ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کارت اولوشن آرچر در کلش

کارت اولوشن آرچر در کلش رویال معرفی می شود : تاریخ انتشار و آمار

Clash Royale قرار است Card Evolution جدید ‘Archers’ را معرفی کند: تاریخ انتشار، آمار و …

کارت اولوشن آرچر در کلش رویال در تاریخ 6 نوامبر (دوشنبه، ۱۵ آبان) در فصل 53 منتشر خواهد شد.

Archers Evolution، یک کارت جدید در محیط همیشه در حال تغییر کلش رویال، قرار است متا را متلاشی کند. این نهمین تکامل در کلش رویال و دومین سرباز هدف گیری هوایی در بازی خواهد بود که به صفوف Firecracker می پیوندد. قابل توجه، همتای Firecracker، Archers Evolution، شباهت هایی دارد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

هر دو دارای هزینه 3-اکسیر، آسیب برد هستند و می توانند واحدهای هوایی را هدف قرار دهند. با این حال، مسیرهای تکاملی آنها متفاوت است و پویایی های متمایز ارائه می دهد.

مقالات مرتبط »    راهنمای مبتدیان در کلش رویال در سال 2023

تمام آمار و توانایی های کارت اولوشن آرچر در کلش رویال

کمانداران با تکامل خود، افزایش آماری بسیار زیادی کسب می کنند. کمانداران تکامل یافته با 25 درصد افزایش در نقاط ضربه (HP) و افزایش 30 درصد در برد متمایز هستند. آنها به لطف تقویت HP می توانند از Arrows جان سالم به در ببرند. اما در برابر Fireball آسیب پذیر می مانند. در همین حال، دامنه گسترش یافته 6.5 مربع با Dart Goblin مطابقت دارد. و گزینه های استراتژیک آنها را افزایش می دهد.

تکامل یک توانایی جدید اضافه می کند:      Power Shot.

کمانداران تکامل یافته از این توانایی برای رسیدن به اهدافی استفاده می کنند که فراتر از محدوده معمولی آنها از 5 تا 6.5 کاشی هستند. این امر سازگاری آنها را افزایش می دهد. و همچنین فرصت های تاکتیکی جدیدی را نیز باز می کند. هنگام نزدیک شدن به اهداف، کمانداران در فاصله 6.5 کاشی مکث می کنند و تضمین می کنند که در صورت نزدیکتر شدن هدف، قبل از تغییر به تیرهای معمولی، با شلیک قدرت شروع می شوند.

منطقه Double Power Shot سطح جدیدی از دشواری را به گیم پلی اضافه می کند. کمانداران یک کاشی از هم جدا می شوند و یک منطقه محدود را تشکیل می دهند. که در آن می توانند از شات های قدرت خود استفاده کنند. قرار دادن دقیق برای کسانی که مایل به بهره برداری کامل از پتانسیل تکامل یافته کمانداران هستند حیاتی است.

برای فعال کردن تکامل، بازیکنان باید دو چرخه را طی کنند. به این معنی که هر سومین استقرار نسخه تکامل یافته را به دست می‌آورد. این عنصری از زمان‌بندی و مدیریت منابع را معرفی می‌کند. که نیاز به برنامه‌ریزی از قبل و استقرار استراتژیک آرچرها برای اطمینان از داشتن نسخه تکامل یافته دارد.

طرفداران کلش رویال مشتاقانه منتظر آپدیت 6 نوامبر هستند. در نتیجه حدس و گمان های زیادی در مورد اینکه کارت اولوشن آرچر در کلش رویال ممکن است بر پویایی بازی تأثیر بگذارد وجود دارد. ترکیبی از آمار بهبود یافته، توانایی جدید Power Shot و پیچیدگی‌های استقرار، کارتی را به وجود می‌آورد که نوید عمق بخشیدن به استراتژی این بازی را می‌دهد.

علاقه مندان به کلش رویال در سرتاسر جهان در فصل 53 وارد عرصه خواهند شد. و با کمانداران تکامل یافته بازی می کنند و استراتژی خود را برای تطبیق با این بازی هیجان انگیز تغییر می دهند. ماهیت در حال تغییر بازی با الزام بازیکنان به سازگاری مداوم با موانع و امکانات جدید که توسط هر تکرار ارائه می شود، آن را جذاب نگه می دارد.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت