ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
سیزن 6 کالاف

سیزن 6 کالاف دیوتی موبایل 2024 با محتوای جدید منتشر شد

محتوای آینده COD Mobile Season 6: Synthwave Showdown منتشر شد

سیزن 6 کالاف دیوتی موبایل 2024 با نام Synthwave Showdown در تاریخ 26 ژوئن 2024 (چهارشنبه، ۶ تیر) با محتوای جدید فراوان عرضه می شود.

برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل می توانید از سایت ارزان جم با قیمت ارزان و تحویل فوری استفاده کنید.

آینده در فصل ششم Call of Duty Mobile: Synthwave Showdown عجیب است. فصل جدید فرهنگ مهمانی دهه 90 را به یاد می آورد. سیزن 6 کالاف دیوتی موبایل دارای یک تجربه کاملاً جدید از جنگ زمینی، Advanced Frontline است. همچنین نقشه های چند نفره جدید، کلاس بتل رویال، اتاق 1v1 Quick Solo سفارشی و جوایز و چالش های فراوان را به همراه خواهد داشت.

مقالات مرتبط »     گزارش شده است که CoD Mobile یک نقشه جدید بتل رویال دریافت می کند

سیزن 6 کالاف دیوتی موبایل 2024 : Synthwave Showdown

فصل جدید همچنین دارای تفنگ تهاجمی BP50، نقش مشاور رزمی و بازگشایی کلوب است. طرح‌های سلاح‌ها، پوسته‌های اپراتور و موارد دیگر را با تم مهمانی دهه ۹۰ دریافت کنید. هنگامی که Synthwave Showdown در 26 ژوئن در ساعت 5 بعد از ظهر PT راه اندازی می شود، به سرگرمی بپیوندید.

نقشه چند نفره جدید : Collateral Strike

Collateral Strike که برای اولین بار در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War مشاهده شد، اکنون به سمت موبایل می رود. این نوع کوچکتر از نقشه چند نفره Collateral ، نبرد را در اطراف محل سقوط ماهواره در مرکز دهکده بیابانی متمرکز می کند. مراقب حرکت در خرابه ها باشید و هنگام عبور از منظره شنی صاف آماده عمل باشید.

جنگ زمینی با پیچ و تاب!

پس از فرود تعداد معینی از حذف، اپراتورها با سه توانایی انتخابی تصادفی، مانند افزایش آسیب انفجاری یا افزایش سرعت بارگیری مجدد مهمات، ارائه خواهند شد. یکی را انتخاب کنید تا فوراً از مزایای آن بهره مند شوید.

تهاجمی بازی کنید و دشمنان را از بین ببرید تا شانس انتخاب چندین توانایی در یک مسابقه را داشته باشید. هر بار، اپراتور یکی از سه توانایی تصادفی را انتخاب می کند. این توانایی ها در موارد نادر مختلف، در افزایش قدرت از معمول به کمیاب، حماسی، افسانه ای و اسطوره ای به وجود می آیند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت