ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
پرورش اکسیر ترش

پرورش اکسیر ترش در رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز

سه روش برتر برای پرورش Sour Elixir در رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز

این مقاله بهترین روش های پرورش اکسیر ترش را در رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز برای شما آورده است.

رویداد Mashup Madness کلش آف کلنز تعداد زیادی سرباز منحصر به فرد رویداد و مدال های Mashup را به ارمغان آورده است. تا به کلشیرها کمک کند تا قبل از هالووین جوایزی کسب کنند. بازیکنان باید اکسیر ترش را پرورش دهند تا قفل نیروها را به عنوان پاداش باز کنند و مدال هایی را جمع آوری کنند تا آنها را با پوسته های قهرمان هیجان انگیز، آیتم های جادویی و موارد دیگر مبادله کنند. در نتیجه، جامعه به دنبال راه هایی است که به راحتی اکسیر ترش بیشتری را پرورش دهد.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

در اینجا 3 روش برتر برای پرورش اکسیر ترش در Mashup Madness کلش اف کلنز آورده شده است

با پخش زنده کلش اووین، اکسیر ترش به مهم ترین معجون تبدیل شد. سازنده تعدادی نیروهای ویژه برای کمک به شما در نبردهای چند نفره ایجاد کرد و پس از استراحت اخیر در 20 اکتبر 2023، این نیروها قوی تر از همیشه هستند. با این حال، کلشگرها تنها پس از باز کردن قفل آنها با اکسیر ترش می توانند از آنها استفاده کنند.

مقالات مرتبط »     3 بهترین استراتژی حمله برای رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز

بنابراین، در اینجا سه روش برتر برای پرورش سریعتر این معجون سبز مرموز آورده شده است.

3) از دیگ اکسیر ترش استفاده کنید

پس از آپدیت، بازیکنان می توانند یک دیگ اکسیر ترش جدید را در دهکده خانگی خود قرار دهند. این دیگ مانند معادن منابع کار می کند و این معجون سبز جادویی را دم می کند. پس از قرار دادن، یکی از انبارهای اکسیر شما برای ذخیره آن خراب می شود. این یک روش باورنکردنی برای پرورش اکسیر ترش در کلش اف کلنز است.

بر اساس اطلاعات رسمی، این اکسیر ویژه، پس از جمع آوری، نمی تواند از دست برود. دیگ اکسیر ترش هر بار که مخالفان شما آن را غارت کنند معجون تولید می کند. با این حال، میزان تولید دیگ کمی کاهش می یابد.

2) به روستاهای بیشتری حمله کنید

بازیکنان می توانند با حمله به دهکده های دشمن، تعداد بیشتری اکسیر ترش در رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز جمع آوری کنند. در نبردهای چند نفره شرکت کنید و سرزمین های دشمن را نابود کنید تا بیشتر از این اکسیرهای سبز به دست آورید. گیمرها باید ترکیبی از نیروهایی را که با آن راحت‌تر هستند آموزش دهند تا از هر حمله سه ستاره را تضمین کنند.

با این حال، ما پیشنهاد می کنیم که Goblins یا Super Goblins را برای پرورش سریع اکسیر ترش آموزش دهید. بسیاری از دهکده ها انبارها و دیگ های اکسیر ترش خود را خارج از دیوارهای مرزی قرار داده اند. گابلین ها را نزدیک انبارها رها کنید تا همه معجون های جادویی غارت شوند، سپس تسلیم شوید.

بازیکنان همچنین می توانند از Jump Spells استفاده کنند اگر انبارها در داخل دیوارهای مرزی قرار دارند. از طلسم های فریز برای مسدود کردن دفاع های دشمن در نزدیکی استفاده کنید در حالی که گابلین های شما غارت می کنند.

1) مراقب هدایا باشید

این احتمالاً ساده ترین راه برای پرورش اکسیر ترش در رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز است. سوپرسل تعداد زیادی از این اکسیر و مدال های منحصر به فرد را در اختیار سازندگان محتوا برای هدایا قرار داده است. بنابراین، بسیاری از آنها پیوندهای هدیه را در صفحات اجتماعی رسمی خود ارائه می دهند. بازیکنان می توانند از این پیوندها برای جمع آوری تعداد زیادی اکسیر ترش و مدال های Mashup استفاده کنند.

هر لینک هزاران اکسیر و مدال را به رایگان در اختیار گیمرها قرار می دهد. گیمرها باید صفحات رسانه های اجتماعی سازندگان محتوای مورد علاقه خود را برای این لینک ها دنبال کنند. با این حال، شایان ذکر است که حتی اگر این پیوندها در چندین حساب قابل استفاده هستند، فقط یک بار در هر حساب قابل استفاده هستند.

Sour Elixir تا پایان رویداد Clash of Clans Mashup Madness، یعنی 1 نوامبر 2023 (چهارشنبه، ۱۰ آبان)، دارایی بسیار مهمی برای هر کلشری است. بنابراین، گیمرها باید سریعتر آنها را پرورش دهند تا همه جوایز موجود قبل از نوامبر را باز کنند. با این حال، مدال های Mashup که آنها جمع آوری می کنند، دو روز پس از پایان رویداد، یعنی 3 نوامبر 2023 (جمعه، ۱۲ آبان)، قابل معامله خواهند بود.

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت