ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
کالاف دیوتی در پلی استیشن

کالاف دیوتی در پلی استیشن پلاس در دسترس قرار گرفت

به لطف قرارداد مایکروسافت، Call of Duty می تواند روی پلی استیشن پلاس منتشر شود

یک سند دادگاه نشان داد که کالاف دیوتی در پلی استیشن پلاس منتشر می شود، اما هیچ تضمینی وجود ندارد.

فیل اسپنسر، مدیرعامل ایکس‌باکس، با اعلام این جمله که «دریافت بازی‌های (COD) روی Game Pass زمان می‌برد.» ضربه سختی به طرفداران Call of Duty وارد کرد. بازیکنان ایکس باکس قبلاً امیدوار بودند که اگر مایکروسافت خرید اکتیویژن بلیزارد را به ارزش 70 میلیارد دلار تکمیل کند، این سری بلافاصله به Game Pass بیاید.

خرید cp کالاف دیوتی موبایل برای ارتقاء یا خرید برخی از شخصیت ها یا سلاح ها و خرید جعبه های بازی استفاده می شود.

و Game Pass تنها سرویس اشتراکی نیست که انتظار داریم COD را در آن ببینیم. یوبی سافت و اکتیویژن بلیزارد با یکدیگر قراردادی 15 ساله امضا کردند تا COD، Overwatch، Diablo و دیگر عناوین را به Ubisoft+ بیاورند.

بنابراین، پلی استیشن در کجای همه اینها قرار می گیرد؟ در ماه ژوئیه، مایکروسافت با پلی استیشن به توافقی دست یافت که تضمین می کند Call of Duty علی رغم تمدید احتمالی، در آینده روی هر دو کنسول باقی خواهد ماند. هر دو شرکت در مورد جزئیات دقیق معامله صحبت کرده اند، اما اسناد دادگاه تصویر واضح تری را نشان می دهد.

مقالات مرتبط »    آموزش کامل نحوه دریافت مدال Road Rage در کالاف دیوتی موبایل

آیا بازی کالاف دیوتی در پلی استیشن پلاس عرضه خواهد شد؟

مایکروسافت و سونی با روحیه جنگ‌های قدیمی کنسول‌ها، همیشه در مورد ادغام در انتظار اکتیویژن چشم به چشم نبوده‌اند. در ماه فوریه، گزارش‌ها حاکی از آن بود که سونی ارتباط خود را با مایکروسافت در مورد بحث در مورد ادغام احتمالی قطع کرده است. علیرغم اینکه هر دو شرکت قبلاً به طور آشکار درباره این معامله صحبت می‌کردند.

البته، ما می دانیم که دو طرف در نهایت به یک راه حل دست یافتند. اما CharlieIntel یک چرخش کنایه آمیز در داستان گزارش داد.

قرارداد 10 ساله مایکروسافت x سونی برای Call of Duty در ماه جولای امضا شد. این همان قراردادی است که مایکروسافت در دسامبر به سونی پیشنهاد داد.

Call of Duty اینسایدر همچنین گزارش داد:

“مایکروسافت در یک پرونده قضایی می گوید که به سونی این حق را می دهد که Call of Duty را روی پلی استیشن پلاس قرار دهد.”

مشخص نیست که آیا پرونده دادگاه کالاف دیوتی در پلی استیشن پلاس را تضمین می کند یا خیر. اما با این وجود، این یک خبر هیجان انگیز برای طرفدارانی است که نسبت به عرضه این سری به Xbox Game Pass حسادت می کنند.

همه چیز به این بستگی دارد که مایکروسافت خرید Activision Blizzard را تکمیل کند.

 

امتیاز دهید [type]

دیدگاه همراهان سایت