ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
شخصیت جدید سرور OB40

دو شخصیت جدید سرور OB40 فری فایر و حیوان خانگی معرفی شدند

ahmadian

سرور پیشرفته OB40 فری فایر : شخصیت های جدید و حیوان خانگی توضیح داده شد

تمام جزئیات مربوط به دو شخصیت جدید سرور OB40 و حیوان خانگی را در این مقاله بیابید.

Garena به طور منظم هر چند ماه یک بار Free Fire را به روز می کند. و محتوای جدیدی را برای جامعه بازی معرفی می کند تا از آن لذت ببرند. نسخه قبلی OB39 در مارس 2023 منتشر شد. و طرفداران اکنون مشتاقانه منتظر راه اندازی به روز رسانی OB40 هستند. بر اساس انتظارات، همان قرار است در اواخر ماه مه وارد شود، که چندان دور نیست. در آماده سازی برای پچ OB40، سرور رایگان Fire OB40 Advance آغاز شده است.

ارزان جم یکی از بهترین و مطمئن ترین سایت های خرید جم فری فایر است.

دارای طیف وسیعی از ویژگی ها است که بازیکنان می توانند آنها را آزمایش کنند. در میان معرفی های مختلف، دو شخصیت و حیوان خانگی از نکات برجسته هستند. جامعه بازی به دنبال این است که چگونه توانایی های آنها ممکن است متا را تغییر دهد.

مقالات مرتبط »    سرور ادونس OB40 فری فایر : دانلود APK، کد فعال سازی و تاریخ پایان

شخصیت جدید سرور OB40 فری فایر به همراه یک حیوان خانگی معرفی شد

کاراکتر سونیا

سونیا یکی از دو شخصیت جدید سرور OB40 است که گارنا معرفی کرده است. او دارای یک توانایی منفعل به نام “Nano Lifeshield” است. که در میدان جنگ کاملاً قدرتمند است.

بعد از اینکه آسیب مهلکی دریافت کردید، وارد حالت آسیب ناپذیر و بی حرکت 1 ثانیه ای می شوید. به دنبال آن یک سپر 150 اسب بخاری که 6 ثانیه دوام می آورد. اگر در طی آن 6 ثانیه، دشمنی را سرنگون کردید، همان HP را به عنوان سپر بازیابی می کنید.

اگر موفق به انجام این کار نشوید، حذف می شوید. این یک خنک کننده 150 ثانیه ای در داخل بازی دارد. بر این اساس می‌توانید سونیا را پس از انتشار در بازی پس از به‌روزرسانی OB40 در ترکیب شخصیت‌های خود بگنجانید.

کاراکتر الوک بیدار شده

از زمان معرفی رسمی، شخصیت جدید سرور OB40 یعنی Awakened Alok سر و صدای زیادی در میان انجمن Free Fire ایجاد کرده است. شما این فرصت را دارید که همین کار را در سرور پیشرفته OB40 در حال انجام امتحان کنید.

نوع Awakened شخصیت محبوب دارای مهارت منحصر به فردی به نام “Party Remix” است. پس از فعال کردن قابلیت پیش‌فرض DJ Alok، وارد عمل می‌شود.

هنگامی که هاله فعال است، نت های موسیقی که 5 ثانیه طول می کشد، هر دو ثانیه 2 متر پشت سر شما رها می شود. هم تیمی هایی که آن نت موسیقی خاص را برمی دارند همان اثر هاله را دریافت می کنند، یعنی شفا و سرعت حرکت.

حیوان خانگی پاگ

Pug حیوان خانگی ای است که می توانید در سرور پیشرفته OB40 مشاهده کنید. او در داخل بازی بسیار خوش قیافه است. در توضیحات او آمده است:

“پاگ که در کت و شلوار شیک به نظر می رسد، مستقیماً قلب شما را هدف گرفته است!”

با این حال، برخلاف بسیاری از حیوانات خانگی دیگر در عنوان بتل رویال، پاگ مهارت منحصر به فردی ندارد. در عوض، می توانید مهارت های جایگزین های دیگر را به او مجهز کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت