ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ایجاد ایموت توسط بازیکنان کلش

نحوه ایجاد ایموت توسط بازیکنان کلش رویال با کمپین سوپرسل میک

Supercell Make به کلش رویال رسید : در اینجا نحوه ایجاد Emotes توسط بازیکنان آمده است

کمپین Supercell Make یکی از خلاقانه‌ترین ایده‌ها برای مشارکت دادن سازندگان در سرتاسر جهان بوده است. تا ذهن هنری خود را برای خلق آثار هنری جدید کنار هم بگذارند. خبر خوب برای طرفداران به عنوان برنامه Supercell Make اکنون به کلش رویال رسیده است. که به افراد اجازه می دهد مفاهیم خلاقانه Emotes را بسازند و در عین حال برای آن درآمد کسب کنند. جزئیات بیشتر درباره نحوه ایجاد ایموت توسط بازیکنان کلش رویال در زیر آورده شده است.

امکان خرید جم کلش با واحد پول ایران مزیت بزرگی است که سایت ارزان جم در اختیار کاربران بازی های تلفن همراه قرار می دهد.

مقالات مرتبط »   5 بهترین کارت برای چالش بزرگ فوریه 2023 در کلش رویال

نحوه ایجاد ایموت توسط بازیکنان کلش رویال با کمپین سوپرسل میک

ایجاد ایموت توسط بازیکنان کلش رویال بسیار محبوب خواهد بوذ. جایی که انواع شکلک ها از قبل وجود دارد. و طرفداران نمی توانند به جز افزودن چیزهای بیشتری به کارنامه خود فکر کنند. Supercell Make اولین بار در نوامبر 2019 راه اندازی شد. با ورود آن به کلش رویال، برای طرفداران هیجان انگیزتر خواهد بود.

تا آنجا که به مفهوم مربوط می شود، بازیکنان در Emotes خود می توانند یک لحظه نبرد خاص را منعکس کنند. حال و هوا یا احساسی را منتقل کنند یا فقط انیمیشن های سرگرم کننده باشند.

دستورالعمل های شخصیت

همه شخصیت های کلش رویال منحصر به فرد هستند و با ویژگی های متمایزشان از هم جدا می شوند. بازیکنان باید در حین ایجاد به این موضوع فکر کنند. در مورد آنها در سناریوهای مختلف، در لباس های مختلف و در چیزی منحصر به فرد که برجسته است فکر کنید. احساسات از قبل موجود را در نظر داشته باشید. به کسانی فکر کنید که می توانند به طور منحصر به فرد نشان داده شوند، مثلاً یک سانتا کریسمس P.E.K.K.A؟ شاید ایده بدی باشد، اما چه کسی می داند؟

ایجاد Emote شما

اصول اساسی لیست شده که بازیکنان باید هنگام طراحی ایموت ها در نظر بگیرند توسط کلش رویال به شرح زیر ارائه شده است:

حس درونی (Vibe)

  • نگرش انیمیشن را با شخصیت شخصیت و جهان کلش مطابقت دهید.
  • سبک دل و بدون خشونت
  • از تم های تیره تر اجتناب کنید. به طور ساده، به روشی خنده دار به آنها نزدیک شوید تا خنده به همراه داشته باشد.

سبک (Style)

  • رنگ پر جنب و جوش و صاف.
  • اشکال اساسی و ساده.
  • سایه ها و هایلایت های سخت و تمیز.
  • نمایش زیبا و ساده از شخصیت اصلی

شوخ طبعی (Humor)

  • اگر احساسی به یک احساس یا واکنش گره نخورد، شوخ طبعی اغلب مهم است و می تواند کمک کند.
  • الگوهای رفتاری همیشه یک انتخاب عالی برای ادامه دادن هستند.

در حال ارسال Emote خود

یک نماد ثابت، سه قاب انیمیشن کلیدی، و یک توضیحات برای احساسات شما، نوشتن در مورد اینکه دقیقاً چه چیزی برای همه ارسال‌ها لازم است. دارایی‌های اختیاری، مانند طرح‌های مختلف کار در حال انجام، توضیحات عمیق، یا یک ویدیو، می‌توانند به چیزها اضافه شوند. و توجه رای‌دهندگان را به خود جلب کنند.

یک نماد ثابت، پیش‌نمایش شکلک را در عرشه نمایش می‌دهد. مانند یک تصویر کوچک از یک ویدیو. لازم نیست یکی از فریم های کلیدی انیمیشن باشد، اما باید در انیمیشن گنجانده شود.

برای ایجاد ایموت توسط بازیکنان کلش رویال با کمپین سوپرسل میک سه قاب انیمیشن کلیدی باید ارسال شود. لازم نیست رنگی باشد بلکه باید بر اساس آن طراحی شود. یک Thumbnail جداگانه را آماده نگه دارید. که برای نمایش در سایت رسمی Clash Royale Supercell Make استفاده خواهد شد. در نهایت، توضیحات متنی باید با جزئیات نوشته شود تا بینندگان بتوانند دلیل پشت کار را درک کنند.

برای طراحی نیازی به استفاده از کامپیوتر ندارید. طراحی روی کاغذ قابل قبول است. اما کیفیت تصویر را در نظر داشته باشید. به جای دوربین یا گوشی، از اسکنر استفاده کنید. همچنین می‌توانید از یک ویدیو برای نمایش خلاقیت خود استفاده کنید که می‌تواند از طریق پیوند به اشتراک گذاشته شود.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت