ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مد Zombie Hunt Double Evil

مد Zombie Hunt Double Evil فری فایر در آپدیت OB41 توضیح داده شد

ahmadian

حالت Zombie Hunt Double Evil به روز رسانی OB41 فری فایر توضیح داده شده است

این مقاله همه چیزهایی که باید درباره مد Zombie Hunt Double Evil به روز رسانی OB41 فری فایر بدانید، شرح می‌دهد.

آپدیت Free Fire OB41 دارای یک حالت جدید Zombie Hunt Double Evil در آخرین نسخه است. که 10 آگوست 2023 منتشر شد. عنوان محبوب بتل رویال توسط Garena همیشه پایه بازیکنان را با برخی به روز رسانی های شگفت انگیز شگفت زده کرده است. و این بار نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. توسعه‌دهنده با به اشتراک گذاشتن نگاه‌های پنهانی در صفحات رسمی رسانه‌های اجتماعی خود، آخرین به‌روزرسانی را منتشر کرده است. و گیمرها از تجربه این حالت جدید در عنوان هیجان‌زده بودند.

از خرید جم فری فایر برای ارتقاء و خرید تجهیزات در بازی استفاده کنید.

اگر در مورد حالت جدید نیز هیجان زده هستید، کمربندهای ایمنی خود را ببندید! و برای ماجراجویی زامبی کشی آماده شوید.

مقالات مرتبط »     تغییرات Luck Royale Voucher فری فایر مکس

آپدیت OB41 فری فایر: مد Zombie Hunt Double Evil چیست؟

در مد Zombie Hunt Double Evil در به‌روزرسانی Free Fire OB41، بازیکنان وارد لابی می‌شوند که توسط یک «Mr. V» و «The Butcher»، شریک زامبی‌اش، از آنها استقبال می‌شود. هر دوی آنها بسیار بزرگ هستند و زندگی های متعددی دارند. تیم شما باید آن زندگی ها را به صفر برساند تا آنها را به پایان برسانند و قبل از تمام شدن تایمر در حالت پیروز شوند.

پس از ورود به لابی، یک دستگاه فروش خودکار پیدا خواهید کرد. در آنجا می توانید سلاح مورد نظر خود را خریداری کنید. پس از آن، به شما این فرصت داده می شود که یک بوفه خاص را انتخاب کنید. شما می توانید هر چیزی که برای گیم پلی شما مناسب است را انتخاب کنید.

حالت با شلیک چند گلوله Mr. V شروع می شود تا قفل دوست رئیس زامبی خود را از یک جعبه باز کند. پس از آن، این دو، با همراهی ارتش زامبی بی پایان خود، سعی می کنند تا زمانی که تایمر متوقف شود، در برابر تیم شما زنده بمانند. شما با فرود گلوله بر روی آن زامبی ها و کارفرمایانشان طلا کسب خواهید کرد. با این طلا می توانید اسلحه ها و نارنجک های دیگری را از دستگاه خودپرداز خریداری کنید.

هر بار که در بازی بمیرید تا زمانی که تایمر متوقف شود، مجدداً اسپاون خواهید شد. با این حال، برای آن، باید توکن های خاصی را خریداری کنید. به یاد داشته باشید که اگر شما از نشانه ها خارج شده اید، در اصل به این معنی است که شما از زندگی خارج شده اید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی از آنها را در اختیار خود نگه دارید.

مد Zombie Hunt Double Evil با کشتن رئیس زامبی و آقای V در مدت زمان تعیین شده به پایان می رسد. پس از اتمام آنها، یک پیام Booyah روی صفحه چشمک می زند. می‌توانید با بازی این حالت جدید شگفت‌انگیز در به‌روزرسانی Free Fire OB41 جوایزی کسب کنید. که می‌توان از آن برای دریافت پوسته‌های اسلحه باورنکردنی به صورت رایگان استفاده کرد.

توجه داشته باشید:
Garena Free Fire در هند ممنوع است. با این حال، گیمرهای هندی می توانند از همان گیم پلی و حالت جدید آپدیت Free Fire OB41 در نسخه MAX بازی لذت ببرند. که در ویترین فروشگاه های دیجیتال برای گیمرهای هندی موجود است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت