ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کنترل recoil اسلحه

کنترل recoil اسلحه در فری فایر : مهارتی که باید به بازی خود اضافه کنید!

ahmadian

چگونه در Free Fire مانند یک حرفه ای عقب نشینی سلاح را کنترل کنیم؟

بازیکنانی که در کنترل recoil اسلحه در فری فایر مهارت دارند، هدشات های بدون دردسر بیشتری نیز به دست می‌آورند و در مقابل چنین گیمرهایی، شلیک های بدن شما بیهوده است. خوشبختانه، روش‌های متعددی می‌توانند کنترل اسلحه شما را بهبود ببخشند و به شما کمک کنند تا مانند یک حرفه‌ای، شلیک‌های بیشتری را به سر وارد کنید.

وبسایت ارزان جم امکان خرید جم فری فایر سریع و بدون اتلاف وقت را برای شما فراهم کرده است که مزیت بزرگی است.

گرفتن هد شات سریعترین راه برای از بین بردن دشمن شما در فری فایر است. اما پس زدن اسلحه شما می تواند فرود آمدن آنها را سخت تر کند. همه سلاح های گرم در این عنوان هنگام شلیک به درجات مختلفی حرکت می کنند. بازیکنانی که در کنترل عقب نشینی تسلط دارند، معمولاً تعداد کشته های بیشتری دریافت می کنند. و همچنین احتمال برنده شدن در بازی ها افزایش می یابد. صرف نظر از برد، کنترل سلاح شما ضروری است و همچنین مهارتی اساسی است که باید به سبک بازی خود اضافه کنید.

مقالات مرتبط »    بهترین تنظیمات Free Fire برای کنترل پنجه سه انگشتی

نکات و ترفندهایی برای بهتر شدن در کنترل recoil اسلحه در فری فایر

در Free Fire، کنترل recoil اسلحه مستلزم صبر و روزها تجربه در مورد اسلحه و استفاده از آنها است. گفته می شود، کارهای خاصی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از دقیق تر بودن انجام دهید. شما همچنین می توانید تنظیمات Dots Per Inch (DPI) خود را تغییر دهید. که به عنوان مثال می تواند به شما در کنترل recoil اسلحه کمک کند. با این حال، برخی از گیمرها توصیه می کنند که حساسیت DPI را تغییر ندهید. زیرا می تواند بر عملکرد دستگاه شما تأثیر بگذارد.

بازیکنان باید قبل از تغییر این تنظیمات اقدامات مناسب را انجام دهند و تحقیقات مناسبی را انجام دهند.

شما همچنین می توانید حساسیت خود را با توجه به راحتی خود تغییر دهید. این همچنین می تواند به شما در کنترل پس زدن کمک کند. به‌علاوه، برخی تجهیزات می‌توانند دقت را حتی بیشتر تسهیل کنند، مانند پوزه‌ها، گیره‌های جلو و پایه‌هایی که عقب‌نشینی تفنگ شما را کاهش می‌دهند. بازیکنان می توانند به دلیل افزایش حرکت سلاح از خفه کن اجتناب کنند.

کاراکترهایی برای استفاده برای دقت بهتر در Free Fire

در Free Fire، شخصیت هایی وجود دارند که توانایی هایشان می تواند عقب نشینی را کاهش دهد. شخصیت داشا پس از کوبیدن دشمن، سرعت شلیک شما را 18 درصد و سرعت حرکت را 12 درصد افزایش می دهد. علاوه بر این، اگر دشمنان را به طور متوالی از پا در بیاورید، شمارش معکوس توانایی آنها را تنظیم مجدد می کند. و سرعت شلیک شما را تا 4 درصد و سرعت حرکت را تا 3 درصد افزایش می دهد.

شخصیت D-bee دقت شما را تا 60 درصد افزایش می دهد و سرعت حرکت شما را در هنگام شلیک تفنگ 30 درصد افزایش می دهد.

مهارت هایی برای بهبود کنترل recoil اسلحه در فری فایر

در Free Fire، جدا از استفاده از ترفندها، باید مهارت های جدیدی را نیز در گیم پلی خود بگنجانید تا دقیق تر باشید. در حین اسپری کردن دشمنان، می توانید برای کنترل recoil اسلحه ، تیر ضربات خود را به سمت بالا ببرید. همچنین می توانید از استفاده از میدان های بزرگ با اسلحه های با لگد بالا اجتناب کنید. استفاده از چنین سلاح های گرم با اپتیک های بزرگتر به طور کامل می تواند دقت را کاهش دهد و ممکن است یک اشتباه مرگبار باشد.

هنگام مبارزه با دشمنان از راه دور، برای پایین نگه داشتن عقب‌نشینی تا حد امکان، می‌توانید خمیده شوید یا به حالت سینه خیز بروید. این همچنین حرکت اسلحه شما را کاهش می دهد. علاوه بر این، لازم است به یاد داشته باشید که سرعت شلیک شما با پس زدن سلاح شما نسبت مستقیم دارد. این بدان معناست که شما باید از شلیک مداوم خودداری کنید. زیرا کنترل recoil اسلحه را کاهش می دهد.

استفاده ماهرانه از جوی استیک نیز می تواند بر دقت شما تأثیر بگذارد. شما می توانید آن را به طور مناسب با توجه به crosshair خود استفاده کنید.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت