ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
اجرای آپدیت OB40 در pc

نحوه اجرای آپدیت OB40 در pc (راهنمای گام به گام نسخه فری فایر مکس)

ahmadian

چگونه آپدیت جدید Free Fire MAX OB40 را روی رایانه شخصی بازی کنیم؟

کسانی که در پلتفرم‌های اندروید و iOS هستند می‌توانند به ترتیب از فروشگاه Google Play و Apple App Store برای دانلود به‌روزرسانی OB40 استفاده کنند. همچنین بازیکنان می‌توانند با دانلود آن در شبیه‌ساز مربوطه، از اجرای آپدیت OB40 در pc خود لذت ببرند.

برای خرید جم فری فایر فقط به آیدی و اسم بازی شما نیاز است و بدون اطلاعات جیمیل جم به اکانت شما در کمتر از 3 دقیقه واریز می شود.

با انتشار به‌روزرسانی Free Fire MAX OB40، گارنا محتوای جدیدی را در عنوان بتل رویال عرضه کرده است. علاوه بر معرفی‌های جدید، بسیاری از ویژگی‌های موجود متعادل و بهینه‌سازی شده‌اند و تجربه را تا حد ممکن بهتر کرده‌اند. علاوه بر این، محتوای همکاری پیرامون Spider-Man: Across the Spider-Verse قرار است به زودی در بازی منتشر شود.

مقالات مرتبط »    Moco Store فری فایر مکس (May 2023) : پاداش ها، سرورها و …

راهنمای گام به گام نحوه اجرای آپدیت OB40 در pc (نسخه فری فایر مکس)

برای دانلود به روز رسانی Free Fire MAX OB40 در رایانه شخصی خود، ابتدا باید یکی از شبیه سازهای متعدد را نصب کنید. گزینه های زیادی در اینترنت وجود دارد که از جمله مهم ترین آنها می توان به BlueStacks، MEmu Play، NoxPlayer و LD Player اشاره کرد که همگی گزینه ای را برای دریافت بازی از طریق فروشگاه Google Play به شما ارائه می دهند.

مراحل ذکر شده در زیر را برای دانلود، نصب و اجرای آپدیت OB40 در pc خود دنبال کنید:

مرحله 1: با نصب شبیه ساز مورد نیاز و باز کردن آن شروع کنید.

مرحله 2: در مرحله بعدی، باید برنامه Google Play Store را در داخل شبیه ساز بوت کنید. Free Fire MAX را جستجو کنید.

مرحله 3: چندین نتیجه ظاهر می شود و شما باید مورد مناسب را انتخاب کنید.

مرحله 4: سپس می‌توانید دکمه «نصب» را فشار دهید تا مراحل دانلود آخرین به‌روزرسانی OB40 آغاز شود. به زودی نصب میشه

قبل از دانلود و نصب Free Fire MAX باید از وجود فضای ذخیره سازی کافی در رایانه شخصی خود اطمینان حاصل کنید. علاوه بر این، رایانه شخصی شما باید حداقل نیازهای شبیه ساز را برآورده کند تا آن را با موفقیت اجرا کند.

مرحله 5: در نهایت می توانید عنوان بتل رویال را باز کرده و با استفاده از پلتفرم مورد نیاز وارد شوید تا از بازی آن لذت ببرید. اگر حساب کاربری موجود ندارید، می توانید یک حساب جدید ایجاد کنید.

matchmaking شبیه ساز جداگانه

اگر می‌خواهید Free Fire MAX را با استفاده از شبیه‌ساز بازی کنید، باید به خاطر داشته باشید که توسعه‌دهندگان یک شبیه‌ساز جداگانه برای آن تنظیم کرده‌اند. این تغییر خاص در سپتامبر 2021 و پس از شکایت بسیاری از بازیکنان موبایل از رویارویی با افرادی که در شبیه ساز بودند، رخ داد.

بر این اساس، در حالی که سعی می کنید رتبه های خود را افزایش دهید و حالت های رتبه بندی شده را خرد کنید، فقط در برابر سایر بازیکنان شبیه ساز قرار خواهید گرفت. علاوه بر این، حتی اگر با شخصی که بازی را در تلفن همراه خود بازی می کند جفت شوید، فقط در خواستگاری شبیه ساز قرار می گیرید و با سایر بازیکنان شبیه ساز روبرو می شوید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت