ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد Carmine Wall

رویداد Carmine Wall فری فایر همراه با پوسته های Gloo Wall و جوایز دیگر

ahmadian

ایونت Free Fire Carmine Wall : پوسته های Gloo Wall و جوایز دیگر را دریافت کنید

تمام جزئیات بیشتر در مورد رویداد Carmine Wall در Free Fire در بخش زیر ارائه شده است.

Carmine Wall جدیدترین رویدادی است که به Garena Free Fire اضافه شده است. و یک پوسته انحصاری Gloo Wall را برای جامعه بازی به ارمغان آورده است. مانند همه رویدادهای دیگر از این نوع، بازیکنان باید برای داشتن فرصتی برای دریافت آیتم های موجود، الماس خرج کنند. این پوسته در پشت یکی از پنج قفل پنهان خواهد شد و گیمرها برای دریافت آن باید قفل صحیح را انتخاب کنند.

برای خرید جم فری فایر می توانید به ارزان جم بهترین فروشگاه فروش جم بازی مراجعه کنید و بسته مورد نظر خود را به راحتی انتخاب و تهیه نمایید.

با توجه به اینکه پاداش ها تکرار نمی شوند، افراد تضمین می شوند که جایزه اصلی را در پنج قفل دریافت کنند. با این حال، هزینه با هر مورد بعدی افزایش خواهد یافت و فقط کسانی که ارز درون بازی کافی دارند باید قمار را امتحان کنند.

مقالات مرتبط »    درگ هدشات فری فایر : راهنمای جامع تنظیمات حساسیت و نکات

رویداد Carmine Wall در فری فایر آغاز می شود

رویداد Carmine Wall در Free Fire در 8 اکتبر 2023 آغاز شد. و قرار است تا 14 اکتبر 2023 (شنبه، ۲۲ مهر) در عنوان بتل رویال در دسترس باشد. برجسته ترین رویداد این رویداد پوسته Carmine Ghost Gloo Wall است. که چهار جایزه متفرقه دیگر نیز دارد. در زیر مجموعه جوایز دقیقی است که توسعه دهندگان ارائه می دهند:

  • Gloo Wall – Carmine Ghost
  • Painted Omen
  • 2x تکه مکعب جادویی
  • جعبه غارت سلاح Flaming Skull (M4A1 + SKS) دو برابری
  • ووچرهای لاک رویال دو برابری.

باز کردن قفل اول 9 الماس هزینه دارد و چهار عدد بعدی به ترتیب 19، 49، 99 و 399 قیمت خواهند داشت. در نتیجه، گیمرها مطمئناً پوسته Carmine Ghost Gloo Wall و سایر جوایز انحصاری را برای 575 الماس دریافت خواهند کرد.

این رویداد یک فرصت عالی است زیرا یک پوسته انحصاری Gloo Wall معمولاً چند صد الماس قیمت دارد. اگر کاربران بتوانند آن را در چند بازگشایی اول به دست آورند، یک معامله عالی در دست خواهند داشت.

مراحل دسترسی به رویداد Carmine Wall در Free Fire

برای دسترسی به رویداد Carmine Wall در Free Fire و دریافت پوسته Carmine Ghost Gloo Wall می توانید مراحل ارائه شده در زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: با باز کردن عنوان بتل رویال در دستگاه تلفن همراه خود و کلیک بر روی نماد “رویدادها” در سمت چپ صفحه شروع کنید.

مرحله 2: به عنوان بخشی از مرحله بعدی، باید روی رویداد “Carmine Wall” موجود در زیر برگه “Events” ضربه بزنید و روی دکمه “Go To” کلیک کنید.

مرحله 3: شما به رویداد وب خاص هدایت می شوید، و سپس ممکن است شروع به خرج کردن الماس کنید تا جوایز قابل دسترس را دریافت کنید.

پس از به دست آوردن پوسته Carmine Ghost Gloo Wall، می توانید به بخش vault درون بازی رفته و آن را تجهیز کنید. ممکن است متعاقباً پوست خود را در میدان جنگ به دوستان خود نشان دهید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت