ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد آخرین مرد ایستاده

رویداد آخرین مرد ایستاده در فری فایر : پانکستر اسکای‌بورد پانکستر را دریافت کنید

ahmadian

ایونت جدید Last Man Standing در Free Fire : اسکای‌بورد Punkster و جوایز بیشتری دریافت کنید

برای جزئیات بیشتر در مورد رویداد آخرین مرد ایستاده در فری فایر ، بخش زیر را بخوانید.

رویدادها از جمله مواردی هستند که بازیکنان را به Free Fire علاقه مند می کند. و رویدادهای جدیدی به طور منظم به بازی اضافه می شوند. یکی از آخرین معرفی‌های عنوان بتل رویال، رویداد Last Man Standing است. که به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا اسکای‌بورد پانکستر و چندین جایزه دیگر را به صورت رایگان دریافت کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که الزامات ساده تعیین شده توسط توسعه دهندگان را برآورده کنید.

با خرید جم فری فایر از وبسایت ارزان جم می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

کسانی که بازی را به طور منظم انجام می دهند، برای مطالبه جوایز مشکلی نخواهند داشت. و دریافت آیتم ها بیش از یکی دو روز طول نمی کشد.

مقالات مرتبط »     رویداد استریت رویال در فری فایر (دسامبر 2023) فاش شد

گارنا رویداد آخرین مرد ایستاده را در فری فایر اضافه می کند

Last Man Standing در Free Fire در 8 دسامبر 2023 آغاز شد. و تا 14 دسامبر 2023 (پنجشنبه، 23 آذر) در دسترس خواهد بود. این رویداد خاص به بازیکنانی که برای مدت زمان مشخصی در میدان نبرد زنده می مانند، پاداش می دهد.

شرایط لازم برای دریافت جوایز مختلف از رویداد Last Man Standing به شرح زیر است:

  • 90 دقیقه در بازی زنده بمانید: 1000x طلا بگیرید
  • 180 دقیقه در بازی زنده بمانید: جعبه غارت سلاح فانتوم 2 برابر
  • 280 دقیقه در بازی زنده بمانید: پانکستر اسکای‌بورد یا کوپن‌های ۴ برابری لاک رویال را دریافت کنید (تاریخ انقضا: ۳۱ ژانویه ۲۰۲۴)

با این شرایط سخت نیست! بازیکنان می‌توانند در حالت Battle Royale شرکت کنند تا بقای راحت‌تری در میدان نبرد داشته باشند. توصیه می شود که سبک بازی ایمن را انتخاب کنید. از عجله در گیم پلی خودداری کنید تا مطمئن شوید که مدت بیشتری زنده خواهید ماند.

الزامات ماهیت تجمعی دارند. در نتیجه برای دریافت تمام جوایزی که رویداد آخرین مرد ایستاده در فری فایر ارائه می دهد، باید در مجموع 280 دقیقه زنده بمانید. علاوه بر این، از آنجایی که اقلامی مانند Punkster Skyboard به طور کلی چند صد الماس قیمت دارند، نباید این فرصت را برای دریافت رایگان آن از دست بدهید.

مراحل دریافت رایگان اسکای‌بورد پانکستر از رویداد آخرین مرد ایستاده در فری فایر

پس از اتمام الزامات مشخص شده، می توانید پانکستر اسکای برد رایگان را درخواست کنید. لیست زیر مراحل دقیقی است که می توانید به آنها مراجعه کنید:

مرحله 1: پس از راه اندازی Free Fire در دستگاه خود، روی نماد رویدادها که در سمت چپ صفحه لابی پیدا می کنید ضربه بزنید.

مرحله 2: متعاقباً لیستی از رویدادهای موجود در بازی را مشاهده خواهید کرد و باید رویداد “Last Man Standing” را از این لیست انتخاب کنید.

مرحله 3: سپس جوایز رویداد خاص روی صفحه نمایش شما نمایش داده می شود. روی دکمه Claim مجاور آن کلیک کنید.

با دنبال کردن این مراحل، پانکستر اسکای بورد رایگان را در اختیار شما قرار می دهد. اگر آن مورد را نمی‌خواهید، می‌توانید کوپن‌های 4x Luck Royale را نیز انتخاب کنید و از آنها برای چرخش استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت