ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
حمله برای رویداد Mashup

3 بهترین استراتژی حمله برای رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز

سه بهترین استراتژی حمله برای ایونت Clash of Clans Mashup Madness

در این مقاله، ما سه استراتژی تهاجمی حمله برای رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز را برای هیجان انگیزتر و سرگرم کننده تر کردن بازی فهرست کرده ایم.

سوپرسل یک رویداد Clash of Clans Mashup Madness را منتشر کرده است. که به مناسبت هالووین پیش رو یا طبق گفته سازنده، Clash-o-ween است. در این رویداد، بازیکنان دارای تاون هال 6 یا بالاتر، نیروهای ویژه کلش وین و یک دیگ با زمان محدود برای دهکده خانگی خود دریافت خواهند کرد که اکسیر ترش را تولید می کند. با افزایش جذابیت رویداد، غارت اکسیر ترش بیشتر از پایگاه دشمنان شما، مسیر جایزه Clash of Clans Mashup Madness را افزایش می دهد.

یکی از مزیت های خرید جم کلش اف کلنز ، امکان پیشروی سریع در بازی و رسیدن به سطوح بالاتر است.

برای استفاده حداکثری از رویداد جاری و نیروهای ویژه آن، باید استراتژی‌های حمله معمول خود را تغییر دهید. و قبل از رفتن به نبرد از جفت‌های سرباز جدید استفاده کنید.

مقالات مرتبط »    نحوه دریافت 3000 اکسیر ترش در کلش اف کلنز به صورت رایگان

3 بهترین استراتژی حمله برای رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز

1) Mass Barchers

رویداد Clash of Clans Mashup Madness یک سوپرتروپ، Barcher، ترکیبی از کماندار و بربر را به ارمغان آورده است. توانایی ویژه آن باعث می شود تا پنج ثانیه اول پس از استقرار نامرئی و سریعتر شود. به همین دلیل، تبدیل به یک سرباز کشاورزی می شود، به این معنی که باید از آن در تعداد زیادی در ارتش خود استفاده کنید.

شما می توانید این نیروها را با تعدادی دیوار شکن با توجه به نیاز خود جفت کنید که به شما کمک می کند با بمباران دیوارها به ساختمان های داخلی دسترسی پیدا کنید. در ابتدا، می‌توانید از Barchers برای از بین بردن دفاع بیرونی پایگاه استفاده کنید و سپس به سراغ دفاع‌های داخلی، ساختمان‌ها و منابع بروید.

این استراتژی حمله می تواند یک تاکتیک ایده آل برای بازیکنان با تاون هال 6 تا 10 باشد، زیرا به ندرت به نیروهای فوق العاده دسترسی دارند.

2) Mass Hog Wizards

اگر دوست دارید Hogs را در ارتش خود بگنجانید، باید تا زمانی که رویداد زنده است، به Hog Wizards تغییر دهید. استفاده از Hero Dive، Queen Charge یا Blizzard را قبل از رفتن با Hog Wizards به پایگاه در نظر بگیرید، که می تواند شروع خوبی برای حمله شما ایجاد کند. اگر به Siege Machine دسترسی دارید، مطمئن شوید که ارزش شعله شعله مناسبی را به دور از خمپاره‌ها و سایر تجهیزات دفاعی دریافت می‌کنید.

از Hog Wizards برای از بین بردن دفاع بیرونی پایگاه استفاده کنید که به شما کمک می کند مسیر خوبی ایجاد کنید. همچنین، می توانید از نیروهایی مانند غول ها یا گولم ها جلوتر از قهرمانان خود برای محافظت از آنها استفاده کنید. سعی کنید واردن را وادار کنید که از دسته جادوگران هاگ شما پیروی کند. هنگامی که از هم جدا می شوند یا در طول HP پایین خود آنها را آسیب ناپذیر می کند.

اگر در حال حمله به یک پایگاه با تاون هال 11 یا پایین تر هستید، هدف اصلی شما باید توپخانه عقاب باشد. زیرا تاون هال چنین پایگاهی پاسخ نمی دهد و پس از از بین بردن دفاع های مرگبارتر می توان به آن حمله کرد. همچنین، ارتش خود را با طلسم خشم تکمیل کنید یا زمانی که موقعیت پیش آمد، دفاع ها را با طلسم فریز فریز کنید.

3) Mass Lavaloons

لاوالون ها بدون شک قوی ترین سوپر تروپ در رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز هستند. در حالی که رویداد زنده است، باید تا حد امکان از این سوپر سرباز در هنگام تشکیل ارتش خود استفاده کنید. مانند هر حمله هوایی دیگر، قبل از استقرار نیروهای هوایی خود، چندین طلسم رعد و برق را در ارتش خود برای از بین بردن موشک ها و رفتگرها تجهیز کنید.

برای مسیر بهتر، پادشاه و ملکه خود را در دو گوشه پایگاه مستقر کنید و با پخش کردن بین آنها لاوالون خود را مستقر کنید. این ابر سربازان را با گرند واردن همراهی کنید، که روی آنتن می رود، که در طول HP کم آنها مکمل آنها خواهد بود. علاوه بر این، می توانید از Stone Slammer برای تقویت حمله خود استفاده کنید.

شما باید مطمئن شوید که لاوالون های شما مستقیماً به هسته پایگاه وارد شده و تاون هال را نابود می کنند. علاوه بر این، اگر نبرد از کنترل خارج شد، از طلسم خشم استفاده کنید.

این یکی از بهترین استراتژی‌های حمله برای رویداد Mashup Madness کلش اف کلنز است. زیرا نیازی به تلاش زیادی ندارد و در صورت استفاده ماهرانه نتایج مثمر ثمری به همراه خواهد داشت.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت