ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
تنظیمات 3 انگشتی

تنظیمات 3 انگشتی فری فایر برای کنترل پنجه

ahmadian

بهترین تنظیمات Free Fire برای کنترل پنجه سه انگشتی

بازی به بازیکنان این امکان را می دهد که از تنظیمات داخلی دو انگشتی استفاده کنند یا تنظیمات 3 انگشتی فری فایر برای کنترل پنجه یا چهار انگشتی را سفارشی کنند. در Free Fire، قبل از وارد شدن به عملیات در میدان نبرد، ایجاد یک نمایشگر عالی (HUD) ضروری است. یک HUD خوب حرکت سریع و مهارت های متعدد دیگری را در اختیار شما قرار می ده.د که در نهایت کیفیت گیم پلی شما را تعیین می کند.

ارزان جم با سابقه‌ ای درخشان و دارای نماد اعتماد در حوزه خرید جم فری فایر ، سریع و ارزان جم را به حساب بازی شما واریز می کند.

تنظیم دو انگشت ممکن است ساده تر و آسان تر به نظر برسد. اما سفارشی سازی با سه انگشت بسیار سودمندتر است. در حالی که ممکن است برای عادت کردن به این تنظیمات کمی تمرین لازم باشد، نتایج آشکار خواهد بود. کنترل پنجه سه انگشتی به شما این امکان را می دهد که از حملات دشمن خود طفره بروید و در عین حال با دقت پاسخ دهید.

همچنین سایر اقدامات در میدان نبرد، مانند علامت گذاری نقاط، استفاده از دیوارهای تاریک و باز کردن نقشه و محدوده را افزایش می دهد. علاوه بر این، به مقابله با حریفان با استفاده از رایانه شخصی کمک می کند.

مقالات مرتبط »    رویداد پاداش 100% ششمین سالگرد فری فایر لو رفت : تاریخ شروع و سرورها

تنظیمات 3 انگشتی فری فایر برای کنترل پنجه چیست؟

در Free Fire، برخی از تنظیمات با سفارشی سازی سه انگشت کاملاً هماهنگ می شوند و گیم پلی شما را بهبود می بخشند. یکی از این تنظیمات شفاف نگه داشتن دکمه ها است.

شفافیت دکمه ها

پس از گذراندن بازی با تنظیمات 3 انگشتی فری فایر، می‌توانید کنترل‌های خود را شفاف کنید. این کار مانع دید شما می شود و دید بهتری به بازی می دهد. اگر تمرین سختی به نظرتان می رسد، می توانید در ابتدا شفافیت را به 50 درصد برسانید، سپس به تدریج آن را طبق راحتی خود کاهش دهید.

اندازه کنترلرها

تصمیم گیری در مورد اندازه کنترلرها می تواند با توجه به استفاده، ترجیحات بازیکنان و انتخاب های ذهنی آنها متفاوت باشد. با این اوصاف، باید اطمینان حاصل کنید که اندازه آنها آنقدر بزرگ نیست که کنترلرهای دیگر روی هم قرار نگیرند و هنگام فشار دادن مانع ایجاد کنند. همچنین رعایت فاصله مناسب بین آنها از فشار دادن اشتباه دکمه های اشتباه جلوگیری می کند.

یک چیدمان خوب

یک چیدمان خوب در تنظیمات 3 انگشتی شامل دکمه هایی است که به طور سیستماتیک قرار گرفته اند. که به بهترین وجه به گیم پلی و مجموعه مهارت ها کمک می کند. سفارشی سازی به سبک بازی و طرز فکر بازیکنان بستگی دارد. با این حال، باید به طور هدفمند و مطابق با ترجیحات بازیکنان انجام شود.

تنظیمات قابل پرتاب

در Free Fire، فعال کردن پرتاب هوشمند، سرعت پرتاب‌پذیری شما را افزایش می‌دهد. همراه با آن، روشن کردن پرتاب هوشمند Gloo Wall سرعت موقعیت یابی دیوارهای Gloo را افزایش می دهد. همچنین می توانید دکمه دیواری دائمی Gloo را در تنظیمات روشن کنید. این دو اسلات مجزا برای سازندگان Gloo و سایر وسایل پرتابی شما ایجاد می کند.

این تنظیمات به طور کلی سبک بازی سه انگشتی و قدرت بازی شما را افزایش می دهد.

انتخاب خودکار

استفاده از انتخاب خودکار کمک زیادی به جمع آوری لوت می کند. به لطف حرکات سریع فعال شده با تنظیم سه انگشت، انتخاب خودکار سرعت غارت شما را افزایش می ده.د و در زمان حیاتی شما در مسابقات صرفه جویی می کند. استفاده از انتخاب خودکار همچنین به جلوگیری از منابعی که ممکن است نقش مهمی در گیم پلی شما ایفا نکنند کمک می کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت