ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ویژگی های آپدیت OB41

ویژگی های آپدیت OB41 فری فایر : تغییرات کلش اسکواد، امتیاز Shield و…

ahmadian

ویژگی های به روز رسانی Free Fire OB41 : شکار زامبی بازسازی‌شده، تغییرات کلش اسکواد، امتیاز Shield ، و …

این مقاله یک نمای کلی از آنچه طرفداران می توانند از ویژگی های آپدیت OB41 فری فایر انتظار داشته باشند ارائه می دهد.

بازیکنان Free Fire مشتاقانه منتظر به‌روزرسانی‌های چرخه‌ای هستند. زیرا این بازی‌ها را با محتوای جدید و به‌علاوه معرفی ویژگی‌های تازه برای بهبود تجربه کلی، تازه‌سازی می‌کنند. به روز رسانی OB41 در ردیف بعدی قرار دارد. و قرار است در 10 آگوست 2023 (پنج شنبه، ۱۹ مرداد) به صورت زنده منتشر شود. آزمایش در چند روز گذشته در حال انجام است، اما اکنون چشم ها به انتشار آن دوخته شده است.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر سریع و ارزان، جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

گارنا در تلاشی برای ایجاد هیاهویی که منجر به به‌روزرسانی می‌شود، شروع به بررسی و اعلام ویژگی‌ها کرده است. توسعه دهنده همچنین برنامه گفتگوی متحرک متداول خود را منتشر کرده است، با عنوان آخرین تکرار، Kelly Show Season 4 Episode 4 l What’s Up Free Fire.

مقالات مرتبط »    چگونه می توان از OB41 Advance Server فری فایر الماس رایگان دریافت کرد؟

ویژگی های آپدیت OB41 فری فایر فاش شد

در زیر ویژگی‌های مختلفی که در فصل 4 قسمت 4 The Kelly Show مشخص شده ، آمده است:

حالت Overhauled Zombie Hunt

حالت بازبینی شده Zombie Hunt شاید جالب ترین مقدمه در معرفی ویژگی های آپدیت OB41 فری فایر باشد. حالت اکنون یک صفحه انتخاب جداگانه دریافت می کند، در حالی که گزینه PVE گزینه های گیم پلی متنوعی را ارائه می دهد. علاوه بر این، اکنون یک فروشگاه مبادله ای خارج از مسابقه برای افزودن عمق به گیم پلی کلی دارید. سیستم استعداد برای حالت نیز بهبودهایی دریافت کرده است.

اوج بازطراحی شده

نقشه قله در برمودا یک تغییر کامل برای حالت های بازی دریافت کرده است. کل زمین منطقه نمادین به گونه ای تنظیم شده است که گیم پلی بازی را جذاب کند، با پوشش زیادی در سراسر منطقه با یک ساختمان مرکزی بزرگ.

Cyber Airdrop در حالت کلش اسکواد

Cyber Airdrop در حالت Free Fire Clash Squad لمس جدیدی به ویژگی airdrop اضافه می کند. این قطرات در ابتدا شفاف هستند، اما به آرامی ظاهر می شوند. با این حال، اگر این گلوله ها کاملاً آماده نباشند، گلوله ها همچنان می توانند از آنها عبور کنند. علاوه بر این، از طریق این امتیازات انحصاری Cyber Points دریافت خواهید کرد. که درها را به روی موارد بیشتری در فروشگاه باز می کند.

سایر به روز رسانی های کلش اسکواد

از دیگر ویژگی های آپدیت OB41 فری فایر اینکه رابط کاربری Clash Squad بهبود می‌یابد. اکنون می توانید به راحتی خریدهای هم تیمی های خود را بررسی کنید و تعداد سکه هایی را که دارید به اشتراک بگذارید. علاوه بر همه اینها، هنگامی که یکی از هم تیمی ها سلاح ها را رها می کند، پیامی نیز دریافت خواهید کرد.

Solo Dare برای احیای هم تیمی ها

ویژگی جدید Solo Dare در مسابقات Squad فری فایر قابل دسترسی خواهد بود. اساساً به بازیکن تنهای بازمانده اجازه می‌دهد تا زمانی که همه هم‌تیمی‌هایش مرده‌اند، چالشی را انجام دهد. به طور موثر، مکان های شما را به همه در مسابقه واگذار می کند و شما باید برای مدت زمان طولانی زنده بمانید. اگر به این هدف برسید، همه هم تیمی های شما به بازی باز می گردند.

شخصیت Suzy

پس از آزمایش کامل روی سرور پیشرفته، شخصیت جدید سوزی بخشی از بازی خواهد شد. او با توانایی به نام پول مارک می آید. این ارز اضافی درون بازی را در هر حذف ارائه می‌کند و به شما برای بازی تهاجمی در Free Fire پاداش می‌دهد.

مکانیک شیلد پوینت

مکانیک Shield Points مطمئناً تأثیر زیادی روی گیم پلی خواهد گذاشت. اینها به عنوان نکات بهداشتی اضافی عمل می کنند و می توانند جایگزین سلامتی شما با آسیب دیدن شوند. آنها به صورت نوار آبی بالای HP معمولی شما نمایش داده می شوند. علاوه بر این، توانایی های چندین شخصیت حول این جنبه ساختار یافته است.

تغییرات شخصیت

تغییرات کاراکتر در به روز رسانی Free Fire OB41 فراوان است. توانایی‌های شخصیت‌ها از جمله آنتونیو، شانی، نیری و شیرو دوباره کار خواهد شد. علاوه بر این، مهارت‌های Skyler، Awakened Andrew و Moco نیز برای یک تجربه کلی بهتر تنظیم می‌شوند.

ارتقای دستاورد

بازیکنان از انتشار سیستم Achievement در به‌روزرسانی قبلی کاملاً لذت بردند و توسعه‌دهنده آن را در پچ Free Fire OB41 ایجاد خواهد کرد.

ابتدا، تگ های نبرد در سیستم ادغام شدند. با این حال، روش به دست آوردن آنها یکسان است. علاوه بر این، اینها با آیکون های جدید و رابط بهتری برای سفارشی کردن نمایش خود در نمایه ارائه می شوند.

ویژگی Visitor در پروفایل ها

بخش پروفایل در به‌روزرسانی Free Fire OB41 تغییرات زیادی را دریافت کرده است و اکنون می‌توانید نام بازیکنانی که از پروفایل شما بازدید کرده‌اند را بررسی کنید. علاوه بر این، می توانید مستقیماً از طریق صفحات نمایه لایک ارسال یا دریافت کنید.

تنظیمات اسلحه

Garena تنظیمات جدید سلاح را برای ارائه یک تجربه متعادل در طول مبارزات اسلحه به ارمغان می آورد. با انتشار به روز رسانی Free Fire OB41، تغییراتی در مبارزات دوربرد ایجاد می شود زیرا تفنگ های تهاجمی متعدد و تفنگ های تیرانداز متعادل می شوند. اسلحه هایی مانند SKS، Groza، AK47 و FAMAS مورد حمله قرار خواهند گرفت. به طور همزمان، AC80 و دارکوب تنظیم خواهند شد.

محدوده هدف بهبود یافته است

از ویژگی های آپدیت OB41 که برای اولین بار مشاهده شد، محدوده هدف بهبود یافته است. و توسعه دهنده آن را به طور رسمی با به روز رسانی جدید منتشر خواهد کرد. اکنون می توانید مهارت های خود را در زمین تمرین با اهداف انسانی تقویت کنید. علاوه بر این، می‌توانید برای تمرین تیراندازی در فواصل مختلف به داخل محدوده بپرید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت