ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Little Monster Wall

رویداد Little Monster Wall فری فایر همراه با پوسته جدید Gloo Wall

ahmadian

ایونت Free Fire Little Monster Wall : پوسته Gloo Wall، قیمت و … را دریافت کنید

Little Master Gloo Wall جدیدترین لوازم آرایشی موجود در Free Fire است. این آیتم انحصاری بخشی از رویداد Little Monster Wall به صورت اختصاصی است. و با چهار جایزه دیگر همراه است. پوست در پشت پنج قفل قرار دارد و برای دریافت آن باید یک مورد صحیح را انتخاب کنید. تنها نکته این است که برای باز کردن هر قفل باید الماس خرج کنید.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد که بستری امن برای خرید جم فری فایر است.

اگر در اولین تلاش خود، مورد نادرست را انتخاب کنید، ناپدید می شود و چهار مورد در استخر جایزه باقی می ماند. از آنجایی که پاداش ها تکرار نمی شوند، شانس شما برای گرفتن پوسته Gloo Wall با هر نوبت افزایش می یابد، هزینه انتخاب قفل بعدی افزایش می یابد. اطلاعات بیشتر در مورد رویداد Little Monster Wall را می توانید در زیر بیابید.

مقالات مرتبط »    الماس نگاتیو فری فایر چیست ؟ و چگونه آن را حل کنیم؟

پوسته جدید Gloo Wall در رویداد Little Monster Wall فری فایر زنده می شود

رویداد Little Monster Wall در 20 سپتامبر 2023 روی چندین سرور Free Fire عرضه شد. پوسته Gloo Wall آن از برند Glee Spree برجسته‌ترین رویداد این رویداد است. و می‌توانید تا 26 سپتامبر 2023 (سه شنبه، ۴ مهر) با خرج کردن Diamonds، مال خود را دریافت کنید.

همانطور که قبلاً ذکر شد، وقتی قفل صحیح را انتخاب می کنید، Little Monster Gloo Wall را دریافت می کنید. اگر این لوازم آرایشی را در نوبت خود دریافت نکردید، در اینجا موارد دیگری وجود دارد که می خواهید به دست آورید:

  • لاک لاک پشت
  • 2x تکه مکعب
  • 2x جعبه غارت سلاح Swordsman Legends (SVD + M60)
  • 2x کوپن لاک رویال (تاریخ انقضا: 31 اکتبر 2023)

شما جایزه بزرگ را پس از انتخاب قفل نهایی دریافت خواهید کرد، مگر اینکه به اندازه کافی خوش شانس باشید که آن را در چهار تلاش اول خود دریافت کنید. رویداد Little Monster Wall پوسته Little Monster Gloo Wall را در کنار چهار آیتم دیگر با صرف تعداد ثابتی الماس برای شما تضمین می کند.

مراحل دریافت پوسته جدید Little Monster Gloo Wall در فری فایر

برای جمع آوری پوسته Little Monster Gloo Wall در Free Fire می توانید این مراحل را دنبال کنید:

مرحله ۱: با کلیک کردن روی گزینه در گوشه بالا سمت چپ، به بخش رویداد Diamond در بازی دسترسی پیدا کنید.
مرحله ۲: برای دسترسی به رابط وب رویداد جدید، دیوار هیولای کوچک را انتخاب کنید.
مرحله 3: از Diamonds برای انتخاب قفل استفاده کنید. این روند را تا دریافت جایزه بزرگ ادامه دهید.

هنگامی که پوسته Little Monster Gloo Wall را دریافت کردید، یک افزودنی دائمی به موجودی شما خواهد بود. شما می توانید آن را از طریق طاق مجهز کنید.

برای دریافت Little Monster Gloo Wall در فری فایر به چند الماس نیاز دارید؟

هزینه دیوار گلو Little Monster معادل 575 الماس است. افزایش قیمت آن در هر بار انتخاب قفل نادرست در اینجا محاسبه شده است. جزئیات دقیق قیمت عبارتند از:

  • قفل اول – 9 الماس
  • قفل دوم – 19 الماس
  • قفل سوم – 49 الماس
  • قفل چهارم – 99 الماس
  • قفل پنجم – 399 الماس

با توجه به اینکه حساب شما دارای الماس کافی است، می توانید در رویداد دیوار هیولای کوچک شرکت کنید. و از این فرصت برای درخواست یک لوازم آرایشی منحصر به فرد استفاده کنید. با این حال، شایان ذکر است که سایر پوسته‌های Gloo Wall در محدوده قیمتی مشابه در فروشگاه این بازی موجود هستند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت