ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین کارت چالش بزرگ فوریه

5 بهترین کارت چالش بزرگ فوریه 2023 کلش رویال

5 بهترین کارت برای چالش بزرگ فوریه 2023 در کلش رویال

در کلش رویال، یک چالش ماهانه به نام چالش بزرگ وجود دارد که به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا جوایز ویژه‌ای از جمله طلا، کارت‌ها، نشانه‌های بنر نبرد، منابع و آیتم‌های جادویی به دست آورند. چالش بزرگ کلش رویال برای ماه فوریه، بازیکنان را ملزم می‌کند که یک عرشه مسابقات هشت کارتی را با استفاده از کارت‌های قفل نشده جمع کنند.

مقالات مرتبط »  Clash Royale League 2023 : رویدادهای ماهانه، فینال های جهانی، قالب، توزیع جایزه، امتیازات رقابتی و…

شرح زیر در بازی چالش بزرگ ویژه ماه فوریه است :

“هر برد در یک چالش جایزه نهایی شما را افزایش می دهد. چالش با 12 برد یا 3 باخت به پایان رسیده است!”

بازیکنان باید یک عرشه قوی بسازند. همچنین باید سعی کنند تا آنجایی که می توانند بازی ها را ببرند. زیرا آنها فقط با صرف 100 جم می توانند در چالش شرکت کنند. 5 بهترین کارت چالش بزرگ فوریه 2023 کلش رویال برای استفاده در این مقاله ذکر شده است.

وب سایت ارزان جم همواره تلاش می کند تا امکان خرید جم کلش با نازلترین قیمت را در اختیار کاربران قرار دهد.

5 بهترین کارت چالش بزرگ فوریه 2023 کلش رویال

5) Bandit

هزینه: 3 عدد اکسیر
خسارت: 256
امتیاز: 1200

The Bandit یکی از 5 بهترین کارت چالش بزرگ فوریه از نوع لجندری در کلش رویال است. زیرا دارای یک استخر سلامتی بزرگ است و آسیب های زیادی وارد می کند. هنگامی که دشمنان یا برج های نزدیک را شارژ می کند، دو برابر یک شاهزاده تاریک آسیب وارد می کند.

بازیکنان می توانند با استفاده از این کارت به طور مؤثری از شر سربازان دراز کشیده خلاص شوند. هنگامی که با کارت هایی مانند Electro Wizard، Valkyrie، Giant، Prince و غیره ترکیب می شود، همچنین می تواند آسیب قابل توجهی به سربازان، برج ها و سازه های دفاعی مخالف وارد کند.

4) Goblin Barrel

هزینه: 3 عدد اکسیر
خسارت: 159
امتیاز: 267

وقتی بازیکنی به آرنا 3 می‌رود، می‌تواند قفل The Goblin Barrel را باز کند. یکی از 5 بهترین کارت چالش بزرگ فوریه از نوع طلسم حماسی در کلش رویال. این کارت پتانسیل آسیب رساندن به برج ها را دارد. هنگامی که گوبلین بشکه در میدان نبرد انداخته می شود، سه گابلین آزاد می شوند. که بلافاصله شروع به حمله به سازه های دشمن می کنند.

Goblin Barrel را می توان با کارت های قدرتمندی مانند Mighty Miner، Royal Giant، Miner و Mega Knight استفاده کرد. بازیکنان می توانند از Goblin Barrel برای حمله به برج ها در هنگام ضد حمله استفاده کنند.

3) Mini Pekka

هزینه: 4 عدد اکسیر
خسارت: 955
امتیاز بازدید: 1804

وقتی مینی پکا با نیروهای پشتیبانی مانند Minions، Wizards و Electro Dragons همراه شود، می‌تواند کارت‌هایی مانند Mega Knight، Valkyrie و Dark Prince را شکست دهد.

بازیکنان این کارت را تا زمانی که آموزش درون بازی را به پایان نرسانند، بر خلاف اکثر کارت های دیگر دریافت نخواهند کرد. برای مقابله با کارت‌های سربازان گروهی، بازیکنان می‌توانند این کارت تک هدف و با آسیب زیاد را با کارت‌های طلسم (مانند Zap، Arrows، Fireball و Log) ترکیب کنند.

2) Skeleton Army

هزینه: 3 عدد اکسیر
خسارت: 108
امتیاز: 108

Skeleton Army محبوب ترین کارت ازدحام و بهترین کارت چالش بزرگ فوریه در کلش رویال است. و بازیکنان می توانند پس از رسیدن به Arena 2 آن را دریافت کنند. این کارت قدرتمند که اسکلت های متعددی را در میدان نبرد مستقر می کند، می تواند برای دفاع موفقیت آمیز در برابر نیروهای تک هدف (مانند Pekka و Prince) و همچنین کارت هایی که آسیب زیادی وارد می کنند (مثل مگا نایت و جاینت) استفاده شود.

برج‌های دوزخ، یکی از قوی‌ترین ساختمان‌های دفاعی بازی، با استفاده از ارتش اسکلت در برابر آن به راحتی نابود می‌شود. با این حال، بازیکنان باید بفهمند که آیا حریف کارت‌هایی با چرخه اکسیر کم (مانند Logs، Zap و Arrows) دارد یا خیر.

1) Inferno Tower

هزینه: 5 اکسیر
خسارت: 2810
تعداد بازدید: 2318

بهترین دفاع در کلش رویال برج اینفرنو است. که بازیکنان در صورت پیشروی به آرنا 4 می توانند قفل آن را باز کنند. فشار دشمن می تواند توسط برج اینفرنو متوقف شود. که همچنین می تواند آسیب وارد شده به کارت های نیروها را با هیت پوینت های بالا افزایش دهد.

برای محافظت از برج دوزخ در برابر نیروهای ازدحامی دشمن، باید از کارت های کم اکسیر (مانند فایربال، آرو، زپ و روح) استفاده شود. این بهترین دفاع در برابر کارت هایی است که دارای امتیازات زیادی هستند. مانند رویال جاینت، پکا، گولم، مگا نایت و مینی پکا.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت