ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
فیدد ویل TRAP MP40

فیدد ویل TRAP MP40 فری فایر به بیرون درز کرد : جوایز و سرورها

ahmadian

Free Fire TRAP MP40 Faded Wheel لو رفت : جوایز، سرورها و

دیتا ماینر ویدیوی فیدد ویل TRAP MP40 را به اشتراک گذاشت. که به زودی به سرورهای Free Fire هند و بنگلادش اضافه خواهد شد.

درز یک رویداد آتی Faded Wheel فری فایر، به صورت آنلاین منتشر شده است. که دارای کروماسونیک MP40 است. دیتا ماینر محبوب @maaxleakersofc ویدیوی Luck Royale را در دسته اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. پوسته تفنگ Evo مورد قبلی Free Fire بود که چند هفته پیش لو رفت. بسیاری از جزئیات مربوط به آن مدتی است که در دسترس جامعه قرار گرفته است. و انتظار می رفت که در فیدد ویل در دسترس قرار گیرد.

مقالات مرتبط »   5 آسان ترین دستاورد فری فایر مکس که می توانید دریافت کنید

فیدد ویل TRAP MP40 جدید رایگان با کروماسونیک MP40 به بیرون درز کرد

دیتا ماینر ویدیوی فیدد ویل TRAP MP40 را به اشتراک گذاشت. که به زودی به سرورهای Free Fire هند و بنگلادش اضافه خواهد شد. علاوه بر Chromasonic MP40، احتمالاً توکن‌هایی را در کنار چندین آیتم Weapon Loot Crate و Loadout ارائه خواهد کرد.

باز کردن جعبه های شانس و خرید شخصیت های دارای توانایی های ویژه را می توانید با خرید جم فری فایر انجام دهید.

با این حال، مانند هر فیدد ویل دیگری، نمی‌توانید همه موارد را به دست آورید. زیرا قبل از شروع باید دو مورد را از استخر جایزه حذف کنید. سپس می توانید چرخش ها را انجام دهید و پاداش ها را یکی یکی دریافت کنید.

علاوه بر این، الماس های مورد نیاز برای چرخش نیز با هر تلاش افزایش می یابد. بر اساس فیدد ویل های قبلی، چرخش اول احتمالاً نه الماس هزینه خواهد داشت و چرخش نهایی به 499 الماس نیاز دارد. هزینه تهیه پوسته تفنگ Evo حداکثر به 1082 الماس می رسد.

با توجه به اعتبار و سابقه قبلی دیتا ماینرها، احتمال زیادی وجود دارد که فیدد ویل TRAP MP40 جدید به زودی آغاز شود. با این حال، از آنجایی که این اطلاعات به طور رسمی تأیید نشده است، به شما توصیه می شود که شک داشته باشید.

پوسته تفنگ کروماسونیک اوو MP40 فاش شد

درست پس از به‌روزرسانی Free Fire OB40، دیتا ماینر محبوب @VIPClown پوسته تفنگ MP40 Chromasonic Evo را فاش کرد. انتظار می‌رود که هشت سطح داشته باشد که باید با استفاده از توکن‌های ویژه باز شوند تا امتیازات مختلف فعال شوند.

طبق اطلاعات فاش شده، هنگامی که به بالاترین سطح رسیدید، مزایای زیر را دریافت خواهید کرد: اعلام کشتن، افکت ضربه، افکت شلیک، دنباله گلوله، توانایی جدید، ایموت انحصاری، افکت بارگذاری مجدد و موارد دیگر. با این حال، این به هزاران توکن خاص نیاز دارد که باید با استفاده از الماس به دست آیند.

توجه داشته باشید:

Free Fire در هند تحت بخش 69A قانون فناوری اطلاعات 2000 مسدود شده است. در نتیجه، به بازیکنان این کشور توصیه می شود که بازی را انجام ندهند. با این حال، آنها ممکن است نسخه MAX را بازی کنند زیرا مسدود نشده است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت