ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بویاه پس فری فایر

آیا بویاه پس فری فایر ارزش قانع‌کننده‌ ای برای خرید دارد ؟

ahmadian

آیا FF Boyah Pass ارزش خرید دارد؟

بویاه پس فری فایر در ابتدای سال 2023 عرضه شد و جایگزین سیستم Elite Pass بازی شد. از آنجایی که Garena فصل جدیدی را در ابتدای هر ماه منتشر می کند، به صورت ماهانه اجرا می شود. علاوه بر این، مجموعه ای از آیتم های موضوعی جدید را به عنوان بتل رویال معرفی می کند. در اصل، شما باید یک سری کارها را انجام دهید تا BP EXP را به دست آورید و متعاقباً برای کسب یک سری کارها، سطح خود را ارتقا دهید.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید قابلیت های بازی را ارتقا دهید و با تجهیزات پیشرفته تر مبارزه کنید.

مسیر رایگان جوایز برای همه باز است، اما برای دریافت موارد ممتاز باید پاس خود را ارتقا دهید. برای ارتقای پاس باید الماس بپردازید، و در اینجا یک طرح کلی از اینکه آیا گذر بویا ارزش هزینه کردن را دارد آورده شده است.

مقالات مرتبط »    آموزش نحوه دریافت رایگان گیتار پانک در فری فایر مکس

آیا بویاه پس فری فایر خرید خوبی است؟

شما دو گزینه ارتقا برای Booyah Pass دارید – نوع Premium دارای 499 الماس است و جوایز ممتاز را باز می کند. ممکن است BP EXP را افزایش دهید تا به 150 سطح برسید. از سوی دیگر، Premium Plus بر روی 999 الماس چیده شده است و شروعی از 50 سطح دارد.

علاوه بر این، در این صورت، می‌توانید پس از سطح 150، تا سطح 200، جوایز قابل تکرار را نیز دریافت کنید. جوایز در هر دو نوع یکسان است، اما یک BP Deluxe Box اضافی در دومی دریافت خواهید کرد.

هر بویاه پس فری فایر شامل یک پوسته اسلحه دائمی، دو لباس دائمی (یکی را می توان با استفاده از ژتون های خاص سفارشی کرد)، و چندین مورد دیگر است. مانند پوسته برای کوله پشتی، جعبه غارت، دیوار Gloo، تخته موج سواری، و گاهی اوقات حتی یک سلاح سرد. با این حال، به همین جا ختم نمی شود. شما همچنین واجد شرایط آواتارها، بنرها و کوپن های اضافی هستید.

با 499 الماس، بویاه پس فری فایر ارزش پیشنهادی بسیار قانع‌کننده‌ای را ارائه می‌کند. زیرا اقلام مشابه در فروشگاه بسیار گران هستند. در نتیجه، اینها سرمایه گذاری های ارزشمندی برای به دست آوردن کل مجموعه ای از اقلام هستند، مگر اینکه آنها را جذاب ندانید.

علاوه بر این، پاس حدود یک ماه اجرا می شود، و اطمینان حاصل می کند که پس از مشاهده جوایز موجود، زمان کافی برای تصمیم گیری آگاهانه دارید.

مراحل خرید Booyah Pass فری فایر

برای خرید بویاه پس می توانید دستورالعمل های داده شده را دنبال کنید:

مرحله 1: Free Fire را باز کنید و به بخش Booyah Pass دسترسی پیدا کنید.

مرحله 2: برای تأیید خرید خود روی دکمه ارتقا کلیک کنید تا نوع انتخابی را دریافت کنید. الماس ها خرج می شوند و شما پاس بویا را دریافت خواهید کرد.

هنگام انتخاب باید مراقب باشید! زیرا می توانید یکی از دو گزینه را خریداری کنید. علاوه بر این، این را نمی توان تغییر داد.

توجه داشته باشید:
از آنجایی که Free Fire در هند مسدود شده است، به بازیکنان این کشور توصیه می شود که این عنوان را در دستگاه های خود دانلود یا پخش نکنند. با این وجود، آنها ممکن است نسخه MAX بازی بتل رویال را بازی کنند که در لیست برنامه های مسدود شده نیست.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت