ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
آسان ترین دستاورد فری فایر

5 آسان ترین دستاورد فری فایر مکس که می توانید دریافت کنید

ahmadian

5 آسان ترین دستاورد برتر برای دریافت در Free Fire MAX

Free Fire MAX یکی از محبوب‌ترین بازی‌های نبرد رویال Garena برای پلتفرم‌های موبایل است که میلیون‌ها بازیکن وارد آن می‌شوند و روزانه مهارت‌های تیراندازی و بقای خود را تقویت می‌کنند. عنوان هر روز پذیرای تازه واردان است و پذیرای آنهاست. دستاوردهای اولیه نقش حیاتی در ایجاد انگیزه در مبتدیان و ایجاد احساس تعلق در محیط رقابتی Free Fire دارند.

سایت ارزان جم با سابقه چندین ساله در زمینه خرید جم فری فایر به یکی از معتبرترین سایت های فروشگاهی این حوزه تبدیل شده است.

اکنون به‌روزرسانی OB40 فری فایر مکس منتشر شده است. و بازیکنان به دنبال افزایش دستاوردها و بردن هرچه بیشتر آیتم‌های درون بازی هستند. این به آنها کمک می کند تا به سرعت سطح خود را بالا ببرند و آخرین بردهای خود را چه در مورد آیتم ها و چه در مسابقات به نمایش بگذارند.

مقالات مرتبط »    10 نکته برتر Free Fire برای بالا رفتن از نردبان حالت رتبه بندی شده

توجه داشته باشید:
این مقاله ذهنی است و نظرات نویسنده را منعکس می کند.

فهرست مفصلی از 5 آسان ترین دستاورد فری فایر مکس که می‌توانید به دست آورید

در اینجا لیستی از 5 آسان ترین دستاورد فری فایر مکس که می توانید در بازی به دست آورید آورده شده است. وظایفی که باید انجام شوند ساده هستند و نیازی به تمرین یا سنگ زنی ندارند. و از زمان انتشار به‌روزرسانی OB40، محتوای اضافی اضافه شده به بازی، باز کردن قفل برخی از دستاوردها را به‌طور خودکار آسان‌تر می‌کند.

به یاد داشته باشید که به حداکثر رساندن دستاوردهای خود باعث افزایش امتیازات می شود. بنابراین به شما امکان می دهد پاداش های زیادی مانند آواتار، بنر، شکلک و غیره دریافت کنید.

1) در یک چشم به هم زدن

این یکی از 5 آسان ترین دستاورد فری فایر مکس است که می‌توانید در بازی باز کنید. زیرا تعداد روزهای فعال بودن حساب شما را ردیابی می‌کند. در اینجا یک تفکیک وجود دارد:

 • 365 روز از ایجاد اکانت Free Fire شما
 • 730 روز از ایجاد اکانت Free Fire شما
 • 1461 روز از ایجاد اکانت Free Fire شما

لازم نیست کاری برای تکمیل این کار انجام دهید. اما باید چهار سال طاقت فرسا برای باز کردن این دستاورد صبر کنید.

2) جهان را به هم متصل کنید

Free Fire MAX فقط یک بازی نیست که در آن می دوید و دشمنان خود را با گلوله باران می کنید. همچنین بستری برای شما برای ملاقات با افراد جدید و ایجاد دوستان است. این عنوان هم آسان ترین دستاورد فری فایر مکس برای کسب جوایز رایگان است. جایی که شما وظیفه دارید فهرست دوستان خود را افزایش دهید. در اینجا خلاصه ای از دستاوردها آمده است:

 • 50 دوست داشته باشید
 • 120 دوست داشته باشید
 • 200 دوست داشته باشید (با ارتباط خوب)

3) دیگر سرگردان نباشید

این تا حد زیادی آسان ترین دستاورد فری فایر مکس است که می توانید در بازی به دست آورید. زیرا تنها هدف شما پیوستن به یک انجمن است. اینها اساسا تیم‌هایی هستند که توسط گروهی از بازیکنان با علایق مشابه ایجاد شده‌اند و اگر مبتدی هستید، می‌توانید درخواست پیوستن به یکی را ارسال کنید. پیوستن موفقیت‌آمیز به یکی، به شما حق دریافت برخی از جوایز انجمن را می‌دهد و به‌طور خودکار قفل دستاورد Wander No More را باز می‌کند.

4) من پر از شخصیت هستم

Free Fire MAX شخصیت‌های مختلفی را ارائه می‌کند که بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند، و همه آنها با طراحی‌ها و توانایی‌های منحصربه‌فرد خود در بازی‌های بتل رویال و رتبه‌بندی کمک می‌کنند. آنها را می توان با خرج کردن ارز درون بازی مانند الماس یا توکن های FF، با برنده شدن در مسابقات بیشتر و ارتقاء سطح یا با شرکت در رویدادها باز کرد.

با افزودن مداوم شخصیت های بیشتر به فهرست خود، قفل این دستاورد را باز خواهید کرد. در اینجا یک تفکیک وجود دارد:

 • صاحب 10 کاراکتر
 • صاحب 30 کاراکتر
 • صاحب 50 کاراکتر (عنوان – Polyath)

5) یک قلب مهربان

این هم از آسان ترین دستاورد فری فایر مکس است که می توانید در بازی باز کنید. زیرا روحیه تیمی شما در اینجا مورد آزمایش قرار می گیرد. اقدامات شما نقش مهمی در هدایت تیم شما به سمت پیروزی دارد. فرشته نگهبان تیم خود بودن و احیای آنها در صورت نیاز به دستیابی به یک قلب خیرخواه کمک می کند.

در اینجا خلاصه ای از دستاوردها آمده است:

 • با موفقیت 15 هم تیمی را زنده کنید
 • با موفقیت 35 هم تیمی را احیا کنید
 • احیای موفقیت آمیز 100 هم تیمی (Title – Resurrector)

سلب مسئولیت:
به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط دولت، Free Fire در فروشگاه Play Google و App Store اپل در دسترس نیست. بازیکنان مجاز به دانلود بازی از وب سایت های شخص ثالث نیستند. با این حال، Free Fire MAX در فروشگاه های برنامه موجود است و می توان آن را بازی کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت