ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
لگد اسلحه در فری فایر

کنترل لگد اسلحه در فری فایر : تنظیمات حساسیت و موارد دیگر

ahmadian

راهنمای کنترل پس زدن سلاح فری فایر : تنظیمات حساسیت و …

این راهنما برای کنترل لگد اسلحه در فری فایر به شما کمک می کند تا در بازی تسلط پیدا کنید.

هدشات های فرود در Free Fire حیاتی ترین بخش بازی برای حذف سریع است. با این حال، این کار به دلیل پس زدن سلاح شما دشوار می شود. این پدیده باعث می شود که اسلحه در هنگام شلیک به طور ناگهانی حرکت کند. و هر سلاح گرم در بازی مقدار خاصی پس زدن سلاح داشته باشد. توسعه دهندگان بازی های بتل رویال از این مکانیسم برای به چالش کشیدن بازیکنان و ایجاد یک تجربه بازی واقعی تر استفاده می کنند.

استفاده از سایت ارزان جم بسیار راحت است و می توانید به آسانی خرید جم فری فایر خود را انجام دهید.

یادگیری کنترل پس زدن سلاح برای دستیابی به بویا بیشتر در Free Fire ضروری است. بدون این، شما می توانید به سختی با رقابت سخت بازی کنار بیایید.

مقالات مرتبط »     5 بهترین پوسته های گلو وال در فری فایر

تنظیمات و پیوست ها برای کنترل لگد اسلحه در فری فایر

تسلط بر کنترل لگد اسلحه در فری فایر به روزها تمرین و صبر نیاز دارد. برای شروع، باید از سلاح های متعدد، ویژگی ها و مهارت آنها در محدوده های مختلف آگاه باشید. همچنین می‌توانید تنظیمات Dots Per Inch (DPI) دستگاه خود را تغییر دهید تا کنترل بهتری بر پس زدن سلاح داشته باشید.

با این حال، بسیاری از متخصصان توصیه می کنند که حساسیت DPI را تغییر ندهید. زیرا می تواند عملکرد دستگاه شما را تحت تأثیر قرار دهد و به صفحه نمایش آن آسیب جدی وارد کند. بنابراین، قبل از تغییر این تنظیمات، تحقیقات و اقدامات مناسب توصیه می شود.

تغییر حساسیت crosshair نیز می تواند به کنترل لگد اسلحه در فری فایر کمک کند. علاوه بر این، باید از کپی کردن تنظیمات حساسیت دیگران خودداری کنید. در عوض، می توانید آنها را با توجه به راحتی و تجربه آنها تنظیم کنید.

ضمیمه هایی مانند پوزه، گیره های جلو و پایه برای کنترل بهتر پس زدن سلاح به شما کمک می کنند. با این حال، هنگام یادگیری کنترل لگد اسلحه در فری فایر، باید از استفاده از سرکوبگرها خودداری کنید. این به این دلیل است که اتصال، پس زدن سلاح را افزایش می دهد. حتی اگر صدای کوبیدن سلاح ها را کاهش دهد.

مهارت های کنترل لگد اسلحه در فری فایر

در هنگام یادگیری کنترل پس زدن سلاح، استفاده از مهارت های جدید در سبک بازی شما ضروری است. شما می توانید در حین از پا درآوردن دشمنان، پایین کشیدن خط تیره را تمرین کنید تا کنترل بهتری بر سلاح داشته باشید. ممکن است این تکنیک ساده به نظر برسد. اما تمرین آن برای شما دشوار است. شما باید با صبر و استقامت عمل کنید.

یکی دیگر از مهارت‌های کنترل لگد اسلحه در فری فایر شامل خم شدن یا به حالت سینه خیز رفتن در حین شلیک به یک دشمن از راه دور است. این ترفند می تواند برای تسلط بر پس زدن بسیار مفید باشد.

به یاد داشته باشید که سرعت شلیک نسبت مستقیمی با پس زدن سلاح دارد. بنابراین، هنگامی که گلوله های شما دقیقاً روی دشمنان نمی افتند، باید فوراً شلیک را متوقف کنید. علاوه بر این، استفاده ماهرانه از جوی استیک مربوط به ضربدر و حرکات حیله گرانه شما نیز به کنترل پس زدن سلاح کمک می کند. برای این کار باید یک تنظیمات سفارشی مناسب ایجاد کنید.

علاوه بر این، شما باید از استفاده از میدان های بزرگ با سلاح های با پس زدگی بالا مانند AK47 خودداری کنید. استفاده از سلاح هایی با اپتیک بزرگ می تواند یک اشتباه فاجعه بار باشد! و باعث حرکت غیرقابل کنترل سلاح شود.

سلب مسئولیت:
Free Fire در هند ممنوع است و به خوانندگان این کشور توصیه می شود که از پخش عنوان خودداری کنند. آنها می توانند از نوع Max آن لذت ببرند که قانونی است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت