ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
فروشگاه موکو ژوئن 2023

فروشگاه موکو ژوئن 2023 فری فایر جدید به بیرون درز کرد

ahmadian

Moco Store فری فایر جدید لو رفت (ژوئن 2023) : جوایز، تاریخ شروع، سرورها و موارد دیگر

اخیراً اطلاعات جدیدی از Free Fire منتشر شده است و یکی دیگر به لیست اضافه شده است. @vipclown_ofc، یک دیتا ماینر معروف در جامعه، پوستر فروشگاه موکو ژوئن 2023 فری فایر جدید برای سرور هند، بنگلادش و سنگاپور را به اشتراک گذاشت. طبق بنر، جوایز اصلی این لاک رویال احتمالا Arrival Animation و Skywing هستند.

برای خرید جم فری فایر فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات جیمیل جم به اکانت شما در کمتر از 3 دقیقه واریز می شود.

برای شروع، این یک Luck Royale محبوب در Free Fire است که در آن باید یک مورد را از بخش جایزه بزرگ و جایزه جایزه انتخاب کنید. بعداً ممکن است برای چرخش و دریافت جوایز الماس خرج کنید.

مقالات مرتبط »     سیستم دستاورد فری فایر مکس جوایز انحصاری را ارائه می دهد

فروشگاه موکو ژوئن 2023 فری فایر جدید لو رفت

اخیراً، @vipclown_ofc پوسترهای فروشگاه موکو ژوئن 2023 فری فایر جدید را به اشتراک گذاشته است. که معتقد است به زودی در سرور هند در کنار سرورهای بنگلادش و سنگاپور در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. طبق جزئیات فاش شده، Luck Royale جدید از 12 ژوئن 2023 در دسترس است. و تا 18 ژوئن 2023 (یکشنبه، ۲۸ خرداد) ادامه خواهد داشت.

دیتا ماینر مجموعه دقیقی از جوایز را که در زمان انتشار رویداد قابل دسترسی خواهد بود، به اشتراک نگذارده است. با این وجود، انتظار می‌رود که شامل ترکیبی از انیمیشن‌های جذاب Arrival و Skywing باشد. جزئیات جوایز در زمان انتشار رویداد مشخص خواهد شد.

پس از انتخاب جوایز، باید الماس را برای چرخش خرج کنید. قیمت چرخش در فروشگاه موکو ژوئن 2023 به طور کلی یکسان است. پس صرف نظر از تکرار، هزینه قرعه کشی پاداش می تواند به شرح زیر باشد:

  • چرخش اول – نه الماس
  • چرخش دوم – 19 الماس
  • چرخش سوم – 49 الماس
  • چرخش چهارم – 99 الماس
  • چرخش پنجم – 199 الماس
  • چرخش ششم – 499 الماس

در هر صورت هزینه خرید تمامی اقلام از 874 الماس فراتر نخواهد رفت و در مجموع 6 مورد با این قیمت ارائه می شود.

توجه داشته باشید:
جزئیات مربوط به فروشگاه آینده موکو از سوی استخراج کنندگان داده درز می کند و از این رو ممکن است 100٪ دقیق نباشد.

فیدد ویل Current In Glitch در فری فایر مکس

یک Faded Wheel

شامل In Glitch Bundle از برند Select در Free Fire MAX در چند روز گذشته در دسترس بوده است. اثر ماشه ای ویژه که هنگام دویدن و پریدن از روی پنجره ایجاد می شود، آن را در جامعه بسیار محبوب کرده است.

در کنار لباس، لاک رویال چندین جایزه دیگر نیز دارد، از جمله تخته موج سواری، چتر نجات و جعبه غارت. همه اینها می تواند با خرج کردن الماس و در مجموع هشت چرخش مال شما باشد. هزینه کل خرید، در این مورد، 1082 الماس است.

توجه داشته باشید:
Free Fire در هند تحت بخش 69A قانون فناوری اطلاعات، 2000 مسدود شده است. در نتیجه، به بازیکنان این کشور توصیه می شود که عنوان بتل رویال را دانلود یا بازی نکنند. در عوض، آنها ممکن است نسخه MAX را که در لیست برنامه های مسدود شده نبود، پخش کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت