ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
SMG در فری فایر

5 ترفند استفاده از SMG در فری فایر مانند یک حرفه ای

ahmadian

5 بهترین نکته FF برای استفاده از SMG مانند یک حرفه ای (مارس 2023)

Free Fire مجموعه ای از پویایی های همهجانبه در بازی مانند گرافیک HD و طیف گسترده ای از سلاح ها را ارائه می دهد. بازیکنان می توانند موارد مورد علاقه خود را انتخاب کنند و در میدان جنگ ویران کنند. Garena انواع مختلفی از سلاح‌ها از تفنگ ساچمه‌ای، تفنگ تهاجمی و SMG را اضافه کرده است.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

SMG در فری فایر یا مسلسل های فرعی یکی از پرکاربردترین گزینه ها در این عنوان هستند. آنها سرعت شلیک سریع و سرعت بارگذاری مجدد را ارائه می دهند که برای از بین بردن سریع جوخه های دشمن مفید است. با این حال، تسلط و استفاده مؤثر در مسابقات برای مبتدیان ممکن است دشوار باشد.

در این مقاله پنج نکته برای استفاده از SMG در فری فایر مانند بازیکنان حرفه ای بحث می‌شود.

سلب مسئولیت:
با توجه به ممنوعیت اعمال شده توسط دولت برای Free Fire در هند، بازیکنان باید از بازی آن اجتناب کنند. آنها می توانند به جای آن از طریق نسخه بدون محدودیت MAX بازی به شناسه های FF خود دسترسی داشته باشند.

5 بهترین نکته و ترفند برای استفاده از SMG در فری فایر مانند بازیکنان حرفه ای

1) روی دقت و حس بازی کار کنید

Free Fire مکانیزم تیراندازی شگفت انگیزی دارد که در آن بازیکن موظف است تیر ضربات خود را روی بدن دشمن نگه دارد و شروع به تیراندازی کند. با این حال، به دقت بالایی نیاز دارد تا رتیکل را روی حریف نگه دارید و اجازه ندهید که از گلوله ها فرار کنند.

گیمرها باید روی حس بازی خود کار کنند که با تجربه همراه است و شامل عجله نکردن در محوطه باز برای پایان دادن به حریف است. بازیکنان همچنین می توانند پوسته سلاح های قابل ارتقا با ویژگی های پیشرفته را بدست آورند.

2) مهارت های جدید بیاموزید

گیمرها باید مهارت‌های جدیدی را در بازی Free Fire کسب کنند. در حالی که در لیگ‌های بالاتر رتبه‌بندی می‌شوند و بر سلاح‌های جدید مسلط می‌شوند. این می تواند شامل نگاه کردن قبل از شلیک و استفاده از مزیت TPP برای وارد کردن آسیب اولیه به حریف برای کاهش HP آنها باشد.

به غیر از این، بازیکنان باید از دیوارهای تاریک و ابزارهای کمکی خود مانند نارنجک های خردکن به طور مؤثر در نبرد استفاده کنند تا به راحتی بازیکنان دشمن را ناک اوت کنند. این به تیم کمک می کند تا با موفقیت حریفان را از بین ببرد و غارت و بویه آنها را بدست آورد.

3) روی کنترل های HUD و تنظیمات حساسیت کار کنید

در Free Fire، کنترل‌های HUD و تنظیمات حساسیت کمک بزرگی به تسلط بر هر سلاحی می‌کنند. با استفاده از اولی، بازیکنان می‌توانند طرح‌بندی کنترل پیش‌فرض خود را سفارشی کنند و موقعیت دکمه‌های مختلف را تغییر دهند. به آنها توصیه می شود برای رفلکس های سریع به یک چنگ راحت تر تغییر وضعیت دهند.

تنظیمات حساسیت به گیمرها کمک می‌کند تا مقادیر متفاوتی را برای زوایای کلی دوربین و سایر محدوده‌های خود تغییر دهند. که نرمی انتقال هدف و کنترل پس زدن را افزایش می‌دهد. برای SMG ها، مجموعه خوبی از حساسیت ها به آنها کمک می کند تا به سرعت ردیابی کنند و دقت آنها را افزایش دهند.

در اینجا مناسب ترین تنظیمات حساسیت برای بازیکنان برای استفاده از SMG در فری فایر و گرفتن تعداد کشته های بیشتر است:

  • عمومی: 90-100
  • نقطه قرمز: 60-75
  • دامنه 2X: 99
  • محدوده 4X: 95
  • محدوده تک تیرانداز: 20-30
  • دید آزاد: 50-75

به گیمرها توصیه می شود برای یافتن جفت مقادیر عالی، 5+ یا -5 را روی تنظیمات حساسیت داده شده انجام دهند. این به آنها کمک می کند تا در نبردهای نزدیک و میان برد به طور مؤثر از SMG ها استفاده کنند.

مقالات مرتبط »   بهترین HUD سفارشی فری فایر در سال 2023

4) ترکیب شخصیت های خوب را انتخاب کنید

شخصیت ها یکی از دوست داشتنی ترین عناصر در Free Fire هستند. گیمرها می توانند از بین بیش از 30 گزینه مختلف با توانایی های منحصر به فرد انتخاب کنند. در اینجا، مهارت بوشیدو هایاتو مفید است. زیرا به ازای هر 10 درصد کاهش سلامتی، 10 درصد نفوذ زره را افزایش می دهد.

گیمرها همچنین می توانند شخصیت های تهاجمی و حیوانات خانگی را ترکیب کنند. تا از SMG در فری فایر بیشتر بهره ببرند. توصیه شده ترین حیوان خانگی Rockie است که مهارت کاهش دوره خنک شدن مهارت فعال مجهز را دارد. بازیکنان همچنین می توانند ترکیب شخصیت ها و حیوانات خانگی را ایجاد کنند. و از آنها در میدان نبرد برای حذف بیشتر حریفان استفاده کنند.

5) دقت را در زمین های آموزشی تمرین کنید

زمین تمرین یکی از بهترین ابزارهایی است که بازیکنان می توانند در Free Fire استفاده کنند تا به سرعت به تیراندازان SMG متخصص تبدیل شوند. آنها می توانند در هنگام استفاده از تفنگ ها با انجام تمرین های مختلف بهبود هدف، بر روی کمبودهای خود کار کنند.

بازیکنان همچنین می‌توانند اتاق‌های سفارشی 1v1 را با هم تیمی‌های حرفه‌ای خود ایجاد کنند. و از SMG در فری فایر برای تسلط بر مهارت‌های جدید مانند استفاده از ترفندهای خمیده + تیراندازی، پران + تیراندازی و ترفندهای دیوار گلو استفاده کنند. جدای از آموزش، آنها باید از SMG در فری فایر به عنوان سلاح اصلی خود برای یادگیری الگوی پس زدن و سایر ویژگی ها استفاده کنند.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت