ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Team Up Challenge

تقویم 4 رویداد Team Up Challenge فری فایر مکس فاش شد

ahmadian

Garena تقویم رویداد Free Fire MAX Team Up Challenge را معرفی کرد

پس از پایان جشن های ششمین سالگرد فری فایر مکس، گارنا یک رویداد Team Up Challenge جدید را در عنوان بتل رویال گنجاند. توسعه دهندگان همچنین از یک تقویم رویداد پرده برداری کرده اند. که یک مرور کلی از رویدادهای ردیف شده برای جامعه ارائه می دهد که مملو از موارد رایگان فراوان است.

وبسایت ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر سریع و ارزان، جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

بر این اساس، بازیکنان می‌توانند از این فرصت استفاده کنند و مجموعه‌های متعددی از جمله پوسته اسلحه رایگان، چتر نجات و سر را به چنگ آورند، که همه آنها به صورت رایگان پس از رسیدن به اهداف رویدادها در دسترس هستند. جزئیات مربوط به کمپین در حال انجام در Free Fire MAX در بخش های بعدی مشخص شده است.

مقالات مرتبط »    تکنیک های فرود بهتر در فری فایر

تقویم رویداد Team Up Challenge فری فایر مکس منتشر شد

یک تقویم رویداد Team Up Challenge فری فایر مکس اختصاصی در برگه رویدادها موجود است. بر این اساس، در دو هفته آینده رویدادهای زیر را در Free Fire MAX خواهید دید:

  • بازی با دوستان – ۴ تا ۱۶ مرداد (AN94 رایگان – پوسته تفنگ Bliss Popper)
  • چالش حذف – ۴ تا ۹ مرداد (Free Wasteland Roamer (سر) یا Wasteland Wanderer (سر))
  • راحت تر با دوستان – ۱۲ تا ۱۶ مرداد (پوست چتر نجات رایگان)
  • مأموریت های روزانه – 4 تا ۱۶ مرداد (روزانه جیب پا رایگان)

هر رویداد یک نیاز خاص دارد. و شما باید آنها را برآورده کنید تا جوایز مربوطه را دریافت کنید.

اطلاعات دقیق در مورد هر یک از این موارد در زیر ارائه شده است:

بازی با دوستان دارای پوسته تفنگ Bliss Popper رایگان AN94

برای برنده شدن یک اسلحه رایگان و دائمی در Free Fire MAX، باید تعداد مشخصی بازی را با دوستان خود انجام دهید. برای برنده شدن یک پوسته اسلحه دائمی AN94 – Bliss Popper در کنار 3000 طلا و یک کوپن طلای رویال رایگان، باید در مجموع 18 بازی در طول مدت رویداد انجام دهید.

چالش حذف با پوسته های آزاد سر

همانطور که از نام آن پیداست، می‌توانید حریفان را حذف کنید. تا جعبه‌های تفنگ رایگان و Wasteland Roamer (سر) یا Wasteland Wanderer (سر) را بدست آورید. با این حال، این رویداد مدت کوتاهی دارد. و برای بردن جوایز باید ظرف چند روز 50 حریف را حذف کنید.

ماموریت های روزانه

ماموریت های روزانه برخی از اساسی ترین رویدادها در Free Fire MAX هستند. و فقط Leg Pockets را ارائه می دهند. برای برنده شدن یک آیتم Loadout ساده، باید یک ماموریت ابتدایی را انجام دهید که هر روز در ساعت 4 صبح IST تازه می شود.

راحت تر با دوستان

الزامات این رویداد هنوز مشخص نشده است. اما قرار است در 3 آگوست 2023 آغاز شود. طبق تقویم، یک پوسته چتر نجات رایگان به شما پاداش می دهد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت