ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
بهترین شاتگان کالاف

5 بهترین شاتگان کالاف دیوتی موبایل مخصوص بازیکنان ماهر

5 تفنگ ساچمه ای برتر COD: Mobile برای بازیکنان ماهر

COD Mobile بازی های موبایل را به ارتفاعات جدیدی رسانده است. و مجموعه ای از سلاح های شگفت انگیز را برای استفاده در نبرد ارائه می دهد. زرادخانه تحسین برانگیز اسلحه های آن شامل تفنگ های تهاجمی، تفنگ های ساچمه ای، LMG، تک تیراندازها، مسلسل های دستی، سلاح های مختلف غوغا و بسیاری موارد دیگر است.

این مقاله 5 بهترین شاتگان کالاف دیوتی موبایل مخصوص گیمرهای ماهر را فهرست می کند. به عنوان سخت‌ترین گزینه در مورد سلاح‌های گرم کوتاه برد، اسلحه‌های ساچمه‌ای یکی از محبوب‌ترین بازی‌های حرفه‌ای COD Mobile هستند. بسیاری از گیمرهای ماهر اغلب از یکی از آنها به عنوان سلاح اصلی خود استفاده می کنند تا کمی چیزها را هیجانی کنند.

سایت ارزان جم دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد که بستری امن برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل است.

تفنگ های ساچمه ای در COD Mobile همیشه از نظر مبارزات کوتاه برد بسیار کشنده بوده اند. آنها با تحرک بالاتر، تقریباً کم یا بدون عقب نشینی می‌آیند و در نبردهای نزدیک خسارات زیادی وارد می‌کنند.

با این حال، این همه برای بازیکنان راحت نیست. استفاده از تفنگ های ساچمه ای مستلزم مهارتی است که با تجربه رشد می کند. عیب بزرگ این سلاح ها این است که نمی توان از آنها در جنگ های دوربرد استفاده کرد. این بدان معنی است که بازیکنان در برابر دشمنان با سلاح گرم که در نبردهای از راه دور پیشرفت می کنند، ناتوان خواهند بود.

مقالات مرتبط »    5 بهترین نکته برای افزایش نسبت kill/death در COD Mobile (فوریه 2023)

5 بهترین شاتگان کالاف دیوتی موبایل برای بازیکنان ماهر، همراه با ضمیمه های توصیه شده آنها

5) JAK-12

JAK-12 یکی از شگفت انگیزترین تفنگ های شاتگان بازی است. این سلاح تمام اتوماتیک همتای خود را دارد که یکی از اعضای Call of Duty: Modern Warfare است.

با اتصالات مناسب – مانند لوله سبک MIP، لیزر MIP 5 مگاواتی، دستگیره عقب و سرکوبگر غارتگر – این تفنگ ساچمه ای می تواند به راحتی به بهترین شاتگان کالاف دیوتی موبایل در زرادخانه هر کسی تبدیل شود. در دستان ماهر، این سلاح کشنده است.

4) BY15

این تفنگ ساچمه ای اکشن پمپی یک سلاح درجه B با سرعت آتش بالا است. این اسلحه COD Mobile با برد طولانی برای گلوله هایش همراه با یک آتش سوزی محکم باسن، کشنده است. این یکی از بهترین تفنگ های ساچمه ای است که توانایی کشتن دشمنان را تنها در یک شلیک دارد. با این حال، بازیکن باید کاملاً دقیق باشد تا گلوله ها را بدون ضربه زدن بر روی دشمنان بباراند.

با این حال، با لوله سبک توسعه یافته RTC، MIL Laser 5mW، نوار دستگیره Stippled یا Granulated، و سرکوبگر غارتگر، این اسلحه می تواند به جانوری برای گیمرهای ماهر تبدیل شود تا دشمنان را با آن ببلعد.

3) R9-0

R9-0 علیرغم اینکه در لیست بهترین شاتگان کالاف دیوتی موبایل برای گیمرهای ماهر در رتبه چهارم قرار دارد، یک تفنگ ساچمه ای مورد علاقه بازیکنان در COD Mobile است. این تفنگ ساچمه ای ترکیبی تقریباً کامل از تفنگ های ساچمه ای پمپی و نیمه اتوماتیک است. این سلاح دارای ظرفیت مهمات شگفت انگیزی است که به این سلاح توانایی شلیک گلوله های زیادی را قبل از بارگیری مجدد محفظه خود ارائه می دهد که ممکن است برای یک تفنگ ساچمه ای کمی عجیب باشد. این اسلحه همچنین با سرعت شلیک چشمگیر و دقت شلیک پایین باسن همراه است.

R9-0 وقتی در نبردهای نزدیک استفاده می شود آسیب زیادی وارد می کند، و اگرچه کم است، اما آسیب این تفنگ ساچمه ای در درگیری های میان برد نیز مناسب است. بازیکنان می توانند با این اسلحه گرم از نوار چسب دانه بندی شده، دهانه چوک و ضمائم لوله سبک توسعه یافته RTC استفاده کنند.

2) HSO405

HSO05 می تواند به راحتی دشمنان را با یک شلیک در طول نبردهای کوتاه برد بکشد. علاوه بر این، بازیکنان می توانند به راحتی با تفنگ ساچمه ای خود دشمنان را حتی در بردهای بالاتر نابود کنند. HSO405 با میزان آسیب دیوانه کننده و برد تحسین برانگیز خود به راحتی می تواند به یکی از لیست بهترین شاتگان کالاف دیوتی موبایل تبدیل شود. با این حال، تنها به دلیل سرعت پایین تر شلیک و بارگذاری مجدد، جایگاه اول را از دست می دهد.

حرفه‌ای‌ها می‌توانند از دهانه چوک، بشکه سبک RTC، MIP Laser 5mW و نوار چسب گرانوله برای قتل عام دشمنان در این عنوان استفاده کنند.

1) KRM-262

هیچ لیستی از بهترین شاتگان کالاف دیوتی موبایل با KRM-262 قدرتمند کامل نمی شود. این قاتل یک تیر تقریباً تمام ایرادات اسلحه های دیگری که این مقاله به آنها اشاره می کند را ندارد. این یک سلاح ثابت و مناسب در برد میانی است، سرعت شلیک بهتری نسبت به HSO405 دارد و اغلب توسط کهنه سربازان استفاده می شود. شایان ذکر است تنها عیب این تفنگ میزان شلیک آن است.

KRM-262 می تواند ارتفاعات جدیدی را با یک غارتگر سرکوبگر، لیزر MIP 5mW و دو بشکه توسعه یافته لمس کند. این یک گزینه قوی در COD Mobile برای بازیکنان ماهری است که دوست دارند با دشمنان از نزدیک درگیر شوند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت