ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Change Your Fate

رویداد Change Your Fate فری فایر مکس : آیتم های افسانه ای با قیمت ارزانتر

ahmadian

ایونت Free Fire Change Your Fate : چگونه اقلام افسانه ای را با قیمت ارزان دریافت کنیم (نسخه MAX)

رویداد Change Your Fate فری فایر مکس اخیراً راه اندازی شده است. این امکان را به شما می دهد تا انواع زیادی از کلکسیون ها، از جمله لباس، کوله پشتی و جعبه های غارت را با نرخ بسیار کم به دست آورید. البته این درصد تخفیف ثابت نیست و از کاربری به کاربر دیگر متفاوت خواهد بود.

با خرید جم فری فایر از سایت ارزان جم می توانید قابلیت های بازی را ارتقاء دهید و با تجهیزات پیشرفته تر مبارزه کنید.

ضمناً ذکر این نکته ضروری است که با تخفیف مذکور تنها می توانید تا سه کالا تهیه نمایید. همچنین می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای ناچیز، مجموعه جایزه را تغییر دهید.

مقالات مرتبط »   آیا بویاه پس فری فایر ارزش خرید دارد ؟

در اینجا یک نمای کلی از رویداد Change Your Fate در فری فایر مکس، همراه با روش دقیق ارائه شده است.

رویداد Change Your Fate فری فایر مکس اضافه شد

رویداد Change Your Fate در 19 ژوئن 2023 در Free Fire MAX گنجانده شد. شما تا 26 ژوئن 2023 (دوشنبه، ۵ تیر) ساعت 3:59 صبح IST (GMT +5:30) به دسترسی خواهید داشت.

این رویداد فرصتی را برای جمع آوری طیف وسیعی از اقلام با نرخ های تخفیف ارائه می دهد. در ابتدا به صورت خودکار درصد تخفیف و مجموعه جایزه دریافت خواهید کرد. سپس می توانید شانس خود را برای دریافت مبلغ تخفیف جدید امتحان کنید یا استخر جایزه را تغییر دهید. اولین تلاش در هر دو مورد رایگان خواهد بود، اما تغییرات بعدی برای هر کدام 9 الماس هزینه خواهد داشت. شما می توانید سه مورد را از استخر جوایز انتخاب کنید و آنها را با نرخ تخفیفی به دست آورید.

مراحل دریافت جوایز ارزان قیمت از رویداد Change Your Fate جدید

در اینجا مراحلی وجود دارد که می توانید برای دریافت جوایز در حساب Free Fire MAX خود از رویداد جدید Change Your Fate دنبال کنید:

مرحله 1: پس از ورود به حساب کاربری Free Fire MAX خود، بخش رویداد را با کلیک بر روی گزینه در گوشه بالا سمت راست بارگذاری کنید.

مرحله 2: پس از باز شدن رابط رویداد، یک درصد تخفیف ویژه برای کل مجموعه جایزه دریافت خواهید کرد.

می توانید شانس خود را امتحان کنید و درصد تخفیف را تغییر دهید. علاوه بر این، شما می توانید الماس را برای تغییر استخر جایزه خرج کنید.

مرحله 3: مواردی را که می خواهید خریداری کنید انتخاب کنید و سپس دکمه خرید را بزنید. برای دریافت اقلام باید تراکنش را تایید کنید.

اقلام مستقیماً به بخش خزانه ارسال می شوند و رسیدن آنها ممکن است ده دقیقه طول بکشد. اگر هر گونه لوازم آرایشی که قبلاً دارید دریافت می کنید، آنها به FF Tokens تبدیل می شوند. علاوه بر این، هیچ گزینه ای برای بازپرداخت خرید وجود ندارد، بنابراین هنگام تکمیل فرآیند باید احتیاط کنید.

اگر الماس کافی دارید، پس نباید این فرصت را از دست بدهید زیرا چنین تخفیف هایی به طور مرتب در بازی بتل رویال وجود ندارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت