ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سیزن 1 کالاف 2023

سیزن 1 کالاف 2023 : تاریخ شروع، سلاح جدید، Perk

CoD Mobile فصل 1 2023 : تاریخ شروع، سلاح جدید، Perk و موارد دیگر

سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2023 اولین به‌روزرسانی بزرگ سال است. بنابراین تاریخ شروع مورد انتظار و سلاح جدید در اینجا آمده است.

سال 2023 شاهد بازگشت CoD Mobile به فصل 1 است. و سال جدید را با کاهش محتوای عظیمی که بازیکنان منتظر آن هستند آغاز می کند. در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون در مورد سیزن 1 کالاف 2023 می‌دانیم. از تاریخ شروع تا سلاح جدیدی که ممکن است وارد شود.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم می توانید CP خود را در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین قیمت (ضمانت قیمت) و امنیت دریافت کنید.

بازی‌هایی مانند Warzone 2 و Modern Warfare 2 بر سرفصل‌های خبرها تسلط داشتند. اما CoD Mobile بی‌سر و صدا به یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های موبایل در بازار تبدیل شد. و از زمان ورود آن در سال 2019 میلیون‌ها بازیکن را جذب کرد.

پس از پایان فصل 11 سال 2022، ریست سالانه در راه است. زیرا طرفداران منتظر فصل 1 CoD Mobile هستند. اولین به روز رسانی بزرگ سال جدید قرار است مجموعه ای از افزودنی های جدید را معرفی کند. از جمله یک سلاح جدید برای آزمایش.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون درباره سیزن 1 کالاف 2023 می دانیم.

مقالات مرتبط »  نحوه دریافت پوسته هلیکوپتر رایگان در کالاف دیوتی موبایل

تاریخ شروع سیزن 1 کالاف 2023

توسعه دهندگان هنوز به طور رسمی اعلام نکرده اند که CoD Mobile فصل 1 2023 چه زمانی آغاز می شود، اما انتظار می رود که در روز پنجشنبه، 14 ژانویه وارد شود. این تاریخی است که Season 11 Battle Pass منقضی می شود، بنابراین می توان حدس زد که تنظیم مجدد طول می کشد. بلافاصله بعد از آن قرار دهید

البته، به عنوان اولین افت محتوای بزرگ سال، ممکن است گروه استودیو TiMi تصمیم بگیرد فصل جدید را به تعویق بیاندازد. بنابراین به محض اینکه جزئیات بیشتری داشته باشیم، حتما این بخش را به روز خواهیم کرد.

سلاح جدید

هر فصل جدید CoD Mobile سلاح جدیدی را به ترکیب اضافه می‌کند. به نظر می‌رسد سیزن 1 کالاف 2023 دینگو LMG را به ارمغان می‌آورد. پس از اینکه این تفنگ قدرتمند در سرورهای تست CoD Mobile پیش از به‌روزرسانی جدید ظاهر شد.

طرفداران CoD دینگو LMG را از Black Ops 3 روز به یاد خواهند آورد. و این الگوی CoD Mobile را برای آوردن سلاح های کلاسیک از عناوین گذشته با هر به روز رسانی پس از انتشار EM2 Black Ops Cold War در فصل 11 ادامه می دهد.

Perk جدید

همچنین در آخرین نسخه آزمایشی CoD Mobile، Perk جدیدی مشاهده شد که به بازیکنان راه جدیدی برای کسب مهارت‌های اپراتور ارائه می‌دهد. Unit Support Perk به بازیکنان بخشی از تمام مهارت های اپراتور را که هم تیمی هایشان به دست آورده بودند، می داد.

در توضیحات درون بازی آن آمده است:

«بازیکنان 20 درصد از هزینه مهارت اپراتور را که از کشتن هر هم تیمی به دست می‌آیند، دریافت خواهند کرد. در همین حال، شارژ به دست آمده توسط خود 60 درصد کاهش خواهد داشت. بازیکن 4% از هزینه امتیازدهی به دست آمده از هم تیمی ها را دریافت خواهد کرد. این جایزه در حین گرفتن نقطه سخت به 10٪ افزایش می یابد.”

تجهیزات جدید

انتظار می رود که سیزن 1 کالاف 2023 نیز برای اولین بار Stim Shot را به بازی اضافه کند. این قطعه مفید برای اولین بار در Black Ops 4 معرفی شد و به بازیکنان یک تقویت سریع سلامتی و تحرک برای کمک به آنها کمک می کند تا از موقعیت های دشوار رهایی یابند.

آنها در بسیاری از بارگذاری‌ها در ورودی‌های بعدی CoD تبدیل به یک عنصر اصلی شدند، بنابراین تعجبی ندارد که CoD Mobile آنها را در ترکیب قرار دهد.

شایان ذکر است که این اطلاعات همگی بر اساس سرورهای آزمایشی هستند. بنابراین باید منتظر رونمایی رسمی CoD Mobile Season 1 2023 باشیم تا نگاهی روشن به آنچه در راه است داشته باشیم.

برای اطلاعات بیشتر Call of Duty در پلتفرم‌های موبایل، سیستم مورد نیاز Warzone Mobile و همچنین نحوه پیش‌ثبت‌نام در Android و iOS را بررسی کنید.

 

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت