ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سرور پیشرفته OB41 فری فایر

سرور پیشرفته OB41 فری فایر : تاریخ انتشار مورد انتظار برای فایل APK

ahmadian

Free Fire Advanced Server : تاریخ انتشار پیش بینی شده برای OB41 APK

سرور پیشرفته OB41 فری فایر در صف عرضه است. اما حداقل چند هفته دیگر باقی مانده است. این مقاله تمام جزئیات مورد انتظار و همچنین مراحلی را که بازیکنان برای ثبت نام خود برای دریافت کد فعال سازی باید طی کنند را بررسی می کند.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم و باز کردن جعبه های شانس می توانید شخصیت های دارای توانایی های ویژه را بده دست آورید.

Fire Advance Server رایگان یک کلاینت اختصاصی است که در آن Garena تمام ویژگی های آینده را برای آزمایش بازیکنان به کار می گیرد. سرور آزمایشی به توسعه‌دهنده اجازه می‌دهد تا باگ‌ها و اشکالات ظاهری را به حداقل برساند، در حالی که ویژگی‌ها را بر اساس بازخورد پخش‌کننده اصلاح می‌کند. این به ارائه یک تجربه کلی بهینه با انتشار پچ کمک می کند.

مقالات مرتبط »    چگونه آپدیت Free Fire MAX OB40 را روی رایانه شخصی بازی کنیم؟

جزئیات مورد انتظار سرور پیشرفته OB41 فری فایر

انتظار می‌رود که سرور پیشرفته OB41 فری فایر بین 14 و 17 ژوئیه (۲۳ تا ۲۶ تیر) فعال شود. این تاریخ بر اساس الگوی دنبال شده برای چندین به‌روزرسانی اخیر است. فایل APK برای کلاینت معمولاً حدود دو هفته قبل از به‌روزرسانی قابل دسترسی است.

ثبت نام چند روز قبل از در دسترس قرار گرفتن دانلود باز می شود. این مرحله از اهمیت بیشتری برخوردار است. زیرا بازیکنان باید حساب کاربری خود را با استفاده از فیس بوک یا گوگل راه اندازی کنند تا شانس دریافت کد فعال سازی اجباری را داشته باشند. بدون آن، آنها نمی توانند به مشتری دسترسی داشته باشند.

جزئیات ارائه شده در بالا فقط موارد مورد انتظار بر اساس الگوی چند به روز رسانی اخیر است. بنابراین، اینها باید با کمی شک و تردید در نظر گرفته شوند. علاوه بر این، Garena اخیراً به‌روزرسانی OB40 را منتشر کرده است. به این معنی که اعلام سرور پیشرفته یا پچ بعدی حداقل چند هفته دیگر باقی مانده است.

مراحل ثبت نام سرور پیشرفته OB41 فری فایر و دانلود APK

در اینجا مراحلی وجود دارد که می توانید برای ثبت نام در سرور پیشرفته OB41 فری فایر پس از دسترسی به وب سایت دنبال کنید:

مرحله 1: به وب سایت Advance Server در هر مرورگر وب دسترسی پیدا کنید.

توجه داشته باشید:
وب سایت در حال حاضر کار نمی کند اما بعداً فعال خواهد شد.

مرحله 2: پس از بارگیری وب سایت، از فیس بوک یا گوگل برای راه اندازی یک حساب کاربری استفاده کنید. برای جلوگیری از خطا، داشتن یک حساب رسانه اجتماعی مرتبط با پلتفرم مهم است.

مرحله 3: همچنین باید یک آدرس ایمیل فعال برای تکمیل ثبت نام ارائه دهید. متعاقبا درخواست شما ارسال خواهد شد.

توجه داشته باشید:
فقط بازیکنان منتخب کد فعال سازی دریافت خواهند کرد.

مرحله 4: هنگامی که APK در وب سایت در دسترس است، می توانید دکمه دانلود APK را فشار دهید تا آن را دریافت کنید. در نهایت از کد برای دسترسی استفاده کنید.

توجه داشته باشید:
از آنجایی که Free Fire در هند مسدود شده است، به بازیکنان این کشور توصیه می شود که بازی یا سرور پیشرفته آن را دانلود یا بازی نکنند. با این حال، نسخه MAX در لیست برنامه های مسدود شده نبود و از این رو افراد ممکن است در این عنوان شرکت کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت