ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سریعترین سلاح وارزون 2

Hitscan LMG سریعترین سلاح وارزون 2 که هیچ کس از آن استفاده نمی کند

Hitscan LMG سریع ترین سلاح کشنده در Warzone 2 است و هیچ کس از آن استفاده نمی کند.

IceManIsaac گورو Warzone 2 فاش کرده است که یک LMG “همانند Hitscan” وجود دارد. و سریعترین سلاح وارزون 2 در بتل رویال است. اما مردم هنوز آن را نادیده می گیرند.

در سرتاسر Warzone اصلی و اکنون وارد Warzone 2 شده‌است. بازیکنان همیشه به دنبال این بوده‌اند که با اسلحه‌ها و ساخت‌های لودآوت مختلف در رقابت‌ها حضور پیدا کنند. برخی از این موارد به این دلیل است که اسلحه دارای اشکال است و آمار سلاح بهتری نسبت به تصور اولیه دارد، در حالی که برخی دیگر به دلیل استفاده از مجموعه مناسب از پیوست ها هستند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید سی پی کالاف دیوتی وارزون موبایل است.

در آپدیت فصل پنجم Warzone 2، توسعه دهندگان تصمیم گرفتند کمی عشق به SMG و LMG های بتل رویال نشان دهند. در نتیجه SMG ها برخی از نقاط برتر را در متا به دست آورده اند، اما LMG ها هنوز اندکی در حاشیه هستند – مگر اینکه نام آن RPK باشد.

با این حال، نباید اینطور باشد. گورو آمار Warzone 2 IceManIsaac اشاره کرد که Sakin MG – یکی از سلاح های غالب قبلی در بتل رویال – به موقعیت قدرتمندی بازگشته است. و در مبارزات دوربرد “همانند Hitscan” دارد.

مقالات مرتبط »     بهترین لود اوت VEL 46 در وارزون 2 : تنظیم کلاس، اتچمنت ها، پرک ها

بهترین لود اوت Sakin MG برای فصل پنجم ، سریعترین سلاح وارزون 2

درست است، اگر روی ساکین می‌خوابید، احتمالاً نباید مدت زیادی بخوابید. همانطور که آیزاک در ویدیوی 14 آگوست خود اشاره می کند، LMG تا 100 متر بر ثانیه نسبت به رقبای خود – Cronen Squall و TAQ-V – در دوربرد می کشد، و در مبارزات در بردهای کوتاه تر نیز قدرت خود را حفظ می کند.

یوتیوبر اشاره کرد که «سرعت گلوله دو برابر» را نسبت به متا انتخاب های بیشتر دارد. «تقریبا 1600 میلی‌ثانیه در ثانیه، که سریع‌تر از یک تک تیرانداز با گلوله‌های پرسرعت است. مثلاً سرعت باورنکردنی این پرتوها چقدر است.”

برای همراهی با Sakin هم خیلی بد بو نیست. پوزه Polarfire-S، لوله 20 اینچی سری نقره‌ای Bruen، دوربین Aim-OP V4 و گلوله‌های 7.62 با سرعت بالا همگی از ویژگی‌های این دستگاه هستند.

  • Muzzle: 20’ Bruen Silver Series (+0.63, +0.26)
  • Barrel: Polarfire-S (+0.35, -0.04)
  • Underbarrel: Cronen WL55 (+0.72, +0.19)
  • Optic: Aim-OP V4 (-0.29, -1.65)
  • Ammunition: 7.62 High Velocity (-0.25, +8.13)

Isaac خاطرنشان کرد:
Sakin نسبت به سایر LMGها تا حدودی زمان بارگذاری مجدد سریعی دارد. به خصوص هنگامی که با Fast Hands جفت می شود. که این روزها جزء اصلی اکثر بارگیری ها است.

همانطور که اشاره کردیم، ساکین در فصل های قبلی Warzone 2 یک سلاح پیشرو بود، اما سقوط کرده است. آمار WZRanked نشان می دهد که نرخ انتخاب آن 0.4٪ است. به این معنی که هیچ کس از آن استفاده نمی کند. بنابراین، شاید جلوتر از منحنی شوید و آن را دوباره بردارید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت