ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
ایموت رایگان کانونیر

نحوه دریافت ایموت رایگان کانونیر در کلش رویال

چگونه می توان ایموت رایگان Cannoneer را در کلش رویال دریافت کرد؟

این مقاله پیوند و مراحل بازخرید ایموت رایگان کانونیر در کلش رویال را به همراه چند مرحله عیب‌یابی برای کمک به شما در دریافت پاداش ارائه می‌کند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال، بستری امن برای خرید جم کلش رویال است.

شکلک Cannoneer در کلش رویال ابتدا در ژانویه 2024 در ابتدای فصل 55 منتشر شد. این شکلک جدیدترین سرباز برج، Cannoneer را نشان می‌دهد که یک سلاح چوبی سنتی را با یک دست در پشت سر خود می‌افکند. علاوه بر این، جذابیت احساس با عنوان “Boom” افزایش می یابد. که نشان دهنده اشتیاق توپچی است.

مقالات مرتبط »     رویداد موشک پارتی گابلین در کلش رویال : معرفی بهترین دک ها

مراحل دریافت ایموت رایگان کانونیر در کلش رویال

در ابتدا، شکلک Cannoneer در کلش رویال در فروشگاه درون بازی با قیمت کمی در دسترس بود. با این حال، سوپرسل یک کوپن برای بازیکنان F2P (بازی رایگان) منتشر کرد تا از بیان این احساس لذت ببرند. در زیر مراحلی وجود دارد که باید دنبال کنید تا به ایموت رایگان کانونیر در کلش رویال دست پیدا کنید:

  1. با کلیک روی این پیوند، صفحه بازخرید پاداش را باز کنید.
  2. پس از بارگیری صفحه، دکمه “Claim Reward” را روی صفحه انتخاب کنید.
  3. پس از کلیک بر روی آن دکمه، برنامه Clash Royale شما به طور خودکار در دستگاه شما باز می شود. درخواستی در برنامه دریافت خواهید کرد که از شما می‌خواهد پاداش را مطالبه کنید.
  4. به سادگی بر روی دکمه “Claim” کلیک کنید تا ایموت مورد نظر را دریافت کنید.

توجه به این نکته ضروری است که
جوایزی مانند این اغلب محدود به زمان هستند یا در مقادیر محدود در دسترس هستند. بنابراین توصیه می شود در اسرع وقت آنها را درخواست کنید.

مراحل عیب یابی احتمالی برای ادعای احساس دلخواه

اگر در دسترسی به ایموت رایگان کانونیر در کلش رویال با مشکل مواجه هستید، حتی پس از انجام مراحل ذکر شده در بالا، ممکن است لازم باشد با استفاده از مراحل زیر مشکل را عیب یابی کنید:

  • Browser troubleshooting: گاهی اوقات، مرورگری که استفاده می‌کنید ممکن است باعث ایجاد مشکل شود. بنابراین مانع از بازخرید پاداش‌ها می‌شود. استفاده از یک مرورگر دیگر، مانند کروم، به طور بالقوه می تواند مشکل را حل و امکان ردیم کردن موفقیت آمیز را فراهم کند. همچنین ممکن است برای حل مشکلات سازگاری نیاز به به روز رسانی مرورگر داشته باشید.
  • Clash Royale update: قبل از تلاش برای درخواست پاداش، مطمئن شوید که برنامه Clash Royale شما به آخرین نسخه در دستگاه شما به روز شده است. به روز رسانی بازی از قبل می تواند به اطمینان از یک روند بازخرید بدون مواجهه با مشکلات مربوط به نسخه کمک کند.
  • Utilize another device: اگر با وجود انجام مراحل فوق، پاداش همچنان استفاده نشده است، دسترسی به صفحه ردیم را از دستگاه دیگری در نظر بگیرید. تعویض دستگاه‌ها ممکن است مشکلات خاص دستگاه را دور بزند و به شما امکان می‌دهد پاداش را با موفقیت مطالبه کنید.
اگر هنوز نمی توانید پاداش را مطالبه کنید، این بدان معناست که مدت پاداش قبلاً منقضی شده است. در این صورت، باید صبور باشید زیرا توسعه‌دهنده به زودی پاداش‌های رایگان دیگری را منتشر می‌کند.
امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت