ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین پوسته های گلو وال

5 بهترین پوسته های گلو وال در فری فایر

ahmadian

پنج بهترین پوسته های gloo wall در Free Fire

در این یادداشت، بیایید نگاهی به پنج بهترین پوسته های گلو وال در فری فایر بیندازیم. که یکی از پرطرفدارترین آیتم‌های درون بازی هستند.

گارنا مجموعه‌ای از کلکسیون‌ها را در فری فایر ارائه می‌کند که هرگز در برجسته کردن موجودی بازیکنان شکست نمی‌خورد. علاقه مندان به FF اغلب مشتاق جمع آوری تمام این اقلام هستند و هرگز از خرج کردن آن ها دریغ نمی کنند. این کلکسیون‌ها معمولاً الماس‌های گران‌بهای FF هستند که خرید آنها به پول واقعی نیاز دارد.

سایت ارزان جم امکان خرید جم فری فایر سریع و بدون اتلاف وقت را برای شما فراهم کرده است که مزیت بزرگی است.

کلکسیون‌ها در فری فایر می‌توانند یک حالت عالی برای ایجاد سبک شخصیت درون بازی شما باشند. علاوه بر این، آنها تجربه شما را نیز منعکس می کنند.

مقالات مرتبط »    چرخ شانس فری فایر جوایزی با حداقل 9 الماس ارائه می دهد

پنج بهترین پوسته های گلو وال در فری فایر برای برجسته شدن در میدان جنگ

1) پوسته گلو وال – Floral Kill

The Floral Kill یکی از جذاب ترین و بهترین پوسته های گلو وال در فری فایر است. همراه با سبک هنری منظره، دارای یک طرح رنگی آرام و آبی آسمانی با ابرها و کوه است. علاوه بر این، گارنا نقشه برفی جدیدی را در به‌روزرسانی اخیر فری فایر معرفی کرده است. در نتیجه این پوسته‌ی gloo wall می‌تواند به شما کمک کند به لطف طرح رنگی خود، از دشمنان دور بمانید.

پوسته دیوار گلو فلورال کیل در بخش سلاح‌های فروشگاه درون بازی موجود است. و قیمت آن 399 FF Diamonds است.

2) پوسته گلو وال – Happy Shiba

Happy Shiba یکی دیگر از بهترین پوسته های گلو وال در فری فایر است. که می تواند به شما کمک کند در میان انبوه بازیکنان در میدان نبرد بدرخشید. حیوان خانگی FF، شیبا، در حالی که شناور است با چشمان بسته لبخند می زند. پوست طرح رنگی صورتی و آبی آسمانی را با دو شاخه درخت در دو گوشه دیوار همراه با خط کوچک “شیبا در پرواز” ارائه می دهد.

دیوار gloo از طریق بخش سلاح فروشگاه درون بازی قابل دسترسی است. و قیمت آن 399 FF Diamonds است. با این قیمت، gloo wall یک معامله عالی انجام می دهد.

3) پوسته گلو وال – Stick No Bills

پوسته دیوار گلو Stick No Bills یکی از بهترین پوسته های گلو وال در فری فایر است. و مطمئناً به شما کمک می‌کند تا در میدان نبرد متمایز شوید. این بر خلاف سایر پوسته های gloo wall بازی به عنوان یک دیوار بتنی طراحی شده است. علاوه بر این، طراحی رنگارنگ و هنرمندانه ای از جمله طرح رنگ زرد، سر ببر و نماد همسا در گوشه آن به چشم می خورد.

فرآیند بدست آوردن این پوسته دیواری دیگر مانند سایرین است. اما هزینه آن 599 FF Diamonds است که به هیچ وجه مبلغ معمولی نیست. از این رو، بازیکنان باید قبل از خرید این پوسته، مقدار قابل توجهی الماس فری فایر داشته باشند.

4) پوسته گلو وال – Volcanic Fury

The Volcanic Fury یکی از پرطرفدارترین پوسته های دیوار گلو در FF است. دارای یک طرح رنگی تهاجمی سوخته قرمز با جمجمه آتشین در مرکز است. همانطور که از نام آن پیداست، دیوار بیشتر دارای ترک هایی در سراسر پوست است که به گدازه داخلی اشاره دارد. پوسته دیوار تیره آتشفشانی Fury کاملاً با شخصیت جدید ایگنس در فری فایر به دلیل توانایی خاص او در تولید صفحه شعله ور مطابقت دارد.

اگر مشتاقانه منتظر سرمایه گذاری الماس های FF خود در یک کلکسیون درون بازی هستید، این پوسته دیواری تیره مطمئناً قیمت خوبی دارد. شما می توانید آن را از طریق فروشگاه بازی برای 399 الماس FF خریداری کنید.

5) پوسته گلو وال – Pinky Kitten

پوسته دیواری تیره گربه Pinky Kitten یکی دیگر از کلکسیون های جذاب فری فایر است. دارای مجموعه ای از پنج حیوان خانگی FF، از جمله Shiba، Mr.Waggor، Ottero، Detective Panda، Kitty و رنگین کمان در پشت این صف است. علاوه بر این، رنگ صورتی به پوست داده شده است که بر جذابیت آن افزوده است.

بازیکنان می توانند با صرف 399 الماس FF از طریق بخش سلاح های فروشگاه درون بازی، این پوسته را دریافت کنند. این ممکن است یکی از معدود پوست هایی باشد که بعد از خرج کردن الماس در آن احساس پشیمانی نخواهید کرد. بنابراین، بازیکنانی که مشتاقانه برای خرید پوسته gloo wall هستند، باید حتما این پیشنهاد را در نظر بگیرند.

سلب مسئولیت:
فری فایر در هند ممنوع است. به خوانندگان داخل کشور توصیه می شود از پخش عنوان خودداری کنند. آنها می توانند از نوع Max آن لذت ببرند که در منطقه قانونی است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت