ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد پاداش 100% ششمین سالگرد

رویداد پاداش 100% ششمین سالگرد فری فایر لو رفت : تاریخ شروع و سرورها

ahmadian

ایونت 100% Bonus Top-Up ششمین سالگرد Free Fire فاش شد : تاریخ شروع، سرورها و …

رویداد پاداش 100% ششمین سالگرد فری فایر یکی از رویدادهای مورد انتظار بازی است. و فرصتی عالی برای کسانی است که به دنبال خرید الماس هستند. بازیکنان می توانند جزئیات بیشتر در مورد همان را در مقاله زیر بیابند.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

رویدادهای Top-Up در Free Fire ثابت هستند و Garena مرتباً موارد جدید اضافه می کند. اخیراً یک افشای جدید در مورد “100% Bonus Top-Up” منتشر شده است و بسیاری از دیتامینرها از جمله @venom.ofc_ همان را در دسته های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته اند. این رویداد خاص پس از خرید تعداد معینی از الماس، الماس های رایگان را در اختیار بازیکنان قرار می دهد.

مقالات مرتبط »   چگونه در Free Fire MAX  (جولای 2023) اتاق سفارشی بسازیم و Factory Challenge را بازی کنیم؟

رویداد پاداش 100% ششمین سالگرد فری فایر لو رفت

طبق پستی که @venom.ofc_ در دسته رسانه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشته است، رویداد پاداش 100% ششمین سالگرد فری فایر یک رویداد ویژه سالگرد است. و بین 25 جولای 2023 تا 31 ژوئیه 2023 (دوشنبه، ۹ مرداد) اجرا می شود. برای کاربرانی از هند، بنگلادش و سنگاپور در دسترس خواهد بود. اگر بازیکنان می خواهند منتظر بمانند تا سرورهای diamond را خریداری کنند و گفتند که آن را خریداری کنند.

مشخصات دقیق رویداد پاداش 100% ششمین سالگرد هنوز رونمایی نشده است. اما گیمرها می توانند انتظار داشته باشند که تا 1000 الماس را جبران کند. که برای نسخه های قبلی این نوع رویدادها وجود داشت.

از آنجایی که اینها فقط درز هستند، بازیکنان باید آنها را با کمی نمک مصرف کنند. آنها می توانند چند روز صبر کنند تا Garena رسماً اضافه شدن خود را به بازی تایید کند. با این حال، از آنجایی که سایر اطلاعات لو رفته از دیتامینرها معمولاً دقیق هستند، انتظار می‌رود که بازیکنان به زودی رویداد 100% Bonus Top-Up را در عنوان بتل رویال پیدا کنند.

رویداد تکمیلی جولای در حال انجام

رویداد Top-Up جولای در Free Fire در 4 جولای 2023 آغاز شد و تا پایان ماه ادامه خواهد داشت. این یک بسته لباس رایگان و 100 الماس برای کسانی که با شرایط مطابقت دارند فراهم می کند. در زیر مشخصاتی که باید رعایت شود ذکر شده است:

  • 100 الماس را تکمیل کنید: الماس 100 برابری
  • 300 الماس را تکمیل کنید: Bebop طلایی (بالا)
  • 500 الماس را تکمیل کنید: Bebop طلایی (کفش)
  • 700 الماس را تکمیل کنید: Bebop طلایی (سر)
  • 1000 الماس را تکمیل کنید: Bebop طلایی (پایین)

از آنجایی که این رویداد به صورت موازی با 100% Bonus Top-Up اجرا می شود، بازیکنان در صورت خرید الماس از مزایای هر دو بهره خواهند برد.

سلب مسئولیت:
Free Fire در هند ممنوع است و کاربران این کشور باید از بازی کردن خودداری کنند. با این حال، آنها می توانند از نسخه MAX لذت ببرند زیرا در کشور ممنوع نبود.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت