ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
درت بایک در وارزون 2

یک بازیکن حرفه ای، باگ دور نوردی درت بایک در وارزون 2 را فاش کرد

حرفه ای Warzone 2 باگ دوربرد dirt bike (دوچرخه‌ صحرایی) را آشکار کرد

بازیکن حرفه ای Warzone 2 HusKerrs ناخواسته یک باگ دور نوردی درت بایک در وارزون 2 را کشف کرد.

فصل 5 مجموعه کاملی از اشکالات را در مسابقات Warzone 2 معرفی کرد. ابتدا، بازیکنان باگ‌هایی را کشف کردند که اپراتورهایشان را مجبور می‌کرد تا هر بار که وارد موجودی خود می‌شدند، عینک‌های دید در شب را مجهز و غیرمجاز کنند. این مشکل باعث سرگردانی بازیکنان و ردیابی دشمنان شد.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید سی پی وارزون موبایل سریع و ارزان ، سی پی وارزون را به حساب بازی شما واریز می کند.

و سپس، یک اشکال سرعت تاکتیکی بر رفتار مکانیک تأثیر گذاشت. در حالی که به طور کامل شکسته نشده بود، تفاوت های واضحی وجود داشت که بازیکنان نمی توانستند درک کنند. Fortuntaley، Raven Software وارد عمل شد و به سرعت تمام مشکلات آزاردهنده بازی را حل کرد.

به نظر می رسد که ممکن است یک نقص بین ترک ها لغزند. زیرا HusKerrs به طور تصادفی با یک نقص گیج کننده درت بایک در وارزون 2 برخورد کرد.

مقالات مرتبط »    همه map ها و mode های چند نفره در Warzone Mobile

خرابی درت بایک در وارزون 2 ، HusKerrs را شوکه می کند

فصل 5 یک دوچرخه خاکی در المزره اضافه کرد. این وسیله نقلیه یکی از سریع‌ترین گزینه‌های حمل و نقل در Warzone است و بازیکنان در حال حاضر بسیار بیشتر از آنچه به چشم می‌آید کشف کرده‌اند. بازیکنان متوجه شدند که می‌توانید در وسیله نقلیه جدید سرگرم‌کننده، بک‌بال و دیگر ترفندها را انجام دهید.

با این حال، ویژگی جدید بدون مشکل ارائه نشد. در طول مسابقه Warzone 2 Ranked Play، یک تیم حریف به HusKerrs و دو هم تیمی اش از روی دوچرخه خاکی شلیک کرد. دو هم تیمی به گولاگ فرستاده شدند. اما HusKerrs به جای آن به مکان دیگری تله پورت شد.

این نقص عجیب به HusKerrs اجازه داد تا از خود احیا و بازگشت به عمل استفاده کند. دهان حرفه‌ای Warzone روی زمین افتاد وقتی که پارچه اپراتورش روی نقشه عروسک می‌زد.

کاربر دوم اضافه کرد: “واکنش شما بی ارزش است.” در حالی که سایر بازیکنان ادعا کردند که با یک مشکل مشابه با دوچرخه خاک مواجه شده اند.

باید دید که آیا نرم افزار Raven به این مشکل رسیدگی خواهد کرد. یا اینکه فقط یک اتفاق ناگوار بوده است.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت