ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تغییرات ووچر Luck Royale

تغییرات ووچر Luck Royale فری فایر مکس : همه آنچه باید بدانید

ahmadian

تغییرات Luck Royale Voucher فری فایر مکس توضیح داده شده است

این مقاله تمام آنچه را که باید در مورد تغییرات ووچر Luck Royale فری فایر مکس بدانید را پوشش می دهد.

Luck Royales یکی از بزرگ‌ترین قرعه‌کشی‌های Free Fire MAX است. که Garena مرتباً راه‌های جدیدی را برای جمع‌آوری لوازم آرایش برای بازیکنان منتشر می‌کند. توسعه دهنده مجموعه جدیدی از تغییرات ووچر Luck Royale را اعلام کرده است. که با انتشار به روز رسانی OB41 اعمال خواهد شد. طبق اطلاعیه موجود، یک کوپن لاک رویال جدید به بازی آورده خواهد شد.

از خرید جم فری فایر برای ارتقاء و خرید تجهیزات در بازی استفاده کنید.

Garena ووچر Weapon Royale فری فایر مکس را جایگزین می کند

در بخش اخبار Free Fire MAX، گارنا اعلام کرد که یک کوپن جدید Luck Royale به جای کوپن Weapon Royale فعلی معرفی خواهد شد. این یک رویداد اختصاصی مبادله کوپن را در 10 آگوست 2023 (پنج شنبه، ۱۹ مرداد) منتشر می کند. این به شما امکان می دهد کوپن Weapon Royale باقیمانده خود را به Gold Royale یا کوپن Luck Royale جدید تغییر دهید.

مقالات مرتبط »    5 روش برتر برای زنده ماندن بیشتر در مسابقات solo در Free Fire

با این حال، Garena جزئیات رویداد، از جمله مکانیسم تبادل و تاریخ پایان آن را فاش نکرده است.

با این وجود، می توان با اطمینان گفت که شما دو گزینه دارید:

  1. از تمام کوپن های Weapon Royale موجود خود استفاده کنید
  2. یا بسته به ترجیح خود آنها را تعویض کنید.

علاوه بر این، اگر این کوپن‌های Weapon Royale در حساب شما باقی بماند، به‌طور خودکار به کوپن‌های Luck Royale تبدیل می‌شوند.

این تغییر بیشتر شبیه به جایگزینی کوپن است. پس انتظار نمی رود که میزان تأثیر این تغییر زیاد باشد. با این حال، جزئیات و کاربرد اضافی کوپن Luck Royale آینده نامشخص است. انتظار می رود گارنا در روزهای آینده جزئیات را روشن کند.

تغییرات دیگری در لاک رویال نیز در راه است. Diamond Royale در حال اجرا آخرین Luck Royale است و تا چند روز دیگر به پایان می رسد. Gold Royale و Weapon Royale نیز با به روز رسانی به روز خواهند شد.

تغییرات ووچر Luck Royale فری فایر مکس قبلی

این اولین تغییر در سیستم Free Fire MAX Luck Royale در سال جاری نیست. پیش از این، Garena انکوباتور را از لیست حذف کرد. Gold Royale برای داشتن جوایز لباس بیشتر بازبینی شد، در حالی که گزینه چرخش رایگان نیز حذف شد. علاوه بر این، قیمت چرخش تا 1000 طلا در هر قطعه افزایش یافت، با 11 چرخش برای 10000.

چرخش در سلاح رویال به جای الماس به طلا تبدیل شد. در حال حاضر دارای چندین پوسته اسلحه با ویژگی‌ها است که حتی برای بازیکنانی که خرج نمی‌کنند، زمین متعادل‌تری را فراهم می‌کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت