ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
دک سه تفنگدار

آموزش کامل نحوه مقابله با دک سه تفنگدار در کلش رویال

چگونه در کلش رویال با عرشه Three Musketeers مقابله کنیم؟

دک سه تفنگدار در کلش رویال مانع دشواری در بازی است. که برای غلبه بر آن نیاز به آماده سازی دقیق و اجرای محاسباتی دارد. اگر به اندازه کافی مخالفت نشود، این جنگجویان سازگار می توانند به سرعت مسیر یک درگیری را تغییر دهند. ما در این آموزش تفاوت‌های ظریف مقابله با عرشه‌های سه تفنگدار را با راهنمایی در مورد چگونگی تشخیص عیوب آن‌ها، جمع‌آوری یک ضد عرشه قدرتمند و اجرای تکنیک‌های بازی برنده بررسی خواهیم کرد.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

اگر بتوانید بر این استراتژی ها مسلط شوید، برای دفع حمله سه تفنگدار به خوبی آماده خواهید بود.

مقالات مرتبط »     نحوه دریافت ایموت رایگان کانونیر در کلش رویال

نکات و ترفندهایی برای مقابله با دک سه تفنگدار در کلش رویال

1) نقاط ضعف سه تفنگدار را شناسایی کنید

دک سه تفنگدار در کلش رویال مهاجمانی با برد قوی هستند. اما در معرض آسیب پاشیدن از کارت هایی مانند Rocket، Poison و Fireball هستند. تفنگداران ممکن است به شدت تحت تأثیر این جادوها قرار گیرند. که ممکن است آنها را از بین ببرد یا آنقدر ضعیف شوند که سایر سربازان بتوانند آنها را نابود کنند.

بازیکنان اغلب از یک تاکتیک استفاده می کنند. “Splitting the Three Musketeers” که در آن دو تفنگدار در یک خط و سومی در مسیر دیگر قرار می گیرند. این فرصتی را فراهم می کند که با تفنگدار تنها به طور جداگانه برخورد کنید و دفاع خود را روی یک خط متمرکز کنید.

با توجه به هزینه اکسیر بالای استقرار سه تفنگدار در کلش رویال، بازیکنانی که روی آنها بیش از حد خرج می کنند ممکن است به سرعت خود را ضد فشار بیاورند و آنها را در برابر یک حمله قوی آسیب پذیر کنند. آنها منابع خود را بین دفاع و حمله تقسیم کنند.

2) یک پیشخوان مؤثر بسازید

می‌توانید از کارت‌های سرباز در کلش رویال مانند Executioner، Wizard و Valkyrie استفاده کنید. که در کنترل گروه‌های بزرگ سربازان عالی هستند. این جنگجویان ممکن است به تفکیک تفنگداران آسیب برسانند. و همچنین به سرعت گروه های حمایتی آنها مانند گابلین گانگ و مینیون هورد را از بین ببرند.

از جادوهای سازگار مانند Poison یا Fireball در عرشه خود استفاده کنید تا به تدریج سلامت تفنگداران را کاهش دهید. برای استفاده حداکثری از طلسم خود، سعی کنید تا جایی که می توانید نیروها را در شعاع آن به دام بیاندازید.

سایر سربازان شما روی اعزام تفنگداران تمرکز می کنند. پس شما باید یک تانک قابل اعتماد یا یک سرباز با سلامت بالا را در عرشه خود برای شلیک آنها محافظت کنید. کارت هایی مانند Lava Hound، P.E.K.K.A و Giant مناسب ترین برای این کار هستند.

3) استراتژی های مؤثر گیم پلی را در کلش رویال اجرا کنید

شما باید طلسم هایی را که باعث آسیب پاشیده شدن می شوند را برای لحظه ای که تیم حریف از دک سه تفنگدار خود استفاده می کند ذخیره کنید. برای اینکه بیشترین استفاده را از این طلسم ها ببرید و حریف خود را از پیش بینی مقابله با شما دور نگه دارید، آنها را نگه دارید تا تفنگداران وارد تصویر شوند.

شما می توانید با استفاده از تکنیک های حواس پرتی، توجه مخالفان را تقسیم کنید. و آنها را از حمایت مؤثر از سه تفنگدار خود بازدارید. تفنگداران می توانند با کارت هایی مانند Ice Golem یا Skeleton Army حواسشان پرت شود. در حالی که سایر سربازان تیم شما آنها را حذف می کنند.

یک استراتژی مؤثر برای مقابله با دک سه تفنگدار در کلش رویال، پیگیری زمان و تعداد اکسیر حریف است. اگر متوجه شدید که حریف شما به تازگی اکسیر زیادی برای احضار سه تفنگدار خود به کار گرفته است، از کمبود اکسیر آنها با حمله به سمت ضعیف تر آنها یا انجام یک ضد فشار در خط مخالف استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت