ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مأموریت Help Up فري

مأموریت Help Up فري فاير مكس جديد یک سورتمه سرد یخی را ارائه می دهد

ahmadian

مأموریت جدید Free Fire MAX Help Up یک سورتمه سرد یخی را فراهم می کند

با ورود کمپین Winterlands: Subzero در Free Fire MAX، این بازی پر از رویدادها می شود و در روزهای آینده تعداد بیشتری از آن ها به نمایش در می آید. اینها اساساً همه را از طریق چندین فعالیت و پاداش درگیر نگه داشتـه است.

از جمله معرفی‌های جدید، مأموریت Help Up فري فاير مكس است. که در آن باید وظیفه جمع‌آوری پوسته منحصر به فرد تخته موج‌سواری را انجام دهید. این رویداد از 27 دسامبر (6 دي) شروع شـده است. و شما چند روز فرصت دارید تا جایزه را دریافت کنید. در اینجا راهنمای دقیقی برای به دست آوردن آن از رویداد جدید در Free Fire MAX است.

با روش خرید جم فری فایر در ارزان جم دیگر نیازی به اطلاعات اکانت شما نیست.

مأموریت Help Up فري فاير مكس شروع می شود و پوسته تخته موج سواری رایگان ارائه می دهد

رویداد جدید Free Fire MAX Help Up در سرور هند در 27 دسامبر 2022 آغاز شد. شما تا 29 دسامبر 2022 فرصت دارید تا به ده هم تیمی خود کمک کنید یا دوباره زنده کنید تا یک سورتمه سرد یخی رایگان دریافت کنید. شما می توانید از طریق رابط رویداد یک برگه در مورد پیشرفت خود نگه دارید.

Garena هیچ محدودیتی برای حالتی که هدف باید در آن تکمیل شود اعمال نکرده است.

در نتیجه، تکمیل سریع نیازمندی ها در حالت کلش اسکواد، که در آن چندین راند در مسابقه بازی می کنید، آسان تر می شود. فرصت های متعددی برای احیای هم تیمی های خود خواهیـد داشت. این بیش از تعداد انگشت شماری از مسابقات طول نخواهـد کشید.

مقالات مرتبط »  بهترین VPN گیمینگ 2022 : بهترین VPN ها برای Warzone، Free Fire و …

مراحل جمع آوری جوایز از رویداد جدید

می‌توانید دستورالعمل‌های ارائه‌شده در بخش زیر را دنبال کنید تا از طریق مأموریت Help Up فري فاير مكس جدید، جوایز را جمع‌آوری کنید

مرحله 1:

به Free Fire MAX دسترسی پیدا کنید و حالت ترجیحی را برای تکمیل نیاز کمکی بازی کنید.

مرحله 2:

رویداد را با کلیک بر روی نماد تقویم از سمت راست صفحه باز کنید. پس از آن، به تب Winterlands: Subzero بروید.

مرحله 3:

تب Help Up Mission را انتخاب کنید و دکمه ادعا را در کنار جوایز بزنید.

در نهایت، می توانید تخته موج سواری را از طریق بخش خرک تجهیز کنید. اگر از جوایز غافل نشوید کمکتان می‌کند، زیرا حداقل چند الماس ارزش دارند که می‌توانید به راحتی در عرض چند ساعت کار به دست آورید.

سایر مأموریت های آینده در Free Fire MAX

ماموریت های متعددی در روزهای آینده در صف قرار خواهنـد گرفت. طبق تقویم، Booyah در حالت CS پوسته کاتانا را به صورت رایگان ارائه می‌کندـ و از 30 دسامبر 2022 (جمعه 9 دي) شروع می‌شود. در همان روز، ماموریت Kill نیز آغاز می‌شود و پوسته‌های حیوانات خانگی را ارائه می‌دهد. ماموریت Play with Friends نیز در 7 ژانویه 2023 (شنبه، ۱۷ دی) در صف قرار می گیرد و پوسته سلاح سرد را ارائه می دهد.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت