ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
حالت دونفره فری فایر

5 بهترین ترکیب برای حالت دونفره فری فایر برای موفقیت تضمین شده

ahmadian

5 ترکیب برتر برای duo active skill mode جدید Free Fire

این مقاله بر روی آن تمرکز دارد تا به بازیکنان کمک کند تا ترکیب‌های برنده مطلوب خود برای حالت دونفره فری فایر را انتخاب کنند.

Free Fire یکی از بازی‌های اکشن RPG محبوب گارنا است. که با گیم‌پلی جذاب و به‌روزرسانی‌های دائمی، بازیکنان را همیشه سرپا نگه می‌دارد. بنابراین، گیمرها همچنین باید از به‌روزرسانی‌های مختلفی که Garena برای یکی از محبوب‌ترین عناوین خود معرفی می‌کند، آگاه باشند. مانند دونفره فری فایر جدید با عنوان حالت duo active skill، که به استراتژی ترکیب‌های برنده جدید نیاز دارد. با این حال، انتخاب بهترین ترکیب شخصیت کار سختی خواهد بود.

برای خرید جم فری فایر با آیدی از سایت ارزان جم، کافیست وارد سایت ارزان جم شوید.

مقالات مرتبط »    Moco Store فری فایر جدید لو رفت (ژوئن 2023) : جوایز، تاریخ شروع، سرورها

بهترین ترکیب ها برای حالت دونفره فری فایر برای موفقیت تضمین شده

5. Homer + Dimitri

این ترکیب برای حالت دونفره فری فایر یکی از بهترین انتخاب ها برای بازیکنانی است که دوست دارند عجله کنند. همانطور که می دانیم هومر دارای مجموعه مهارت های منحصر به فردی است که در آن یک پهپاد را بر روی نزدیک ترین دشمن رها می کند و یک انفجار پالس به قطر پنج متر ایجاد می کند تا حرکت دشمن و سرعت شلیک را به مدت پنج ثانیه کاهش دهد و در عین حال به آنها آسیب +25 وارد کند.

ترکیب او با دیمیتری تبدیل به ترکیبی مرگبار برای بازیکنان عجله می شود. منطقه شفا 3.5 متری دیمیتری هم تیمی ها را شفا می دهد حتی زمانی که بازیکنان درگیر کوبیدن دشمنان هستند.

در داخل منطقه شفا، بازیکنان می توانند 5 اسب بخار بر ثانیه را بازیابی کنند. علاوه بر این، دیمیتری همچنین توانایی شگفت انگیزی برای بازیابی خود پس از به روز رسانی دارد که در موقعیت های خاص مسابقه بسیار مهم می شود.

4. A124 + Homer

A124 یک ربات انسان نما در بازی است که دارای مهارت منحصر به فرد در از کار انداختن مهارت های دشمن است. همچنین شمارش معکوس تعامل بازیکنان دشمن را قطع می کند. این شخصیت شگفت‌انگیز به گیمرها کمک می‌کند تا مهارت‌های دشمن را به مدت 20 ثانیه در سطح 1 غیرفعال کنند. بنابراین، می‌توانید مزایای استفاده از او را پس از چند بار بالا‌بردن متوالی حدس بزنید.

استفاده از هومر با A124 می تواند کشنده باشد، زیرا هر دو شخصیت به طور همزمان 25 آسیب به بازیکنان دشمن وارد می کنند و در عین حال سرعت آنها را کاهش می دهند و مهارت های آنها را مسدود می کنند. بنابراین، این ترکیب می تواند 50 آسیب به بازیکنان دشمن در یک حرکت در حالت دونفره فری فایر (حالت duo active skill) وارد کند.

3. Wukong + Orion

Wukong باید یکی از قدرتمندترین شخصیت های بازی باشد. بازیکنان می توانند در حین بازی با Wukong به یک بوته تبدیل شوند. بهترین بخش در مورد توانایی این شخصیت این است که هدف پیش فرض زمانی که شما به شکل یک بوش مبدل شده اید کار نمی کند.

بنابراین، Orion و توانایی Crimson Crush او به انتخاب بهتری برای بازیکنان تبدیل می شود. مهارت شگفت انگیز او به بازیکنان اجازه می دهد تا به طور موقت شکست ناپذیر شوند در حالی که سلامتی را از دشمنان نزدیک می گیرند.

از این توانایی برای تخلیه سلامت دشمن در ابتدا استفاده کنید. سپس، هنگامی که طلسم شکست، به سرعت به Wukong تبدیل شوید تا یا موقعیت خود را تغییر دهید یا زمانی که دشمن کمترین انتظار حمله را داشت، به سرعت به آن حمله کنید.

2. Chrono + Dimitri

این یکی دیگر از ترکیبات مرگبار است که توسط بازیکنان حرفه ای Free Fire استفاده می شود. همانطور که قبلا ذکر شد، دیمیتری یکی از بهترین شفا دهنده ها است و همچنین می تواند به بازیکنان کمک کند تا پس از ضربه زدن، خود را احیا کنند. بنابراین فعال کردن او در اطراف هم تیمی های خود در موقعیت های شدید اسلحه، کل تیم را ایمن نگه می دارد.

حالا آن را با توانایی Chrono’s Time Turner ترکیب کنید و تبدیل به یک کابوس برای دشمنان خواهد شد. Chrono یک میدان نیرو ایجاد می کند و در مجموع 800 آسیب از دشمنان را مسدود می کند. بنابراین، در حالی که دیمیتری یک هم تیمی را احیا می کند، کرونو سپر را حفظ می کند تا آنها را تا زمانی که سلامتی خود را بازیابند، ایمن نگه دارد.

1. Wukong + Tatsuya

این احتمالاً مرگبارترین ترکیب برای حالت دونفره فری فایر در حال حاضر است. همانطور که قبلا ذکر شد، Wukong بازیکنان را به یک بوش تبدیل می‌کند و بازیکنان با هدف پیش‌فرض نمی‌توانند آن‌ها را تشخیص دهند یا ناک اوت کنند. با این حال، سرعت حرکت آنها ممکن است در هنگام استفاده از این ترکیب کمی کاهش یابد.

با این حال، Tatsuya به بازیکنان کمک می کند تا سرعت حرکت خود را با توانایی شورشی شخصیت افزایش دهند. بنابراین استفاده همزمان از این توانایی های شخصیتی، هدف قرار دادن بازیکنان را برای دشمنان سخت می کند، در حالی که آنها به راحتی می توانند با عجله و ضربه زدن به دشمنان یا کشتن آنها.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت