ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
جوایز لاگین آپدیت OB40

جوایز لاگین آپدیت OB40 فری فایر مکس : ووچرهای رایگان و کارت اتاق

ahmadian

جوایز ورود به‌روزرسانی Free Fire MAX OB40 : کوپن های رایگان، کارت اتاق و … را دریافت کنید

در این مقاله، تمام جزئیات مربوط به رویداد جوایز لاگین آپدیت OB40 فری فایر مکس را خواهید دید. به عنوان بخشی از اولین جوایز لاگین آپدیت OB40 فری فایر مکس ، کاربران می توانند از قبل پس از باز کردن بازی، کارت Play Crate رایگان (40 ساعت) را دریافت کنند.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر ، سریع و ارزان جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

پچ OB40 Free Fire MAX قرار است در 31 می 2023 (چهارشنبه، ۱۰ خرداد) منتشر شود. شمارش معکوس برای آن آغاز شده است، با یک رویداد ورود جدید در عنوان بتل رویال. این رویداد در هفته آینده در دسترس خواهد بود و بازیکنان می توانند روزانه برای دریافت یک جایزه منحصر به فرد از جمله کوپن، طلا و غیره وارد سیستم شوند. برخلاف همه رویدادهای دیگر، آنها نیازی به انجام کارهای پیچیده یا شرکت در نبردهای طولانی نخواهند داشت.

مقالات مرتبط »   Free Fire OB40 Advance Server : تغییرات توانایی همه شخصیت ها

جوایز لاگین آپدیت OB40 فری فایر مکس

رویداد Login Reward امروز، 25 مه 2023 آغاز شد. و تا 30 می 2023 (سه شنبه، ۹ خرداد) در Free Fire MAX فعال خواهد ماند. در طول رویداد، بازیکنان باید به مدت پنج روز از شش روز وارد سیستم شوند تا همه جوایز ارائه شده توسط توسعه دهندگان را دریافت کنند.

جوایز خاص ارائه شده از طریق این رویداد به شرح زیر است:

  • به مدت یک روز وارد سیستم شوید تا یک کارت پخش رایگان جعبه تأمین (40 ساعت) دریافت کنید.
  • برای دریافت 400 گلد رایگان به مدت دو روز وارد شوید
  • برای دریافت کارت اتاق رایگان (محدودیت زمانی) (40 ساعت) به مدت سه روز وارد شوید
  • برای دریافت 400 EXP رایگان به مدت چهار روز وارد شوید
  • برای دریافت کوپن 4 برابری رویال گلد رایگان (تاریخ انقضا: 30 ژوئن 2023 / جمعه، ۹ تیر) به مدت پنج روز وارد شوید.

از آنجایی که آنها مجبور نخواهند بود تلاش زیادی انجام دهند، باز کردن بازی هر روز و گرفتن جوایز چندان سخت نخواهد بود. کسانی که به طور فعال در عنوان بتل رویال شرکت می کنند، مطمئناً با دریافت چندین امتیاز رایگان از این رویداد بهره مند خواهند شد.

مراحل دریافت جوایز از رویداد جوایز لاگین آپدیت OB40 فری فایر مکس

برای استفاده از جوایزی که در رویداد پاداش ورود به سیستم جدید در Free Fire MAX وجود دارد، می‌توانید مراحل ذکر شده در زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: Free Fire MAX را در دستگاه تلفن همراه خود راه اندازی کنید. سپس نماد تقویم را بزنید تا در مورد همه رویدادهای در حال انجام مطلع شوید.

مرحله 2: سپس به برگه OB40 Patch: 31/5 بروید و رویداد Login Reward را انتخاب کنید. به زودی جوایز را روی صفحه خواهید دید.

مرحله 3: در نهایت، روی دکمه ادعا کلیک کنید تا مشوق های مناسب را برای روزی که وارد سیستم می شوید به دست آورید. اولین مورد در 25 می، دومی در 26 می، سومی در 27 می، چهارمی در 28 می در دسترس خواهد بود. پنجم در 29 می.

از بین تمام جوایز لاگین آپدیت OB40 موجود، کارت اتاق رایگان به مدت 40 ساعت و 4x کوپن رویال گلد سودمندترین خواهد بود. اولی به شما امکان می‌دهد تا جایی که ممکن است اتاق‌های سفارشی بسازید. و دومی می‌تواند برای چرخش رایگان در Gold Royale استفاده شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت