ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Evo Vault دسامبر 2023

رویداد Evo Vault دسامبر 2023 در فری فایر : جوایز، تاریخ شروع و موارد دیگر

ahmadian

رویداد آتی Evo Vault در Free Fire لو رفت (دسامبر 2023) : جوایز، تاریخ شروع و …

بخش زیر را بررسی کنید تا جزئیات مربوط به رویداد Evo Vault دسامبر 2023 در فری فایر را بیابید.

پوسته‌های تفنگ Evo یکی از مورد علاقه‌ترین آیتم‌های Free Fire هستند. و تصاویر منحصربه‌فردی را برای سلاح‌های مختلف و در عین حال مزایای متعدد دیگری را نیز ارائه می‌کنند. Evo Vault از جمله رویدادهایی است که این نوع پوسته ها را به بازیکنان هدیه می دهد. رویداد Evo Vault دسامبر 2023 توسط داده کاوی @pureleaks_ofc فاش شده است. این لاک رویال چهار پوسته اسلحه Evo را ارائه می دهد. و جوایز متفرقه دیگری مانند جعبه توکن، کوپن و موارد دیگر وجود خواهد داشت.

گیمرها برای دریافت اقلام موجود باید الماس خرج کنند.

مقالات مرتبط »    ایونت جدید Last Man Standing در Free Fire : اسکای‌بورد Punkster و جوایز بیشتری دریافت کنید

رویداد Evo Vault دسامبر 2023 در فری فایر لو رفت

طبق اطلاعاتی که @pureleaks_ofc در دسته اینستاگرام خود منتشر کرده است، رویداد Evo Vault دسامبر 2023 در فری فایر در تاریخ 12 دسامبر 2023 آغاز خواهد شد. این رویداد برای کاربران در سرورهای هند و بنگلادش در دسترس خواهد بود. ویژگی های آن عبارتند از :

  • the M1014 – Scorpio Shatter،
  • MP5 – Platinum Divinity،
  • SCAR – Megalodon Alpha،
  • و the AN94 – Evil Howler.

باز کردن جعبه های شانس وبدست آوردن برخی از شخصیت ها را می توانید با خرید جم فری فایر از ارزان جم انجام دهید.

هر چرخش در داخل رویداد 30 الماس برای بازیکنان هزینه دارد. در حالی که مجموعه ای از چرخش های 10+1 300 الماس هزینه دارد. رویداد Evo Vault دسامبر 2023 را به فرصتی عالی برای به دست آوردن پوسته های مختلف تفنگ Evo که اغلب در دسترس نیستند تبدیل می کند.

اینها فقط درز هستند و گارنا این رویداد را تایید نکرده است. پس باید این اطلاعات را با کمی شک و تردید در نظر گرفت. ممکن است تغییراتی در پاداش ها، هزینه چرخش ها و سایر جزئیات ایجاد شود. صرف نظر از این، به دلیل سابقه درخشان دیتا ماینر، بیشتر جزئیات احتمالا دقیق خواهند بود.

رویداد در حال انجام Evo Vault در Free Fire

جدای از رویداد فاش شده، در حال حاضر یک رویداد Evo Vault وجود دارد که در عنوان بتل رویال به صورت زنده پخش می شود. مشابه نسخه آینده، چهار پوسته اسلحه Evo نیز دارد: AK47 – Blue Flame Draco، M1887 – Sterling Conqueror، Thompson – Cindered Colossus و FAMAS – Demonic Grin.

در این رویداد، بازیکنان باید 20 الماس برای یک چرخش و 200 الماس برای 10 + 1 چرخش خرج کنند. چند هفته دیگر اجرا خواهد شد. بنابراین کسانی که علاقه مند به تهیه این پوسته های خاص هستند، زمان کافی برای انجام این کار دارند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت