ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
نقشه جدید بتل رویال کالاف

سولیودانسک، نقشه جدید بتل رویال کالاف دیوتی موبایل است!

گزارش شده است که CoD Mobile یک نقشه جدید بتل رویال دریافت می کند

سولیودانسک، می تواند نقشه جدید بتل رویال کالاف دیوتی موبایل باشد! نشت های عمده از چندین منبع آنلاین توجه طرفداران را در رسانه های اجتماعی جلب کرده است. تقریباً همه آنها ورود احتمالی یک نقشه کاملاً جدید به بازی را پیشنهاد می کنند. در حال حاضر، این عنوان سه نقشه BR به نام‌های Isolated، Alcatraz و Blackout دارد. همه اینها نسبتاً محبوب هستند، و تبلیغات کلی Isolated آن را بالاتر از دو مورد دیگر قرار می دهد.

با خرید CP کالاف دیوتی موبایل می توانید مهمات ، لباس و سلاح های پیشرفته برای شخصیت های بازی تهیه کنید.

همه نقشه‌های CoD Mobile بر اساس پیش‌زمینه‌ای از فرنچایز هستند. به عنوان مثال، Isolated دارای مناطقی از نقشه محبوب Black Ops Nuketown، Estate از MW2 و موارد دیگر است. در همین حال، منبع افشاگر محبوب @codmINTEL در X موارد زیر را در مورد نقشه جدید نام پیشنهاد کرد:

“طبق داستان های کمیک، نام آن Solyudansk است.”

مقالات مرتبط »     گردونه شانس نیکتو افسانه ای به کالاف دیوتی موبایل برمی گردد!

توجه داشته باشید:
این مقاله بر اساس درز اطلاعات است و بنابراین اطلاعات در معرض تغییر است. به خوانندگان توصیه می شود که محتوا را با کمی شک و تردید در نظر بگیرند.

نقشه جدید بتل رویال کالاف دیوتی موبایل : Solyudansk

نقشه جدید بتل رویال کالاف دیوتی موبایل ظاهراً سولیودانسک نام دارد. ممکن است به جنگ قبیله‌ها پاسخ دهد. جایی که قبیله‌های مختلف برای آیتم‌های بازگشایی، لوازم آرایشی و سایر جوایز درون بازی در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند. فصل 5 CoD Mobile در حال حاضر در حال انجام است، بنابراین این به روز رسانی ممکن است با یک فصل جدید ارائه شود.

در ابتدا توسط استریمرهای چینی ذکر شد، نقشه جدید، Solyudansk، تا حدودی شبیه به نقشه CoD محبوب دیگری به نام وردانسک است. این نام نیز شبیه به کمیک ها است که از حدس و گمان پشتیبانی بیشتری می کند.

تصویری منحصر به فرد و تا حدودی نامشخص از نقشه جدید بتل رویال کالاف دیوتی موبایل در پلتفرم رسانه اجتماعی محبوب X به بیرون درز کرد. این نقشه دارای یک منطقه ساحلی طولانی با یک اسکله گسترده نیز در دسترس است.

تاریخ افشای نقشه جدید هنوز مشخص نیست. با این حال، همچنین حدس زده می شود که تنها بخشی از بسیاری از موارد اضافه شده به بازی است. به عنوان مثال، یک رویداد CoD Points دوگانه نیز برای اواخر ژوئن یا اوایل جولای امسال پیشنهاد شده است.

این جزئیات توسط اکتیویژن تأیید نشده است. با این حال، اگر افشای اطلاعات دقیق باشد، طرفداران ممکن است خیلی زود اعلامیه ای دریافت کنند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت