ارزان جم ارزان جم
0 09010380181
مسابقات جهانی کالاف 2023

مسابقات جهانی کالاف 2023 توسط اکتیویژن اعلام شد

Activision مسابقات جهانی COD Mobile 2023 را اعلام کرد

طرفداران COD Mobile در نهایت می توانند خوشحال شوند! زیرا Activision رسماً مسابقات جهانی کالاف 2023 را که مدت ها در انتظار آن بودیم اعلام کرد. اگرچه ناشر اطلاعات زیادی در مورد این رقابت معتبر به اشتراک نگذاشته است، این تایید رسمی به گمانه زنی های فراوان پایان داد. علاوه بر این، این شرکت یک لوگوی کاملاً جدید با مضمون Cyberpunk برای مسابقات قهرمانی آینده راه اندازی کرده است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل برای ارتقاء یا خرید برخی از شخصیت ها یا سلاح ها و خرید جعبه های بازی استفاده می شود.

در مقایسه با سایر بازی‌های موبایل، Activision معمولاً کمی بیشتر طول می‌کشد تا نقشه راه سالانه ورزش‌های الکترونیکی COD Mobile را نشان دهد. به این ترتیب، مسابقات جهانی کالاف 2023 چهارمین تکرار از رویداد بازی مورد انتظار خواهد بود. مطمئناً دیدن توزیع جایزه توسط ناشر آمریکایی برای فصل آینده 2023 جذاب خواهد بود.

مقالات مرتبط »   تفنگ تک تیرانداز HDR کالاف دیوتی موبایل سیزن 3 : نکات و ترفندها

Stage 1 مسابقات جهانی کالاف 2023 برای شروع در Solo Play

مرحله اول مسابقات جهانی کالاف 2023 ، بازی انفرادی خواهد بود. و به هر بازیکن علاقه مند اجازه می دهد تا با رقابت در حالت رتبه بندی شرکت کند. همچنین بر اساس رتبه شما جوایزی درون بازی وجود خواهد داشت. با رقابت در حالت های Frontline، Team Deathmatch، Hardpoint، Search and Destroy و Domination می توانید جوایز جالب زیادی از جمله پوسته سوفیا را به دست آورید.

جزئیات بیشتر در مورد مرحله 1، مانند برنامه زمانبندی آن، فرآیند صلاحیت برای مرحله 2، و بسیاری موارد دیگر احتمالاً در آینده نزدیک فاش خواهد شد.

در 6 آوریل (پنج شنبه، ۱۷ فروردین)، اکتیویژن نقشه راه COD Mobile 2023 را فاش کرد. که شامل اطلاعاتی درباره نمای کلی Season 3: RUSH، جنگ زمینی کاملاً جدید که به فصل 4 می آید، مسابقات قهرمانی جهانی و موارد دیگر می باشد.

اعلام رسمی این شرکت در مورد قهرمانی، نفس راحتی برای سازمان ها و بازیکنان مختلف ورزش های الکترونیکی بود. تقریباً چهار ماه از پایان مسابقات جهانی 2022 می گذرد و به همین دلیل بازیکنان و هواداران بی صبرانه منتظر فصل جدید بودند.

نسخه افتتاحیه، با مجموع جوایز یک میلیون دلاری، در ابتدا قرار بود در پنج مرحله برگزار شود. متأسفانه، مرحله نهایی این رویداد در سال 2020 به دلیل شیوع COVID-19 لغو شد. تکرار بعدی نیز آسیب دید، اما این بار، مرحله پنجم به طور جداگانه در مناطق شرقی و غربی رخ داد.

نسخه 2022 با موفقیت توسط اکتیویژن میزبانی شد و بیش از 2 میلیون دلار در مجموعه جوایز حضور داشت. مرحله پنجم و نهایی شاهد یک مسابقه حماسی بین 16 تیم از 15 تا 18 دسامبر 2022 در رالی، کارولینای شمالی، ایالات متحده بود.

در این رویداد معتبر، Tribe Gaming از آمریکای شمالی گیم پلی باورنکردنی را به نمایش گذاشت و در نهایت جایزه ارزنده را برد و جایزه نقدی 700 هزار دلاری را دریافت کرد. Luminosity در آنجا نایب قهرمان شد و 280 هزار دلار جایزه دریافت کرد.

 

1/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه همراهان سایت