ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کد فعالسازی سرور پیشرفته OB39

الزامات کد فعالسازی سرور پیشرفته OB39 فری فایر

ahmadian

الزامات کد فعال سازی Advance Server فری فایر : نحوه دسترسی به ویژگی های OB39 قبل از به روز رسانی رسمی

در 10 مارس 2023، گارنا رسماً از سرور پیشرفته OB39 برای بازی تیراندازی پرچمدار خود، Free Fire، رونمایی کرد. انتظار می‌رود که به‌روزرسانی رسمی پچ در 22 مارس 2023 (چهارشنبه، ۲ فروردین) منتشر شود. به این معنی که بازیکنان هنوز چند روز فرصت دارند تا شاهد عرضه محتوای جدید درون بازی در Free Fire باشند.

یکی از بهترین و مطمئن ترین سایت های خرید جم فری فایر وبسایت ارزان جم است.

به لطف برنامه Advance Server، طرفداران می توانند ویژگی ها و بهینه سازی های آینده در بازی محبوب BR Garena را زودتر از همیشه تجربه کنند. با این حال، تکرار فعلی فقط تا پایان 16 مارس 2023 قابل دسترسی خواهد بود. فقط کاربران منتخب دارای کد فعالسازی سرور پیشرفته OB39 فری فایر می‌توانند به این سرور آزمایشی بپیوندند.

علاقه مندانی که علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد نحوه دسترسی به ویژگی های OB39 قبل از به روز رسانی رسمی هستند، می توانند به این مقاله مراجعه کنند.

مقالات مرتبط »   بهترین نکات فری فایر برای استفاده از SMG مانند یک حرفه ای (مارس 2023)

نحوه دسترسی به کد فعالسازی سرور پیشرفته OB39 فری فایر برای تجربه محتوای منتشر نشده

کد فعالسازی سرور پیشرفته OB39 یک کلید منحصر به فرد است. که به بازیکنان امکان می دهد به APK Advance Server بازی شوتر دسترسی داشته باشند. برای به دست آوردن هر دو کد فعال سازی و لینک دانلود APK، ابتدا باید در برنامه آزمایشی به روز رسانی OB Free Fire ثبت نام کنید. در اینجا یک راهنمای گام به گام آورده شده است که می توانید برای ایجاد کد فعالسازی سرور پیشرفته OB39 فری فایر و دسترسی به ویژگی ها قبل از به روز رسانی رسمی دنبال کنید :

مرحله 1: برای راه اندازی وب سایت رسمی برنامه Free Fire’s Advance Server باید از پیوند زیر در مرورگر وب مورد نظر خود استفاده کنید :

https://ff-advance.ff.garena.com/

مرحله 2: بین Google یا Facebook برای ثبت نام در برنامه OB39 یکی را انتخاب کنید. شما باید گزینه ای را انتخاب کنید که به حساب Free Fire و FF MAX درون بازی شما مرتبط است. اگر این کار را نکنید، ورود موفقیت آمیز نخواهد بود.

اگر حساب کاربری مرتبط با Google یا Facebook ندارید، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. یا حساب مهمان موجود خود را به یکی از این گزینه ها متصل کنید. این به شما این امکان را می‌دهد که به وب‌سایت Advance Server وارد شوید و در عین حال مطمئن شوید که داده‌های درون بازی شما ایمن هستند.

مرحله 3: حساب ایمیل فعال خود را وارد کنید، که برای تنظیم نمایه در وب سایت بسیار مهم است. این نمایه فقط برای OB39 Advance Server معتبر خواهد بود. شما باید پس از اعلام آن، یک پروفایل جدید برای نسخه بعدی ایجاد کنید.

مرحله 4: با کلیک بر روی دکمه Join Now مشخصات خود را تأیید کنید.

وب سایت معمولاً چند ثانیه طول می کشد تا ثبت نام شما را تأیید کند. پس از تأیید، شما را به صفحه دانلود وب سایت هدایت می کند.

مرحله 5: صفحه دانلود شامل یک کد فعال سازی و یک لینک معتبر برای کلاینت APK است. شما باید اولی را کپی کنید. سپس روی دومی کلیک کنید تا مشتری APK OB39 Advance Server را دانلود کنید.

پس از دانلود، Free Fire APK اصلاح شده را نصب کنید و آن را مانند هر برنامه دیگری راه اندازی کنید. برای ورود به سرور پیشرفته و دسترسی به تمام ویژگی های منتشر نشده OB39 قبل از رسیدن به روز رسانی رسمی، باید از کد فعالسازی سرور پیشرفته OB39 فری فایر استفاده کنید.

سلب مسئولیت:
از آنجایی که Free Fire در هند ممنوع است، به بازیکنان این کشور توصیه می شود که از بازی یا دانلود عنوان بتل رویال در دستگاه های خود خودداری کنند. با این حال، آنها می توانند از نسخه MAX بازی لذت ببرند، زیرا در لیست برنامه های ممنوعه گنجانده نشده است.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت