ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ویژگی‌های سرور پیشرفته OB39

ویژگی‌های سرور پیشرفته OB39 فری فایر لو رفت

ahmadian

ویژگی‌های OB39 Advance Server فری فایر فاش شد : شخصیت جدید، Alvaro Awaken، و…

حتی قبل از شروع، برخی از ویژگی‌های سرور پیشرفته OB39 فری فایر آینده در حوزه عمومی به بیرون درز کرده است. چندین استخراج‌کننده داده پوستری از ویژگی‌هایی را به اشتراک گذاشته‌اند که بازیکنان احتمالاً در یک کلاینت ویژه که قرار است در اواخر این ماه منتشر شود، لذت خواهند برد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد که بستری امن برای خرید جم فری فایر است.

افشاگرهای متعددی که این جزئیات را تأیید می‌کنند، به ادعای وجود مجموعه‌ای از تغییرات و ویژگی‌های سرور پیشرفته OB39 فری فایر که به طور بالقوه در طول سرور آزمایش می‌شوند، اهمیت زیادی می‌دهد.

مقالات مرتبط »   آپدیت OB39 فری فایر فاش شد : تاریخ انتشار و موارد دیگر

ویژگی‌های سرور پیشرفته OB39 فری فایر لو رفت

یک سری جدید از نشت های Free Fire OB39 Advance Server توسط چندین استخراج‌کننده داده فاش شده است. از جمله Knightclown، Venom OFC، و موارد دیگر. که در اینستاگرام پوستری از آنچه بازیکنان می‌توانند از Advance Server انتظار داشته باشند به اشتراک گذاشتند.

طبق اطلاعات موجود، Garena در اواخر این ماه، Alvaro Awaken، یک حالت Pet Smash، یک شخصیت جدید و به‌روزرسانی کرافت‌لند را به عنوان بخشی از Advance Server آزمایش خواهد کرد. با این حال، استخراج کنندگان داده هنوز جزئیات خاصی در مورد جنبه های ذکر شده در بالا فاش نکرده اند.

همچنین شایان ذکر است که طیف گسترده ای از ویژگی‌های سرور پیشرفته OB39 آزمایش می شوند. در نتیجه ممکن است همه آنها به به روز رسانی نهایی نرسند. این بدان معناست که تغییرات احتمالاً بخشی از به‌روزرسانی OB39 هستند، اما هیچ تضمینی برای آن وجود ندارد.

علاوه بر این، تمام جزئیات تایید نشده باید با شک و تردید در نظر گرفته شود. بازیکنان باید منتظر انتشار Advance Server باشند تا ببینند چه چیزی برای آنها در نظر گرفته شده است.

نحوه دسترسی به Free Fire OB39 Advance Server

پس از بررسی برخی ویژگی‌های سرور پیشرفته OB39 که فاش شده است، نوبت به چگونگی دسترسی به این سرور پیشرفته می رسد.

Advance Server یک اپلیکیشن مجزا است که Garena تمام ویژگی هایی را که قصد دارند برای عنوان بتل رویال منتشر کنند، آزمایش می کند. دسترسی به این مشتری ویژه محدود شده است. فقط کسانی که دارای کد فعال سازی معتبر هستند می توانند وارد آن شوند.

می توانید در وب سایت رسمی ثبت نام کنید تا شانس دریافت این کد را داشته باشید. در اینجا این است که چگونه می توانید در مورد آن اقدام کنید.

مرحله 1: وب سایت Advance Server را باز کنید. حساب خود را با استفاده از Facebook یا Google تنظیم کنید.

مرحله 2: هر زمان که از شما خواسته شد یک آدرس ایمیل فعال ارائه دهید. روی دکمه Join Now کلیک کنید تا مراحل ثبت نام تکمیل شود.

در صورت تایید درخواست شما، یک کد فعال سازی دریافت خواهید کرد که برای دسترسی به این کلاینت الزامی است. همچنین می توانید فایل APK را برای Advance Server از 10 مارس (جمعه، ۱۹ اسفند) از همان وب سایت دانلود کنید. طبق تقویم رسمی، دسترسی تا 16 مارس 2023 (پنج شنبه، ۲۵ اسفند) باز خواهد بود.

توجه داشته باشید:
با توجه به محدودیت‌های اعمال شده توسط دولت بر روی Free Fire، به بازیکنان هندی این کشور توصیه می‌شود که عنوان بتل رویال یا Advance Server آن را بازی نکنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت