ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
رویداد به گولسویل خوش آمدید

رویداد به گولسویل خوش آمدید در کلش رویال : بهترین دک و استراتژی

ایونت Welcome to Ghoulsville کلش رویال : بهترین عرشه، استراتژی و …

در این مقاله، ما بهترین دک را برای رویداد به گولسویل خوش آمدید در کلش رویال معرفی می‌کنیم. و چند استراتژی برنده برای تسلط بر عرصه را به اشتراک می‌گذاریم.

انجمن کلش رویال با شروع رویداد Welcome to Ghoulsville که نبردهای هیجان انگیز و جوایز انحصاری را نوید می دهد، پر از هیجان است. آخرین رویداد هالووین کلش رویال اکنون زنده است و سطوح هرج و مرج به اوج بی سابقه ای رسیده است.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

این رویداد فضایی وهم‌آور را به ارمغان می‌آورد که در آن کارت‌های شبح وار در میدان نبرد سلطنت می‌کنند. اگر به دنبال پیروزی هستید، ضروری است که عرشه خود را با این کارت های سرد کننده بار کنید.

مقالات مرتبط »    کارت اولوشن آرچر در کلش رویال معرفی می شود : تاریخ انتشار و آمار

بهترین دک و استراتژی ها در رویداد به گولسویل خوش آمدید در کلش رویال

درک Spooky Cards

کارت های شبح وار مجموعه ای منحصر به فرد از نیروها هستند که برای رویداد Ghoulsville با قدرت های ماورایی آغشته شده اند. اینها لایه اضافی از وحشت را به میدان نبرد می آورند و آنها را برای تضمین پیروزی بسیار مهم می کنند.

این رویداد به آنها امتیازات ویژه ای اعطا می کند و به آنها برتری نسبت به انواع دیگر نیروها می دهد. تاریکی را در آغوش بگیرید! و از قدرت Spooky Cards استفاده کنید تا کنترل این رویداد را به دست بگیرید.

بهترین عرشه

اسکلت غول پیکر (6 اکسیر): یک ماده منفجره متحرک، اسکلت غول پیکر پس از مرگش ویران می کند. و نیروها و ساختارهای دشمن را از بین می برد.

قبرستان (5 اکسیر): این طلسم انبوهی از اسکلت ها را تداعی می کند. و یک حمله غافلگیرکننده به برج های دشمن انجام می دهد.

Mother Witch (4 Elixir): نیرویی قدرتمند، Mother Witch می تواند نیروهای دشمن را به Hoglet تبدیل کند. و یک حمله و دفاع دو منظوره ارائه دهد.

اسکلت کینگ (4 اکسیر): پادشاه اسکلت در میدان جنگ با حضور چشمگیر در حمله و دفاع عالی است.

نگهبانان (3 اکسیر): این مدافعان سرسخت در برابر حملات مختلف مقاومت می کنند. و یک گزینه دفاعی قابل اعتماد ارائه می دهند.

سنگ قبر (3 اکسیر): این ساختار دفاعی بسیار ارزشمند است. و جریانی بی‌امان از اسکلت‌ها را برای خنثی کردن پیشروی‌های دشمن ایجاد می‌کند.

ارتش اسکلت (3 اکسیر): انبوهی از اسکلت ها را آزاد کنید تا بر نیروهای دشمن غلبه کنید یا دشمنان مهیب را سرنگون کنید.

خفاش ها (2 اکسیر): سریع و چابک، خفاش ها هم برای حملات تهاجمی و هم برای مانورهای دفاعی عالی هستند. و یک ضد همه کاره در برابر تهدیدات ارائه می دهند.

استراتژی برای رویداد به گولسویل خوش آمدید

1) تسلط دفاعی: از قدرت Tombstone، Skeleton Army و نگهبان ها برای دفع پیشروی های دشمن استفاده کنید. عرضه بی وقفه اسکلت سنگ قبر، دفاعی قوی ایجاد می کند.

2) ضد حملات انفجاری: از اسکلت غول پیکر برای جذب آسیب و راه اندازی ضد حملات ویرانگر پس از نابودی آن استفاده کنید. و هرج و مرج را در میدان جنگ ایجاد کنید.

3) Mother Witch’s Curse: جادوگر مادر را به صورت استراتژیک مستقر کنید تا نیروهای دشمن را به Hoglet تبدیل کنید. و توانایی های تهاجمی آنها را تضعیف کنید و در عین حال توانایی های خود را تقویت کنید.

4) کمین قبرستان: زمانی که کانترهای حریف شما در دسترس نیستند، طلسم قبرستان را آزاد کنید. آنها را غافلگیر کنید و دفاع آنها را تحت تأثیر قرار دهید.

رویداد به گولسویل خوش آمدید در کلش رویال نوید نبردهای شدید و جوایز انحصاری را می دهد. مسلح به عرشه توصیه شده و بینش های استراتژیک ارائه شده، شما آماده فتح میدان جنگ وهم انگیز هستید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت