ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Work Hard Play Hard

رویداد Work Hard Play Hard فری فایر مکس با 10 برابر جوایز

ahmadian

 

همانطور که در تقویم رویداد نشان داده شده است، Garena رویداد Work Hard Play Hard را در Free Fire MAX با جوایز هیجان‌انگیزتر به‌روزرسانی کرده است. اولین تکرار یک Techno Chopper رایگان و 10 برابر تراشه های داده کروما را به عنوان پاداش برای بازی در عنوان بتل رویال به مدت 200 دقیقه ارائه کرد.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم، در کمتر از 3 دقیقه جم شارژ می شود.

این بار، توسعه دهندگان تعداد جوایز را کمی افزایش داده اند. از جمله Pan – Technojoy، کارت اتاق کرفتلند، و 10 برابر تراشه های داده کروما. شما می توانید برای مدت زمان تعیین شده بازی کنید تا همه این موارد را در حساب خود دریافت کنید.

الزامات دقیق رویداد Work Hard Play Hard و جوایز مربوطه در بخش های بعدی توضیح داده شده است.

مقالات مرتبط »    ویژگی‌های سرور پیشرفته OB39 فری فایر لو رفت

رویداد Work Hard Play Hard فری فایر مکس Pan – Technooy رایگان ارائه می دهد

تکرار رویداد Work Hard Play Hard جدید در Free Fire MAX از 3 مارس 2023 به عنوان بخشی از سری Chroma Futura در دسترس است. شما تا 6 مارس (۱۵ اسفند) 2023 این گزینه را خواهید داشت که جوایز را دریافت کنید. در این بازه زمانی، فقط باید بازی را برای مدت زمان ذکر شده انجام دهید تا واجد شرایط دریافت جوایز شوید.

الزامات و مجموعه جوایز مربوطه برای رویداد Work Hard Play Hard فری فایر مکس به شرح زیر است:

  • 100 دقیقه بازی کنید تا 10 برابر تراشه های داده کروما رایگان دریافت کنید
  • 150 دقیقه بازی کنید تا Pan – Technooy رایگان دریافت کنید
  • 200 دقیقه بازی کنید تا کارت اتاق کرافت لند رایگان دریافت کنید (محدودیت زمانی 2 ساعت)

شما نیازی به وحشت در مورد این الزامات ندارید. زیرا آنها جدا نیستند بلکه متوالی هستند. از این رو، زمان بازی برای هر سه محاسبه می‌شود. و می‌توانید تمام جوایز را در مجموع 200 دقیقه در بازی بتل رویال جمع‌آوری کنید.

علاوه بر این، Garena هیچ محدودیتی در مورد حالت اعمال نکرده است. از این رو، می توانید آن را در هر حالت دلخواه تکمیل کنید. لازم به ذکر است که زمان بازی فقط زمانی محاسبه می شود که شما در داخل مسابقه باشید. نه برای مدتی که بازی فعال باقی مانده است.

مراحل دریافت Pan – Technooy در فری فایر مکس این هفته

می توانید دستورالعمل های ارائه شده در زیر را دنبال کنید تا جوایز رویداد Work Hard Play Hard زمان پخش را بدون هیچ خطایی جمع آوری کنید:

مرحله 1: حساب Free Fire MAX خود را باز کنید. به حالت ترجیحی بروید تا زمان پخش مورد نیاز را جمع آوری کنید.

می توانید پیشرفت زمان پخش را از طریق برگه رویدادها نظارت کنید. پس از برآورده شدن شرایط، می توانید جوایز مذکور را از بخش رویداد جمع آوری کنید.

مرحله 2: به تب Chroma Futura دسترسی پیدا کنید. سپس Work Hard Play Hard را از منوی سمت چپ باز کنید.

مرحله 3: برای دریافت اقلام موجود روی دکمه Claim فعال شده کلیک کنید.

پس از به دست آوردن جوایز، باید از تابه از قسمت سلاح استفاده کنید. از سوی دیگر، کارت اتاق کرافت لند به صورت خودکار مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در طول این مدت، می توانید هر تعداد اتاق کرافت لند ایجاد کنید و با دوستان خود از آنها لذت ببرید.

از آنجایی که زمان زیادی برای برآورده کردن الزامات دارید، نباید از این گزینه برای تهیه لوازم آرایشی بدون خرج کردن الماس صرف نظر کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت