ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کالاف دیوتی وارزون موبایل

کالاف دیوتی وارزون موبایل : همه نقشه ها و حالت های چند نفره

همه map ها و mode های چند نفره در Warzone Mobile

کالاف دیوتی وارزون موبایل دارای یک جزء Multiplayer با برخی از بهترین نقشه ها و حالت های Call of Duty گذشته است.

آیا به مؤلفه Warzone Mobile وارزون موبایل علاقه مند هستید؟ و در مورد نقشه ها و حالت ها کنجکاو هستید؟ علیرغم نام Warzone Mobile، این عنوان کالاف دیوتی چیزی بیش از Battle Royale ارائه می دهد. با این کار، بیایید تمام نقشه ها و حالت های چند نفره در Warzone Mobile را مرور کنیم.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از ارزان جم باعث  افزایش توانایی ها و عملکرد بهتر در این بازی می شود.

کالاف دیوتی وارزون موبایل

همه نقشه های چند نفره

نسخه انتشار محدود Call of Duty: Warzone Mobile فقط سه نقشه چند نفره ارائه می دهد:

  • Scrapyard،
  • Broadcast،
  • و Breenburg Hotel.

مقالات مرتبط »     5 اسلحه برتر برای استفاده در Warzone قبل از اینکه وارد Warzone 2.0 شوید

Broadcast یک نقشه DLC در Call of Duty 4: Modern Warfare بود و در Verdansk نیز نمایش داده می شود. Scrapyard یک نقشه مورد علاقه طرفداران از Call of Duty: Modern Warfare 2 (2009) است. که در Verdansk نیز وجود دارد. در نهایت، هتل برینبورگ آخرین افزوده به Warzone Mobile Multiplier است. که در ابتدا در Call of Duty: Modern Warfare II (2022) معرفی شد.

هنگامی که Warzone Mobile به طور رسمی در اواخر سال 2023 راه اندازی شد، Shoot House از Call of Duty: Modern Warfare (2019) به عنوان جایزه برای ثبت 35 میلیون پیش ثبت نام، به جمع نقشه ها می پیوندد. انتظار داشته باشید که نقشه‌های اضافی نیز وارد شوند! به عنوان مثال، در توضیح لیست پخش Mosh Pit به Atlas Superstore به عنوان یکی از نقشه های موجود اشاره شده است. اما هنوز در Warzone Mobile قابل پخش نیست.

همه حالت های چند نفره

در حال حاضر، Warzone Mobile’s Multiplayer به حالت‌های بازی 6 در 6 زیر محدود شده است:

  • Team Deathmatch،
  • Domination،
  • و Search & Destroy.

اینها شاید نمادین ترین و محبوب ترین حالت ها در تاریخ Call of Duty باشند و اساساً جزء ضروری هر Call of Duty Multiplayer هستند.

چرا نقشه ها و حالت های چند نفره در وارزون موبایل کم است؟

شاید تعجب کنید که چرا انتخاب نقشه ها و حالت ها در کالاف دیوتی وارزون موبایل اینقدر اندک است. خوب، این موردنظر و عمدی است. Warzone Mobile قرار نیست جایگزین Call of Duty: Mobile یا Call of Duty: Modern Warfare 2 شود. در حالی که Multiplayer تمرکز این عناوین است، برای Warzone Mobile ثانویه است.

توسعه دهنده کالاف دیوتی وارزون موبایل قصد دارد بیشتر توجه و پشتیبانی خود را به حالت Battle Royale معطوف کند. چند نفره یک حالت مجزا و مستقل است که در درجه اول برای استراحت از بتل رویال طراحی شده است و به بازیکنان جایی می دهد که بتوانند به مسابقات سریع بپرند تا سطح بالاتری داشته باشند و سلاح ها و بارگیری ها را آزمایش کنند.

بنابراین، این همه نقشه ها و حالت های چند نفره در Warzone Mobile است. اگر از Multiplayer در Warzone Mobile لذت می‌برید، مطمئن باشید که نقشه‌ها و حالت‌های اضافی احتمالاً با انتشار رسمی بازی از بین خواهند رفت. با این حال، Warzone Mobile احتمالا هرگز با COD Mobile یا Modern Warfare 2 در عمق کلی پیشنهادات چند نفره خود رقابت نخواهد کرد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت