ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
الماس نگاتیو فری فایر

الماس نگاتیو فری فایر چیست ؟ و چگونه آن را حل کنیم؟

ahmadian

Free Fire Negative Diamond چیست و چگونه آن را حل کنیم؟

چندین بازیکن گهگاه با الماس نگاتیو فری فایر برخورد می کنند. اما حتی در آن زمان، تعداد بسیار کمی از علت اصلی آن آگاه هستند، چه رسد به اینکه چگونه آن را حل یا از آن جلوگیری کنند.

استفاده از سایت ارزان جم بسیار راحت است و می توانید به آسانی خرید جم فری فایر خود را انجام دهید. قیمت بسته های الماس فری فایر در این وب سایت ارزان و مقرون به صرفه است.

بازیکنان Free Fire در حین بازی باوقفه‌هایی مواجه می‌شوند. و اغلب، می‌توانند از طریق تنظیمات دستی یا با کمک گرفتن از پشتیبانی، آن‌ها را برطرف کنند. با این حال، افراد ممکن است خود را در موقعیت های نامطلوبی مانند الماس منفی بیابند. این مشکل شدید دسترسی به حساب درون بازی آنها را تا زمانی که اقدامات اصلاحی انجام دهند محدود می کند.

مقالات مرتبط »    سیستم موردنیاز Free Fire India و اندازه فایل مورد انتظار

چه چیزی باعث ایجاد الماس نگاتیو فری فایر می شود؟

در شرایط ناگوار، ممکن است هنگام دسترسی به Free Fire با یک نقض الماس منفی مواجه شوید. این تخلف زمانی رخ می‌دهد که برای دریافت اقلام، خرید درون‌برنامه‌ای انجام می‌دهید، اما بعداً برای بازگرداندن پول خرج شده، تراکنش را بازپرداخت می‌کنید.

در نتیجه، توسعه دهنده چاره ای جز حذف الماس یا معادل آن از حساب شما ندارد. این پیام نقض زمانی روی صفحه ظاهر می شود که ارز درون بازی به منفی می رسد. با این حال، این دائمی نیست. بدون توجه به اینکه چه کسی درخواست بازپرداخت کرده است، می‌توانید محدودیت را با خرید تعداد تعیین شده الماس لغو کنید.

چگونه برای دریافت Negative Diamonds فری فایر با پشتیبانی تماس بگیریم؟

اگر فکر می کنید نقض الماس نگاتیو فری فایر که دریافت کرده اید نادرست است، می توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. اگرچه بعید است که این وضعیت رخ دهد، تماس با پشتیبانی جزئیات بیشتری را در صورت وقوع در اختیار شما قرار می دهد. دستورالعمل های دقیق برای تماس با پشتیبانی عبارتند از:

مرحله 1: وب سایت پشتیبانی را مرور کنید و با استفاده از پلت فرم رسانه اجتماعی مرتبط با حساب خود وارد حساب خود شوید. گزینه ها عبارتند از:

  • گوگل
  • فیسبوک
  • VK
  • شناسه اپل
  • هوآوی آیدی
  • توییتر

شما نمی توانید با شناسه مهمان پشتیبانی کنید. بنابراین، باید آن را در یکی از گزینه های موجود متصل کنید.

مرحله 2: پس از ورود به سیستم، روی گزینه “ارسال درخواست جدید” کلیک کنید و گزینه Negative Diamond را از لیست کشویی انتخاب کنید.

مرحله 3: شرح مفصلی از وضعیت ارائه دهید و شواهد، از جمله اسکرین شات ها و اثبات های ویدئویی را ضمیمه کنید.

مرحله 4: سیاست حفظ حریم خصوصی را بپذیرید و دکمه ارسال را فشار دهید.

در روزهای آینده از توسعه دهندگان خواهید شنید.

چگونه از الماس های منفی فری فایر جلوگیری کنیم؟

ممکن است پس از خرید، در دریافت مزایای Free Fire Diamonds یا Airdrop خود با تأخیر مواجه شوید. در چنین شرایطی، برای جلوگیری از این محدودیت، به جای درخواست بازپرداخت از طریق فروشگاه Google Play یا Apple Store، با تیم خدمات مشتری تماس بگیرید. با انجام مراحل مشابهی که قبلا ذکر شد می توانید درخواست را ارسال کنید.

این یک انتخاب محتاطانه است! با توجه به اینکه نقض الماس نگاتیو فری فایر به دلیل بازپرداخت اقلامی است که قبلاً ارزش آنها را دریافت کرده اید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت