ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کاستوم روم در فری فایر

نحوه ایجاد کاستوم روم در فری فایر مکس و نحوه بازی Factory Challenge

ahmadian

چگونه در Free Fire MAX  (جولای 2023) اتاق سفارشی بسازیم و Factory Challenge را بازی کنیم؟

مقاله زیر تمام جزئیات مربوط به ایجاد کاستوم روم در فری فایر مکس و همچنین Factory Challenge و مراحل بازی یکی را در اختیار شما قرار می دهد.

اگرچه Free Fire MAX دارای حالت‌های بازی زیادی است که Garena مرتباً در بازی می‌چرخد. بازیکنان اغلب از طریق گزینه اتاق سفارشی، تغییراتی را در حالت Battle Royale ارائه می‌کنند. این اغلب یک لمس جدید به حالت معمولی ارائه می دهد، و Factory Challenge یک گزینه محبوب است که توسط سازنده محتوا وارد این روند شده است.

با خرید جم فری فایر از ارزان جم می توانید شخصیت ها ، رویال پس و آیتم های با ارزش را دریافت کنید.

هیچ قانون ثابتی وجود ندارد. اما می توانید این حالت را در یک اتاق سفارشی در نقشه برمودا بازی کنید.

مقالات مرتبط »    رویداد Mystery Shop فری فایر مکس : تا 90 درصد تخفیف دریافت کنید

Factory Challenge در Free Fire MAX چیست؟

FF MAX Factory Challenge یک حالت اتاق سفارشی است که در نقشه برمودا بازی می شود. ساختار آن به گونه ای است که کل لابی در بالای Factory، یکی از مکان های محبوب، قرار می گیرد. علاوه بر این، بازیکنان به‌جای استفاده از سلاح‌ها، معمولاً در اوایل بازی با مشت درگیر نبرد می‌شوند.

استفاده از اسلحه معمولاً زمانی مجاز است که تعداد زیادی از بازیکنان از مسابقه حذف شوند. هیچ قانون سفت و سختی وجود ندارد زیرا این یک مسابقه اتاق سفارشی است. همه این حالت را با دوستان خود بازی می‌کنند و مجموعه سفارشی‌سازی خود را از نظر سرعت حرکت، استفاده از سلاح، ارتفاع پرش و موارد دیگر دنبال می‌کنند.

مراحل ایجاد کاستوم روم در فری فایر مکس و نحوه بازی Factory Challenge

ایجاد کاستوم روم در فری فایر مکس برای بازی Factory Challenge تنها چند دقیقه طول می کشد. برای لذت بردن از حالت محبوب می توانید این دستورالعمل ها را دنبال کنید:

مرحله 1: پس از دسترسی به حساب درون بازی خود، به منوی انتخاب حالت در گوشه سمت راست پایین صفحه بروید.

مرحله 2: گزینه Custom را انتخاب کنید تا رابط برای ایجاد یک اتاق باز شود.

مرحله 3: جزئیات اولیه از جمله نام اتاق، تعداد بازیکنان، حالت های تیم و موارد دیگر را وارد کنید. همچنین نقشه برمودا و بتل رویال را به عنوان حالت بازی انتخاب کنید.

به طور کلی مهم است که یک رمز عبور تعیین کنید. زیرا حالت بازی با دوستان بازی می شود، نه بازیکنان تصادفی. زیرا ممکن است قوانین تعیین شده را رعایت کنند یا نکنند.

مرحله 4: می توانید چندین پارامتر دیگر را از طریق تب بازی تنظیم کنید. می‌توانید یک پیش‌تنظیم از گزینه‌های موجود انتخاب کنید یا به‌صورت دستی آن‌ها را تنظیم کنید.

تنظیمات موجود عبارتند از Revival، HP، EP، سرعت حرکت، airdrops، محیط، در دسترس بودن مهارت های شخصیت و موارد دیگر. همچنین می توانید تنظیمات مشاهده را انتخاب کنید و همچنین کاربران شبیه ساز را مسدود کنید.

مرحله 5: پس از انجام تمام تنظیمات، می توانید روی دکمه تایید کلیک کنید. یک کادر محاوره ای ظاهر می شود که از شما می خواهد دوباره انتخاب را تأیید کنید.

پس از آن، یک کارت اتاق از حساب شما استفاده می شود و کاستوم روم در فری فایر مکس ایجاد می شود. علاوه بر این، اگر کارتی با محدودیت استفاده مشخص دارید، ابتدا از آن استفاده می شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت