ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
خطای 2b11 کالاف

خطای 2b11 کالاف دیوتی موبایل : 5 راه برای رفع این خطا!

خطای 2b11 Call Of Duty Mobile: چند روش برای رفع این ارور!

بازیکنان با خطای 2b11 کالاف دیوتی موبایل مواجه هستند، از سال جدید همه کاربران با این مشکل مواجه هستند. این موضوع در روزهای گذشته توسط چندین بازیکن گزارش شده است. هنگامی که آنها تلاش می کنند به COD Mobile وارد شوند، همه آنها پیام مشکل یکسانی را دریافت می کنند “sorry an unexpected error occurred call of duty”.

برای افزایش توانایی ها و عملکرد بهتر در بازی، گیمرها باید سی پی کالاف دیوتی موبایل ارزان را به عنوان ارز انحصاری این بازی خریداری کنند.

یک روز قبل از شروع این مشکل، Call of Duty Mobile به طور تصادفی از فروشگاه اپل حذف شد. اگرچه مشکل دستگاه iOS حل شده است، ممکن است به این خطای 2b11 کالاف دیوتی موبایل متصل شود.

گفتن آن دشوار است. زیرا خطای ورود به سیستم برای گیمرها در اندروید و iOS یک مشکل است. بنابراین در این پست سعی می کنیم این ارور 2b11 Call Of Duty Mobile را حل کنیم. با استفاده از برخی از ترفندها برای حل این مشکل.

مقالات مرتبط »  چگونه خطای Loading Timeout را در COD Mobile برطرف کنیم؟

خطای 2b11 کالاف دیوتی موبایل چیست؟

به نظر می رسد که خطای Error 2b11 Call Of Duty Mobile مجوز COD Mobile محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. علاوه بر این، همیشه به نظر می رسد که پس از انتشار یک پچ قابل توجه دوباره ظاهر می شود.

بازیکنان نمی توانند برای بازی وارد شوند که نشان می دهد “با عرض پوزش یک خطای غیرمنتظره رخ داد Call Of Duty”. معمولاً به خطای سرور مربوط می شود. و چند دلیل بالقوه برای خطای 2b11 کالاف دیوتی موبایل وجود دارد که به نظر می رسد مردم را آزار می دهد.

اینها نمونه های معمولی هستند، اگرچه بدون شک موارد دیگری نیز وجود دارند. بنابراین بیایید روی راه حل های بالقوه ای تمرکز کنیم که می تواند عملکرد شما را بازیابی کند.

  1. بی ثباتی اتصال به اینترنت
  2. مشکل سرور
  3. داده های کش که معیوب هستند.
  4. ارتقای نرم افزاری آینده

چگونه خطای 2b11 Call Of Duty Mobile را برطرف کنیم؟

ترفندهایی وجود دارد که می توانیم برای رفع خطای Call Of Duty Mobile Error 2b11 استفاده کنیم. در زیر اصلاحات زیر آمده است:

1. کش خود را برای رفع خطای 2b11 Call Of Duty Mobile پاک کنید:

این بار اشاره ای به تسلیحات نیست. اگر حافظه نهان را خالی کنید، برنامه شما را از حساب خارج می کند و تمام فایل های داده از جمله نقشه ها، سلاح ها و موارد دیگر را حذف می کند.

پس از آن می توانید هر آنچه را که نیاز دارید دوباره دانلود کنید، احتمالاً بدون هیچ مشکلی. و هر فایل خرابی که علت این خطای 2b11 کالاف دیوتی موبایل باشد نیز از بین خواهد رفت.

  • منوی تنظیمات و برنامه ها را باز کنید.
  • برنامه COD را اجرا کنید، سپس Storage را انتخاب کنید.
  • بر روی Clear Cache کلیک کنید.
  • بعد از انتخاب Clear Data، دکمه Confirm را بزنید.

2. برای رفع خطای 2b11 Call Of Duty Mobile، از کار افتادگی سرور را بررسی کنید:

ممکن است سرور COD Mobile در دسترس نباشد. یا ممکن است اشکالی وجود داشته باشد که از عملکرد COD Mobile جلوگیری می کند. راه های متعددی برای بررسی اینکه آیا سرور COD Mobile از کار افتاده است یا بازی دارای خطای 2b11 کالاف دیوتی موبایل است وجود دارد.

با رفتن به ردیاب جستجوی COD Mobile و دیدن اینکه آیا افزایش چشمگیری در نمودار وجود دارد، بررسی کنید. به سادگی COD Mobile را در نوار جستجوی توییتر تایپ کنید.

بررسی کنید و ببینید آیا توییت جدیدی در مورد این موضوع وجود دارد یا خیر. در این شرایط گزینه دیگری ندارید. بنابراین فقط منتظر بمانید تا تیم COD Mobile این مشکل را اصلاح کند یا سرور دوباره راه اندازی شود.

3. برای رفع خطای 2b11 Call Of Duty Mobile، بازی را دوباره نصب کنید:

ممکن است همیشه نتوانید حافظه پنهان یک برنامه خاص را در iOS پاک کنید. اگر دستگاه اپل دارید، نصب مجدد برنامه ممکن است بهترین انتخاب شما باشد.

اگر پاک کردن کش دستگاه شما خطای 2b11 کالاف دیوتی موبایل را در دستگاه اندرویدی برطرف نکرد. حذف نصب آن نسبتاً ساده است. و پس از راه اندازی مجدد گوشی هوشمند خود، می توانید به سادگی با مراجعه به فروشگاه App یا Play Store آن را دوباره نصب کنید.

4. برای رفع خطای 2b11 Call Of Duty Mobile، بازی را دوباره راه اندازی کنید:

پس از بستن برنامه، آن را مجدداً راه اندازی کنید. اطمینان حاصل کنید که اتصال اینترنت شما قابل اعتماد است. با انجام کارهای سنگین، مطمئن شوید که دستگاه های متعددی برای پهنای باند رقابت نمی کنند.

از پشتیبانی Activision می توان برای بررسی اینکه آیا سرورها مشکلی دارند یا خیر استفاده می شود. اما با فرض اینکه شما قبلاً همه اینها را تکمیل کرده اید. برای بررسی اینکه آیا می توانید از این مشکل جلوگیری کنید، می توانید چند استراتژی اضافی را امتحان کنید.

5. بررسی کنید که آیا بازی برای دستگاه شما مناسب است:-

بررسی کنید که دستگاه شما با COD Mobile سازگار است. قبل از تلاش برای استفاده از COD Mobile در صورت عدم کارکرد، مطمئن شوید که دستگاه با COD Mobile مناسب است.

اگر دستگاهی که دارید با COD Mobile کار نمی کند از دستگاه دیگری استفاده کنید. پس از رفع مشکل، COD Mobile به درستی کار خواهد کرد.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت