ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین لود اوت VEL 46

بهترین لود اوت VEL 46 در وارزون 2 : تنظیم کلاس، اتچمنت ها، پرک ها

بهترین بارگذاری VEL 46 در Warzone 2 : راه اندازی کلاس، پیوست ها، امتیازات

در اینجا بهترین لود اوت VEL 46 در وارزون 2 ، شامل بهترین پیوست‌ها، امتیازها و تجهیزات است. VEL 46 MP7 نمادین را به Warzone 2 بازمی گرداند و ممکن است مرگبارترین تکرار آن در تاریخ فرنچایز باشد.

فصل 5 Warzone 2 آمده است، و بازیکنان از قبل شروع به کشف سلاح های متا کرده اند. همه نشانه‌ها حاکی از تسلط Lachmann Sub و ISO 45 بر متای برد کوتاه بازی است، اما VEL 46 قابل توجهی در روند کار نقش دارد. SMG قابل اعتماد شاهد افزایش ضربان آسیب به گردن، بالا و پایین تنه خود بود.

با خرید سی پی ارزان وارزون موبایل می توانید آیتم های بیشتری را در بازی خریداری کنید.

VEL 46 یکی از مخرب ترین سلاح های برد نزدیک Warzone 2 است و انتخاب محبوبی را به اثبات رسانده است. از آنجایی که نسخه MP7 این بازی است، هم به عنوان یک SMG از برد نزدیک برای بازی تهاجمی و هم به عنوان یک پشتیبانی تک تیرانداز برای شریک شدن با یک شات اصلی شما به خوبی کار می کند.

ما بهترین بارگیری VEL 46 را در Warzone 2 گردآوری کرده‌ایم، تا بتوانید در مسابقه بعدی خود از این SMG مورد علاقه طرفداران نهایت استفاده را ببرید.

مقالات مرتبط »    بهترین loadout های رتبه بندی شده در فصل پنجم Warzone 2

بهترین لود اوت VEL 46 در وارزون 2

 • Muzzle: Spiral V3.5 Flash Hider (-0.82, +0.29)
 • Laser: VLK LZR 7MW (-0.36, -35.98)
 • Stock: Assault-60 Stock (-2.84, -1.70)
 • Rear Grip: Schlager Solider Grip (-0.62, -0.37)
 • Magazine: 50-Round Mag

بهترین لود اوت VEL 46 در وارزون 2 بر این است که SMG را تا حد ممکن در فاصله نزدیک رقابتی کند. ما با اسپیرال V3.5 Flash Hider شروع می کنیم، که پس زدگی را کاهش می دهد و کنترل VEL 46 را آسان تر می کند.

در مرحله بعد، ما به سراغ پیوست‌هایی رفته‌ایم که به SMG کمک می‌کنند تا با سایر متا سلاح‌های دور نزدیک در درگیری‌های نزدیک و شخصی رقابت کند. اول، لیزر VLK LZR 7MW ADS، سرعت دویدن به آتش و ثبات هدف را تنها به قیمت قابل مشاهده بودن لیزر بهبود می بخشد.

و سپس ما توصیه می‌کنیم که Assault-60 Stock و Schlager Solider Grip را برای بهبود بیشتر دید و سرعت دویدن به سمت شلیک تجهیز کنید.

آخرین بار 50 راند مگ است که تضمین می کند همیشه مهمات کافی در تانک برای مقابله با چندین دشمن به طور همزمان وجود دارد. این باید در تک‌نوازی‌ها، دوتایی‌ها و سه‌گانه‌ها کافی باشد، اما کسانی که در درجه اول کواد بازی می‌کنند باید به جای آن از Mag 60-Round استفاده کنند.

بهترین کلاس VEL 46در وارزون 2 : امتیازات و تجهیزات

 • Base Perk 1: Double Time
 • Base Perk 2: Overkill
 • Bonus Perk: Fast Hands
 • Ultimate Perk: High Alert
 • Lethal: Semtex
 • Tactical Equipment: Stun Grenade

بهترین بارگیری VEL 46 هنگام استفاده از یک سبک بازی تهاجمی زنده می شود، بنابراین ترکیب آن با Double Time Perk منطقی است. این زمان سرعت تاکتیکی را افزایش می دهد که به خوبی با تحرک بالای SMG جفت می شود.

Overkill و Fast Hands با هم کار می کنند تا ترکیبی از امتیازات باورنکردنی ایجاد کنند. Overkill به شما امکان می دهد یک سلاح ثانویه مناسب را انتخاب کنید که نقاط ضعف VEL 46 را مانند یک تک تیرانداز پوشش دهد، در حالی که Fast Hands امکان جابجایی سریع بین این سلاح ها را فراهم می کند و برای هرگونه درگیری با اسلحه آماده می شوید.

در اسلات Ultimate Perk High Alert وجود دارد که وقتی دشمنی را که نمی‌توانید ببینید متوجه شما می‌شود، پینگ مفیدی را روی صفحه ارائه می‌دهد. این به شما زمان بیشتری برای واکنش می دهد و برای جلوگیری از شلیک گلوله در پشت هنگام تلاش برای حرکت در نقشه ضروری است.

وقتی صحبت از تجهیزات می شود، توصیه می کنیم از Semtex برای تحت فشار قرار دادن تیم هایی که در ساختمان ها مخفی شده اند و از Stun Grenades برای بی حرکت کردن دشمنان استفاده کنید و به شما این فرصت را می دهد که برای کشتن آسان حرکت کنید.

نحوه باز کردن قفل VEL 46 در Warzone 2

اگر می‌خواهید بهترین لود اوت VEL 46 در وارزون 2 را انجام دهید، سلاح از همان ابتدا در بازی آنلاک می‌شود.

با این حال، شما باید قبل از در دسترس بودن Gunsmith و تعویض پیوست‌ها، سطح 4 را وارد کنید.

بهترین گزینه های VEL 46 در Warzone 2

Warzone 2 مملو از SMGهای باکیفیت است و ISO 45 مسلماً بهترین محصول است. تاول‌آمیز SMG سریع دشمنان را در درگیری‌های دور نزدیک می‌شکند و بر هر گزینه کلاس دیگری در فاصله 10 متری مسلط می‌شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت