ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Punk Guitar Skyboard

رویداد Punk Guitar Skyboard فری فایر مکس جدید ژوئن 2023 لو رفت

ahmadian

ایونت Punk Guitar Skyboard فری فایر مکس فاش شد : تاریخ شروع و جزئیات بیشتر

درز جدیدی در مورد یک رویداد Punk Guitar Skyboard جدید اکنون فاش شده است!

رویدادهای همکاری فری فایر مکس و Spider-Man: Across the Spider-Verse در حال انجام است. فرصت های زیادی برای جمع آوری لوازم آرایشی جذاب برای بازیکنان فراهم می کند. این توسط @vipclown_ofc در اینستاگرام به اشتراک گذاشته شد. یک استخراج کننده داده معروف در جامعه Free Fire که به دلیل ارائه اطلاعات در مورد رویدادها قبل از اعلام رسمی بدنام است.

وبسایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم فری فایر است.

ادعای دیتا ماینر درباره رویداد جدید عنوان بتل رویال با شور و شوق روبرو شد. زیرا طرفداران او را معتبر و قابل اعتماد می دانند. در اینجا همه چیزهایی است که تاکنون در مورد رویداد Punk Guitar Skyboard فری فایر مکس جدید می دانیم.

مقالات مرتبط »   Moco Store فری فایر جدید لو رفت (ژوئن 2023) : جوایز، تاریخ شروع، سرورها و…

رویداد Punk Guitar Skyboard فری فایر مکس جدید

رویداد همکاری فری فایر مکس و Spider-Man:Across the Spider-Verse جدید به زودی وارد بازی خواهد شد.

@vipclown_ofc پوستر رویداد آتی New Punk Guitar Skyboard را در Free Fire MAX در استوری اخیر اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. ظاهراً در 13 ژوئن 2023 برای سرور هندی آغاز می شود و اسکای بورد گیتار Spider-Punk را به عنوان جایزه بزرگ به نمایش می گذارد. طبق تصویر، این رویداد تا 18 ژوئن 2023 (یکشنبه، ۲۸ خرداد) در دسترس خواهد بود.

با این حال، دیتا ماینر هنوز نحوه دریافت جوایز در رویداد آینده را فاش نکرده است. همچنین هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا برای دریافت جایزه باید الماس خرج کنید یا خیر وجود ندارد. با این حال، با توجه به اینکه اکثر آیتم های موضوعی تحت همکاری جدید تاکنون رایگان بوده اند، ممکن است انتظار داشته باشید که جوایز آتی نیز همین روند را دنبال کنند.

رویداد Punk Guitar Skyboard جدید ممکن است در روزهای آینده در عنوان بتل رویال گنجانده شود یا نباشد. از آنجایی که اطلاعات فوق بر اساس نشت است، باید با مقداری شک و تردید در نظر گرفته شود.

رویداد همکاری فری فایر مکس و Spider-Man:Across the Spider-Verse

رویدادهای همکاری جدید در عنوان بتل رویال پس از به‌روزرسانی مورد انتظار OB40 در ماه می در دسترس قرار گرفت. شکلک Spider-Sense یکی از اولین بازی های رایگانی بود که به عنوان بخشی از رویداد Enter the Spider-Verse معرفی شد، جایی که بازیکنان باید کارت ها را جمع می کردند و مراحل متعددی را تکمیل می کردند.

پس از آن کوله پشتی Spider-Verse، که به عنوان جایزه بزرگ برای رویداد Booyah for Backpack که در 6 ژوئن 2023 آغاز شد، در دسترس بود. شما می توانید همچنان در این رویداد شرکت کنید و با برنده شدن در 20 مسابقه، جایزه را به دست آورید.

Garena همچنین حیوان خانگی Moony و پوسته انحصاری آن با تم Spider-Verse را در ارتباط با رویداد Deal Damage For Moony ارائه می دهد. شما می توانید هر دو مورد را با وارد کردن 20000 آسیب در روزهای آینده دریافت کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت